אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלעדי לביטאון של יאיר כץ: תקציב הוועד וראיון עם עצמו

30 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
יאיר היקר ,הו כמה אתה מוכשר , היעד ח"כ ואחר"כ אולי שר,,אתה ראוי ! אבל,,מחרבייך ומהרסייך ממך יצאו.
הכינוי של אבא ניתן לו ע"י חברי הועד "חתול" ,ברשותך לא רוצה שיקראו לך "גמל" על גבך יש 75 שכל מה שיספרו לך בטל בשישים. מציע לך להזהר מאלה שאתה מאמין באמונם,במטרתם, אם חפץ חיים ורוצה באמת (לדבריך) להלחם על הבית ,רכז אותם מסבבך בבניין המוסדות "קשר עין" ,למאמינים ביכולתך , זה יראה שאתה מחשב מסלול מחדש בכוון הנכון,ואל תשכח בגלל "מליצי היושר שמסביבך" הם יפילו אותך,גם העובדים יודעים,נסה לשים את מקומך במקום ההנהלה,,השוק בעולם ירד ,הדולר על הפנים,ארה"ב בדרך למיתון ,עשה כמה מחוות וביחד עם ההנהלה "שחרר"וותיקים מעל 45 שנות עבודה ושילכו לשלום ,שוב העובדים מאמינים בך לא בסובבים אותך.בהצלחה.
השרוף | 14.08.19
29.
מסריח נפוטיזם
איך יתכן שיאיר קיבל גם קביעות וגם נבחר לחבר ועד וניום הוא המזכיר וכל זאת ב 10 שנים. זה חלומות באספייה של עובדים. ישנם עובדים שגם אחרי 8 שנים לא קיבלו קביעות. ומי שם אותו בועד. כל המושחתים האחרים. והעובדים טפשים היו ונשארו. האמת היא שהם מפחדים על פרנסתם. אנשי הועד נבחרים לכל חייהם ובתנאי שישרתו את הכץ. מי שאינו עושה דברו יוחלף. והעובדים זבל אוכלים ושותקים מפחד. איפה מבקר המדינה. איך זה שלכל איש ועד והנהלה יש בני משפחה בתעשיה האווירית בזמן שאומרים שזה אסור. חיים כץ מאפיה.
אחד שהיה | 14.08.18
27.
למספר 3 - מי משלם יותר מיסים חברת סייט או תעש"א
מי גורף את הרווחים בסייט המנכ"ל או אולי העובדים? המיסים שהמדינה גובה מעובדי התעשיה האוירית ומהחברה גבוהים בעשרות מונים מהמסים שחברת סייט (אם בכלל) ועובדיה מפרישים לאוצר המדינה. לתעשיה האווירית פשוט אין טייקון.
עוץ לי | 13.08.18
11.
אני ובעלי עובדים בתעשייה האווירית
יש לנו משכורת ממוצעת של 50000 בחודש, אני ובעלי מכניסים לבנק כל חודש 50000 ש''ח כמשכורת משותפת,נכנס נטו לבנק. מקבלים גם אחזקת רכב, למרות שיש לנו הסעות לעבודה. לא קונים בסופר, מאחר ואנו מקבלים מנות עשירות לארוחת בוקר, כל יום ארוחת צהרים עם 3 סוגי מנות עיקריות. כל יום מקבלים דברי חלב פירות וירקות שאנו לוקחים הבייתה, ומעולם לא עשינו קניות בסופר. אין כמו לעבוד בתעשייה האווירית. בקיצור הכל כלול בתעשיה האוירית. כל הכבוד לוועד. ובמיוחד ליושב ראש הוועד.
 | 13.08.18
9.
למה לא מפריטים את החברה ? כמובן אי אפשר לעשות את זה - צריך בולדוזר כמוני עם ביצים
עם מעדר הייתי כודר להם את הפנים. הייתי מפרק את החברה קודם ל 5 חברות ואז מוכר אותם כמו זונות אחת אחרי השניה . ירצה הבעל בית החדש לתת להם משכורות כאלה - אחלה . לא ירצה אז שלא יתן - כמו קופאיות ברמי לוי .
רוברט | 13.08.18
6.
אני מהנדס מכונות תואר שני אונ' ת"א בן 48 מחפש בנרות עבודה.
תאמינו לי יותר קל למצוא דגים בים המלח. והמקושרים עובדים בדרגים הכי גבוהים בלי כמעט מאמץ (ואני לא מדבר על לחפש עבודה - את זה המקושרים לא טורחים לעשות). זה כל פעם משגע אותי מחדש. פתאום הבן של נתניהו עובד ככתב תוכן ברשתות חברתיות (משהו בסגנון) של איזה עמותת ימין, נותן הרצאות מטעם ארגון אחר. הם לא שלחו קורות חיים, לא התראיינו. נאדה!!! הרי אותו כץ היה לא מזמן בחקירות משטרה ואף עצור, אז איך הוא פתאום יו"ר ארגון העובדים של תע"א?
פרופ' מוח | 13.08.18
4.
רווח נקי של 273 מליון שקל ?
סתם קוריוז: אני עובד בחברת הי טק די מוכרת, ובסייט שלנו אנחנו 200 עובדים. מהיום שאני פה אף שנה לא היינו בהפסד ( יותר מ 5 שנים ). שנה שעברה הרווח הנקי של הסייט שלנו לבד היה יותר מה 273 מליון שקלים, ואני יכול להגיד שזה גם יותר מפי 2 מהסכום הזה. אז דחילק- 14000 עובדים מול 200 ומרויחים פחות. מצד שני הלוואי והיה לנו ועד עם תקציב כזה :)
א. | 13.08.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת