אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

משרד הבריאות סירב לבקשה להקים בי"ח בקריית שמונה

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
בית חולים בקרית שמונה
לא יאומח כמה משפט פשוט גורם לחלקנו ל יות רעים ומבלבלי מוח. איך קשורים בני הישיבות לעניין ? איך קשורים האברכים?? מה גם שבאמת לא צריך בית חולים. למה יש בכל עיר בית חולים?? שישקיעו בלפתח יותר את זיו צפת שמשרת אותנו . שיפתחו חזרה את חדר המיון בקרית שמונה. למה ללכת על מה שענק עלינו ??
נתי | 15.08.18
19.
ניתן להרחיב את בית הקברות בקרית שמונה
המומחים להקפאה עמוקה טוענים שכיף למות בקרית שמונה , האויר טוב והקרקע , רק הקרקע הזאת חינם , והמניהיגות יש היום מועמדים לבחירות בקרית שמונה שלר הייתי נותתנת להם לנהל גזלן אוטאואוטו גלידה , יש בינהם אנשים שאם ניתן להם לעשות מבחן פסיכומטרי היו מקבלים אולי 25 מתוך 800 נקודות עצוב הדבר . עיר הכושלת של הפריפרייה רק תלך ותעצים את המסכנות
גלי וינגייט  | 15.08.18
16.
למה להשקיע בפריפריה
השקעה בפריפריה על ידי הקמת בית חולים שלא קיים באיזור הצפון, אוניברסיטה, אזור תעשייה חדשני ותחבורה יעילה לא מעניינת את הממשלה. הם לא השקיעו בפריפריה 40 שנה ועדיין כולם מצביעים לביבי אז למה הוא צריך להשקיע במי שנמצא כבר בכיס שלו. וגפני יאשר העברת כספים בוועדה רק אם הבית חולים יהיה בניהול חרדי ולטובת הקהילה החרדית. שאנשי הפרפריה יעשו חשבון עם עצמם.
יוחאי ניר | 15.08.18
7.
את המידע הכי חשוב שמתם בסוף הכתבה
15% מהכסף (400 מיליון) הם מביאים מהכיס, ואת השאר הם מבקשים מהמדינה. בית חולים הפרטי באשדוד, שכבר הלך בדרך הזו, נמצא בחובות כבדים כמו שכתבתם, ומבקש נדבות מהמדינה, שוב... ומה עוד כתבתם שם? שהם רוצים לערבב בין פרטי וציבורי תחת אותה קורת גג. נו-באמת, זה אותו ניגוד אינטרסים מגעיל, שפוגשים כל פעם אצל כל רופא מומחה שני בקופות החולים, "המממ זה נראה מעניין, קבע אצלי תור בקליניקה שלי ונטפל בזה." גועל נפש.
אלכס | 15.08.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת