אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גרנדה קאמבק: אריאנה באלבום ראשון מאז הפיגוע

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
אתם מגזימים ממש
אז נכון, מן הסתם שהפיגוע הכיר אותה קצת יותר לעולם אבל להגיד שהיא השתמשה בפיגוע בשביל הקריירה זה מוגזם. היא הייתה מוכרת מאוד עוד לפני כל הסיפור הזה. אתם מוציאים אותה כל כך רעה והיא לא. איך אתם יכולים להגיד שהיא משתמשת בעשרים ושתיים גופות בשביל למנף את הקריירה שלה?!
גרנדה גירל | 01.12.18
3.
..
פשוט משפט דבילי לחלוטין.וככל הנראה אם עוד לא שמעתם עליה אז אתם בכלל לא מחוברים למציאות.אז כדאי שתתחילו להתחבר למה שקורה וקרה באמת בתור עיתון.בקיצור שבו על האף אריאנה היא זמרת מדהימה ובין המוערכות ביותר בעולם וכל ההצלחות שלה אלה שהיו אלה שעכשיו ואלה שיהיו הן בזכות עצמה ובזכות המעריצים שלה והאנשים הטובים שמקיפים אותה בעולם כולו שאוהבים לשמוע את המוזיקה שהיא עושה.אז קחו עצה לפני שאתם כותבים כתבה תחקרו קצת באמת ותהיו קצת יותר נחמדים ואנשים טובים שגם אליכם ירצו להתחבר.לא צריך בכל כתבה להמציא שטויות
.. | 17.08.18
2.
איך אתם מסוגלים להגיד דבר נורא שכזה?
איך יש לכם פנים לומר שהפיגוע מינף לה את הקריירה?...היא מאז ומעולם הייתה מפורסמת ומוכרת לא רק אצל ילדים, האישה עברה פוסט טראומה מאותו אירוע נורא!, היא שנה שלמה לא עשתה שום דבר למען הקריירה שלה מה שהיה יכול להתברר כסיכון גדול שבסוף השתנה לטובה. היא עשתה הכל על מנת להצדיק את מותם ולהעלות את זכרם, ואתם אומרים שזה אינטרנס שמקדש את העלייה בקריירה שלה? פשוט נורא לקרוא את הדבר הזה...אתם פשוט נוראיים!!!
יונתן | 16.08.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת