אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

טויוטה תפצה משפחה ב-242 מיליון דולר – בגלל פגמים במושבי הלקסוס

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
השוואה בין המצב העגום בארץ לזה שהתקבל כאן.
פסק דין חמור ניתן תוך שנתיים,לא היפנו את התובעים "לביטוח שלי",העירעור יישקל בלבד מחשש להוצאות נוספות. בישראל תחילה ייצא הנתבע בהשמצות אישיות מכוערות כנגד התובעים. יפנה את התובעים "לביטוח שלי" כי חברות הביטוח הישראליות מומחיות בסירוב עם "חוקרים" שמנסים לשבש במפגיע את תומתם של התובעים. ובית המשפט ("הנכבד") ימשוך את התביעה עם עורכי דין ש"ייצאו כל פעם למילואים" שתקבע ישיבה. ובסופו של דבר ייפסקו 2000 ש"ח בגלל "ענוי הדין" של הנתבעת....
דיוגנס | 19.08.18
4.
לשלומי החמוד מ-1: נראה לך????
וטוב שכך. "פסיקה" כזו בישראל - ו-90% ממוכרי המוצרים והשירותים סוגרים העסק. לך תקנה רכב או סטייק מהשופטים..... אכן, בישראל יש בעיה, שבתי המשפט פוסקים מעט מדי (אם בכלל). אבל נראה לך שהסכומים כאן הם רציונליים?... אני לא יודע פרטים (רבאק, גרוטאה בת 14 על הכביש...), אבל זה לא סכום לפיצוי או השד יודע מה. זו קנוניה !
טרונצ'ו | 19.08.18
1.
במדינת ישראל זה לא היה קורה
אין לנו חבר מושבעים במדינת ישראל. זה למה כל חברות הביטוח ללא יוצא מהכלל עושים שיטת מצליח במדינת ישראל. כל השופטים במדינת ישראל עושים יד אחת עם חברות הביטוח ולא פוסקים אף פעם הוצאות בית משפט קיצוניות על מנת ללמד אחת ולתמיד את חברות הביטוח במדינת ישראל שהם לא רק ישלמו את הפיצוי הביטוחי שהיו צריכות לשלם מלכתחילה אלא גם ישלמו קנס מינהלתי לשם חינוך. אבל במדינת ישראל , רפובליקת הבננות , מדינה השחיתות מספר אחת בעולם זה לא יקרה. ושופטים ימשיכו לעשות יד אחת עם חברות הביטוח. לכן אני אומר שצריכים להקים רעש במדינת ישראל ואנחנו חייב להחיל את המשפט האמריקאי בישראל. אנחנו דורשים חבר מושבעים במדינת ישראל. חסל כח בלתי מרוסן לשופטים. עד שלא יהיה חבר מושבעים בישראל , שופטים ימשיכו לעשות יד אחת עם חברות ביטוח וקבלנים ומושחתים אחרים במשק הישראלי.
שלומי דוידי | 19.08.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת