אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הפגמים שמאיימים על מינוי הנגיד והרמטכ"ל הבאים

45 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

43.
חחחחחחחח טוהר מידות
נגל עובד עם ביבי? וואוו. וביבי סומך עליו? איזה שחיתות. פחחחח ושטרק תרמה 5000 שח לגילה גמליאל. ממש תעודת ביטוח. יכלו להוסיף עוד נימוקים לעתירה. למשל... השמש זורחת בבוקר. לאחד מחברי הועדה יש בבית מקרר לבן. שרה לבשה בחתונה שלה שמלה לבנה. אפשר למצוא עוד הרבה. טוב שיש כאלה ארגונים ישרים עם אנשים העשויים ללא חת. וגם ללא שכל... באמת שאין כלום.
עבודה בעיניים | 21.08.18
32.
קשרים אישיים - גרף מעניין
בתמונה של קשרים אישיים, רואים היטב איך הקו יורד מימין לשמאל, או אם תרצו עולה משמאל לימין. פרויד היה אומר שזה נוצר מתת המודע של המחבר. זה נחרט אצלו עמוק בתודעה. הולכים ימינה - הולכים ועולים. הולכים שמאלה - הולכים ויורדים. הבעיה בימין היא שמתחיל להיות שם צפוף מרוב האנשים האיכותיים. עובדה, קחו למשל את מושאי הכתבה. כל אחד/ת פגז! הכתב השמאלן יכול רק לאכול את לבו מקנאה ושנאה. בתאבון.
י"צ, ר"ג  | 20.08.18
31.
תגובה למגיב מס' 7, המשך
והאיסלם הרדיקלי דיכא את התרבות הישנה והתפתחות המדע. היהודים תמיד היו השראה לפילוסופים הערבים. יהדות המזרח הביאה את מיטב חיבורי היהדות. הספרות היהודית החשובה ביותר נוצרה בארצות ערב או תחת האיסלאם. התרבות היהודית נטו היתה נחלת היהודים בגולה הערבית. אז אם התרבות היהודית בעיניך כקליפת השום, אז אתה הדומן של אותם קליפות. הבט שמאלה וראה הרבה בערים כמוך.
י"צ, ר"ג  | 20.08.18
30.
תגובה למגיב מס' 7
סגנונך מעיד על בורותך. לא רק שאינך מכיר בעובדות, אלא שגם הניסוח שלך לוקה בשגיאות. במו קולמוסך גילית את חסרונותיך. א. האבחנה בין ימין ושמאל פוליטי, בכלל נוצרה באירופה. אנשי 'ימין' בישראל, ואף טרם תקומתה, הם אינטליגנטים בודאי הרבה יותר משמאלן מצוי כמוך. הא ראיה: ז'בוטינסקי, יאיר שטרן. נציגי השמאל באקדמיה רדודים לא פחות ממך. התרבות הערבית/מוסלמית עשירה יותר מהתרבות הצלבנות. מיטב חיבורי הפילוסופיה והמדע נתחברו במזרח ובמרחב הערבי, בעוד שאירופה שקעה באפרוריותה. בעידן החדש נהפכו היוצרות והאיסלם ה...
י"צ, ר"ג  | 20.08.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת