אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שיטת העלמות המס העלתה את בכירי מזרחי טפחות על הכוונת

30 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
להפסיק להחזיר הלוואות
אנו במטה קוראים לציבור הרחב להפסיק לשלם הלוואות ותשלומים שונים לבנקים שנטפסו בהפעלת מקלטי מס והלבנת הון, לא יתכן שהאזרחים ישלמו את זה בנוסף סורובו של מזרחי לתשלום הקנס ברורה כי חושש מיציבות הבנק, ידוע להם שתשלום כזה לאמריקאים יביא לקריסת הבנק
מטה המאבק בשחיתות בנקאית בטלגרם | 29.08.18
16.
הבעיה היא לא נקודתית
ישראל היא רפובליקת בננות טיפוסית שמנטליות אופיינית בה היא שקר רמאות ונוכלות במיוחד של האנשים שנמצאים בראש הפירמידה. השחיתות נמצאת בכל מקום וגם בבתי המשפט שמגינים על העלי ההון ובעלי התפקידים הבכירים. משנה לשנה ברור יותר שהמדינה הזאת לא תתקיים לאורך זמן. הבעיה היא עמוקה כי היא טמונה באופי של האדם הבודד ולכן לא ניתן לפתור אותה.
ישראלי | 28.08.18
11.
אין מנוס מנהול משפט בשקיפות מלאה יעלה כמה שיעלה .
ממבט ראשון נראה שמזרחי נבחר לתת דוגמה והוטל עליו קנס לא מנומק הזוי ולא פרופורציונלי עי הרגולטור האמריקאי לא בית המשפט על כן רק במסגרת נהול משפט בשקיפות מלאה ניתן יהיה להבין את כל הסבך הזה לטובת כל הצדדים המעורבים.
Psetizki | 28.08.18
9.
פשיעת הבנקים סיפור שלא נגמר
יותר מששמרה השבת על היהודים שמר חסיון הבנקים הישראלים על פושעים יהודיים בתפוצות. אם פעם התמחינו בזהב ויהלומים כדי לחצות גבולות ולהציל נפשות הרי שכעת יש ליהודי העולם מדינה. השם ישמור לא צריך לעשות עליה: אבל הכסף למה לא, הוא יתגייס אפילו לצה"ל לחודש חיול כהגנה מחו"ל. אפילו גויים נהפכים כשצריך ליהודים כי כולם אנטישמים, ותרומה לרבי או לר"מ תציל בחוק פרטי מליוני מזומנים. ליסטים ופוגרוםצ'יקים כמו IRS לא פה ולמלשנים לא יהיו מזומנים להחליק לשוער בעולם הבא
איפ | 28.08.18
1.
השיטה של האמריקאים
מזרחי מסתכל על חומרת העבירות(לא ראיתי.. זה רק העלמת עין... וכו') והאמריקאים פשוט מחשבים/מעריכים את סכום הכסף שאיבדו בגלל ההתנהלות של מזרחי וזה הקנס. הגיון אחר. אם הבנק מראה ריווחיות בגלל שהגיעו אליו לקוחות שחיפשו מקום שלא מקפיד על נהלים הרי שהרווחים והבונוסים נוצרו על חשבון זה שהפסיד את הכסף. בעיה שלהם. לא שיתפו אותנו ברווחים, שלא ישתפו אותנו בהפסדים.
F15 | 28.08.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת