אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"הזאב מוול סטריט" מזהיר את המשקיעים: "הביטקוין - מלכודת"

49 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

46.
לכל הקשקשנים
הקריפטו הינו אמצעי תשלום. כל שני אנשים או יותר יכולים להסכים העסקה על אמצעי התשלום. אפשר גם לשלם בגמלים... לגבי הגדרת הקריפטו כמטבע - מטבע אמור להיות יציב ומגובה בערך כלכלי פיזי. קריפטו הינו מטבע וירטואלי שערכו נקבע לפי היצע וביקוש בלבד ואין לו גיבוי בערך כלכלי. לכן ערכו נקבע בצורה מלאכותית ע"י נוכלים שמזרימים היצעים וביקושים מלאכותיים ולוקחים לכם הפראיירים את הכסף האמיתי שאתם נותנים תמורת החלום להיות עשירים. זה דומה להגרלת לוטו או השקעה בכל קאזינו. לפעמים תרוויחו אבל בסוף תפסידו את הכל... למי שבכל זאת רוצה לתרום את כספו ... בהצלחה
מנשה התמני | 29.08.18
44.
תקשיבו
הביטקוין לא פרמידה, הביטקוין הוא לא הונאה. מדובר פשוט בכסף מבוזר שלא נשלט על ידי שום מדינה ושווה הרבה יותר מערכו הנוכחי (6500 דולר). הסיבה שביטקוין כרגע הוא לא 50000 דולר ויותר היא הרגולציות הקשות שעושות המדינות בעקבות הפחד מהצלחתו של המטבע. כשביטקוין התחיל הוא היה שווה סנטים בודדים וכעת 6500 דולר... אז אי אפשר להגיד שהוא לא תופס או תפס כבר. כל הכתבות שמפורסמות כרגע כנגדו ממומנות על ידי הממשלה כחלק מהמאבק בו. המשך שבוע נעים.
מוטי | 29.08.18
42.
רק הזמן יביא את האמת.
אם זה אכן נכון מה שאמר אז אנשים רבים יאבדו הרבה מאד כסף. אבל גם מאחורי זה ישנם שאלות רבות שהעיקרית שבהן היא לאן יעבור אותו כסף שנעלם? מי ישים עלי את ידו והאם באמת יוכל אותו מקצוען שהונה רבים להוציא ולהשתמש בכסף הזה? אני עדיין מתקשה בכלל להבין איך בכלל ניתן להנפיק כסף או ערך של כסף כאשר אין מדינה המקושרת לכך? איך אפשרי לקבוע את חוזק המטבע אם אין כיסוי כלכלי ? ההגיון איננו מסתדר,אך לצערי כבר ממזמן הבנתי שהגיון בעולם הזה אבד עליו הקלח.
חיים | 28.08.18
40.
שמעתם על רמאות פירמידה או שרשרת?
להערכתי הביטקוין יהיה בדיוק כזה. כלכלה גלובלית לא יכולה להתנהל בלי שלטרים על הזרם והביטקוין יעשיר מעטים כולל מנכ"לים בחברות שיעסקו בו ואחכ ייעלמו מהשטח ואת התוצאות נשלם כולנו. צריך להוציא את המטבעות הללו מהחוק ויפה שעה אחת קודם.
גדי | 28.08.18
31.
ערך המטבע הוא 0
למי שמנדבים את המחשב שלהם לנהל את המטבע קוראים כורים. המוטיבציה של הקורים לפעול קשורה בעובדה שהם משתתפים בהגרלה שהזוכים בה מקבלים את המטבע. ההגרלה של סכום משמעותי תסתיים ב 2023. עלות הכרייה ברוב המדינות היא כ $6000 ברוב המדינות. כבר עכשיו לא כדאי לכרות מטבע ברוב המדינות כך שהמטבע מנוהל מרוסיה שם החשמל מסובסד. לסיכום - 2023 המטבע = 0 או ליפני כאשר לכורים הרוסיים לא יהיה כדאי לנהל את המטבע. בכל מקרה לא היתי נותן להאקרים רוסים לנהל את בספי.
איתן | 28.08.18
3.
אדון בלפורט היקר
אתה זה ששחט אנשים הגונים, אתה זה שהולכת אותם שולל, אתה זה שדרכת על כבודיהם ורקדת על דמם של אותם אנשים שהפסידו את מיטב כספם תחת השקרים בהם השתמשת כדי לפתות אותם. ורק במדינה פתטית כמו ארה"ב, שבאמת עמוסה בתחלואות, נבלה כמוך שרצח וגם ירש, וישב בכלא תקופה ממושכת, הופך כעת לגיבור תרבות. אתה ראוי להיקבר בעודך בחיים.
דורון | 28.08.18
2.
מי שהונה אנשים אין מקום לדעותיו
לכל מי שראה את הסרט "הזאב מוואל סטריט" וגם לאלה שלא, מדובר באדם שהונה אנשים במילארדי דולרים על בסיס שיטתי. ולא זאת בלבד, הוא גם עשה קריירה מזה. למה בכלל להקשיב לבן אדם כזה? אנחנו עדיין לא יכולים להבין את הערך של המטבעות הדיגיטליים, אפשר לומר שהם הקדימו את זמנם. לכן, מה שנותר זה פשוט להמשיך ולפתח את הטכנולוגיה המדהימה, זו הפעם הראשונה בהיסטוריה האנושית שניתן לבצע סחר חליפין דיגיטלי ללא מתווך וכולנו רק נוכל ליהנות מזה.
הדור החדש | 28.08.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת