אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

העליון החמיר את העונש: נוחי דנקנר נשלח לשלוש שנות מאסר; "אני מופתע ומאוכזב"

39 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

38.
עניין של אופי
אופיו האמתי של אדם מתגלה במלוא הדרו או במלוא כיעורו, רק בעת משבר ולחץ. לדנקנר הייתה האפשרות להיחלץ מהמשבר אליו נקלע, אם הוא היה מצמצם את עסקיו למינימום. אך מתוך יוהרה, הוא העדיף להריץ מניות באופן מלאכותי, בדרך הבזויה ומכוערת. זה מה שנקרא "תפסת מרובה לא תפסת".
גבי | 01.09.18
34.
דנקנר וכמותו
העורכי דין שלו אמרו דבר נכון הוא חזק הוא יעבור את זה . כמ זה נכון . הוא וכמותו יושבים שנה שנתיים אחרי ניקוי שליש וחיים טוב לאחר מכן הם הילדים הנכדים .ממה שגנבו ועשקו כולל מהמדינה שנתנה להם הטבות בצורה זו או אחרת .ולעומת זה עובד ממוצע כל חייו בכלא של עצמו עובד יום ולילה עד יום מותו . לכן הצדק הוא אחד עם אנשים כאלה לנשל אותם מכל נכס עד להפיכתם להומלסים ללא רחמים כדוגמת אולמרט דרעי ועוד .רק כך יפסיקו ויתחילו לפחד . לסירוגין להשאיר אותם בכלא עד החזרת כל הגנבות . אני בטח נישמע קיצוני נראה למי יש פיתרון למנוע מעשים כאלה
מרדכי מויאל  | 31.08.18
29.
אומרים סוף גנב לתלייה,עונשו הוחמר אבל הוא עדיין קל-קליל
ישראל הופכת למדינת הגנבים והתחמנים. רק עונשים כבדים,כולל החרמת כל הרכוש,יכולים לעזור. זוכרים את ההוא שזרק נעל על בייניש? קיבל כמו דנקנר על כלום בריבוע! העונש של דנקנר צריך היה להיות מינימום 15 שנה ,אז זה היה נחשב עונש מידתי ואולי מרתיע.
אז אומרים | 30.08.18
20.
מעניין שבמקרים של פוליטיקאים שופטים בכלל
וגם שופטי העליון לא מפעילים הגיון בריא כפי שהם מפעילים במקרה של דנקנר, ואצל הפוליטיקאים הם לא "מודעים" לכך שבני המשפחה שלהם מעופפים בכל העולם , והם לא "מודעים" מהייכן הכסף לטיסות, והם לא "מודעים" לכך שמחייבים כמה גופים ציבורים עבור אותה נסיעה.
יאיר | 29.08.18
6.
אי.די.בי דנקנר , אני שאלה ....
האם משהו יכול לעזור לי לדעת איך אקבל את הכסף ( 200,000 ש״ח ) שמר דנקנר גזל ממני . מה יעזור לי שיישב בכלא . איפה הכסף שלי ???? דרך אגב , מה קורה עם הספר תשובה , ממשיך לעשות תספורות על הגב שלנו , לא הגיע הזמן לפסול אנשים כאלה מלעשות עסקים או להנפיק בבורסה ולהמשיך לעשוק אותנו . איפה אדון כחלון ה״צדיק ״
אבי סין | 29.08.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת