אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"הארכת כביש 6 צפונה תוציא מהפקקים 120 אלף מכוניות ביום"

32 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

32.
תשובה ל28
זה בדרך. כשנסעתי בכביש זה לפני פחות משבוע ראיתי שכבר סימנו את העצים לשמירה/הזזה. ז”א שכבר התחילו את הרחבת הכביש. ובינתיים מחכה לפתיחת המנהרה. כבר איזה שבועיים (אני חושבת שאפילו יותר) יש דגלים בכביש ליד תל קשיש ולפי קצב העבודה, כנראה בשבועיים הקרובים המנהרה והמחלף ייפתחו.
חנה | 30.10.18
28.
למה לא משדרגים את הכביש מיוקנעם עד עין תות
הכביש הזה לא בטיחותי וחייב להפוך ל3 נתיבים למעשה כל כביש 6 מצומת וואדי ערה חייב להפוך ל3 מסלולים לפחות וברור שבהמשך ל4 מסלולים נפח התנועה כבר לא מתאים ל2 מסלולים מקווה שכל חוצה צפון יהיהלפחות 3 מסלולים או שהוכנה האופצייה ל4-3 מסלולים אחרת יהיה ברוך בהמשך כביש 6 הפך להיות תחליף לרכבת משא עם כמות המשאיות שבוא
גביר | 02.09.18
17.
אבל את החיבור בין עין תות למקטע החדש עדיין לא התחילו לבנות
רק אחרי שעומדים לפתוח את המקטע החדש נזכרו שצריך גם לחבר אותו לכביש 6 הקיים. תתכוננו לכך שבשנים הקרובות תתקעו בפקק נוראי בין מחלף עין תות למחלף יקנעם בגלל שלא דאגו בזמן לחבר בצורה נורמלית את המקטעים החדשים למקטעים הישנים של כביש 6
רועי | 30.08.18
12.
ואדי מילק (כביש 70)
מקטע יקנעם - אליקים הוא קטע לא ארוך, בעליה, בו יש פקקים יום יומיים הנובעים מעומס התנועה ובעיקר עומס המשאיות. כביש 6 צפון החדש יתעל את כל התנועה מהצפון למרכז ביתר יעילות, ישר לתוך המקטע הבעייתי של ואדי מילק. הפקקים שם היום הם כבדים, לאחר שיפתח הכביש, ועוד יותר לאחר פתיחת הנמל החדש, יהפכו לבלתי נסבלים! בכל הבניה החדשה אין לכך שום פתרון!
איתי | 30.08.18
11.
ההשקעות בתשתיות התחבורה בארץ מפגרות בצורה צורמת ונתחיל בהיעדר רכבות מטרופוליטניות
היה צריך לגמור לפני שנים את הרכבת הקלה בגוש דן ולהוסיף אליה את 3 הקווים בפריקט המטרו. זוועה. והזוועה הכי גדולה שיאן מודעות לנזקי העתק בכ-10 הבטים החל מיעילות המשק ומחירי הדיור ועד לפגיעה האנושה בחינוך.
גידי | 30.08.18
1.
מי שחושב שעוד כביש ישנה את המצב טועה
כאשר כל שנה עולות על הכביש קרוב ל 100,000 מכוניות אין שום סיכוי שהמצב ישתפר. לבנות מסילת רכבת לוקח בארץ הזאת לפחות 8 שנים (ראו התחנה בקריית מלאכי שעדיין לא נפתחה). אם לא יטפלו בבעיית המקור שהיא גידול האוכלוסייה המטורף שיש פה שום דבר לא יפתר.
אלון | 30.08.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת