אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קניון TLV ייצר הפסדים של 140 מיליון שקל מפתיחתו

67 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

48.
סבלנות. בעוד 3-4 שנים הוא יתחיל להמריא ובסוף יהיה אחד הקניונים המצליחים במדינה
פריים לוקיישן בסיטי החדש של ת"א! צריך רק שיגמרו את כל הבניה מסביב כולל כל המגדלים והרכבת הקלה ותהיה שם תנועה גדולה של אנשים שגרים, עובדים ומבלים באזור. שיקפידו להמשיך לבדל אותו כקניון יוקרתי עם אופנת עילית שיחליף את כיכר המדינה ושלא יתפתו להכניס לשם ג'ימבורי,פאסט פוד, הפעלות לילדים וכל שאר ה"אטרקציות" כמו בשאר הקניונים
אריק | 02.09.18
38.
העיריה אשמה בתב״ע מיושנת וכושלת
בשטח השוק הסיטונאי היו צריכים לבנות שכונת מגורים (רחובות ובלוקים עם קומה מסחרית) מעורבת שימושים שתמשיך את המרקם העירוני, ולא עוד קניון מיותר באיזור זרוע הקניונים והמתחמים עם מגדלי מגורים בתכנון וביצוע ירודים, שכבר נראים כמו סלאמז. חולדאי - ראש עיר המתחמים - תודה ושלום.
ברק | 02.09.18
4.
הקניונים האלו כמו דינוזאורים דינם להיכחד
כבר בצעירותי בסוף שנות התשעים בכל פעם שהייתי מגיע לקניון הייתי שואל את עצמי איך ייתכן שחצי מהקניון מוקדש לחנויות ביגוד ואופנה? מי לכל הרוחות קונה כל כך הרבה בגדים, ואם כבר קונים איך ייתכן שהחנויות ריקות כל הזמן? יכול להיות שמדובר באיזה פרונט של אופרציה להלבנת הון? על אחת כמה וכמה במאה ה-21 כשיש אסוס, איביי ועלי אקספרס. מי אתם, הפראיירים שלא שמעו על האינטרנט ומפרנסים את חנויות האופנה בקניון עם עמלות תיווך לא מחוייבות המציאות של עשרות ומאות אחוזים? איך ייתכן שעוד לא מתתם, או לכל הפחות התחלפתם?
I notice that I am confused | 02.09.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת