אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מאפריקה ועד מרכז אמריקה: 15% מהכנסות שיכון ובינוי חשודות כנגועות בשוחד

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
מחברה של מושחתים תהפוך לחברה של פחדנים, סה"כ חברה של יס-מנים
כולם מיישירים קו עם הבטלנים שמינתה שרי אריסון. כולם מדברים על קיימות כמו תוכים, כולם עכשיו משננים קודים נגד שוחד, החברות משותקות לחלוטין כבר למעלה משנה, מנכ"לים מתלפים כמו גרביים, כולם רצים לארה"ב כאילו זה מכרה זהב בלי לשאול שאלות, שוק תחרותי שאין לחברה מה לחפש בו. בלי שוחד העסקים הרווחיים היחידים יהיו רק בישראל, תראו את חברת האנרגיה 10 שנים לא יצאה מישראל, רק מכרזים של הממשלה!!!!
עובד בחברה | 03.09.18
22.
מה 15%
אולי 50% נגועים בשוחד. מצד שני ישנה בעיה אקוטית בנוגע לניהול עסקים, גם בארץ וגם בחו"ל. תרבות השוחד והשלמונים הולכת ומתפשטת בכל רחבי העולם. אין אפשרות לחב' פרטית לגדול ללא מתן שוחד. לא שילמת שוחד, יבוא קבלן אחר (פספוס קטן), המשלם את סכום השוחד הנדרש, והנה אותה חב' בעלת שם, עם מאות עובדים נותרת מחוץ למשחק. מה הועילו חכמים בכך, החב' אשר מסרבת לתת שוחד, פושטת רגל, מפטרת עובדים ונסגרת. משלם השוחד הולך וגדל ע"ח מסרבי מתן השוחד. מה עושים? לכן חב' ובעלי עסקים לוקחים סיכון ומשלמים את דמי השוחד, ע"מ להמשיך לעבוד, לא לפטר עובדים ושהחב' תמשיך לפעול. מי שלא רוצה ל"התלכלך" שיישאר בבית. העולם הוא כמרקחה של תן וקח לא הוגנים.
אבנר | 03.09.18
7.
שוחד זה לא - אין פרויקטים באפריקה אם לא משלמים
שוחד זה לא - אין פרויקטים באפריקה אם לא משלמים למי שאחראי זה לא שוחד זאת שיטת העבודה שם לא אתה אז מישהו אחר ישלם רוצה לעבוד? תשלם מהשוטר בכביש בכניסה לאתר ועד לשר הממונה כולם בדרך צריכים לקבל שטרות ביד מי שקורא לזה שוחד לא מבין את המנטליות האפריקאית
ידעני | 03.09.18
2.
אבל ככה עושים עסקים במדינות האלה
כל חברה גלובאלית משלמת לסוכנים שידאגו שהעסקה תצליח. החלק של תשלום חזרה לעובדי החברה הוא נוראי ואסור אבל שוחד תמיד יהיה כי לרוב העובדים בחברות שקונות את השירותים והמוצרים מרווחים שכר נמוך יחסית לסכומי הכסף שהם מנהלים. המקרה כזה הצורך בשוחד הוא כמעט מתבקש איפה שזה נהוג.
תותי | 03.09.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת