אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תיק חפץ: הקבלות של שרה נתניהו והקלטות מהלשכה

142 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

142.
ללכת ישר, לא יהיה חשש מכלום
מתרשמת שכל מי שנכנס לעבוד שם, מיד תיעד דברים כדי שיהיו לו הוכחות הדבר הנכון והעוזר ביותר לכולם זה פשוט להיות ישר. ואז... גם אם יגידו לך שיש משהו מרשיע מבעלים של תקשורת מסויימצת, הם יכולים להגיד עד מתי שבא להם. מי שישר לא חושש מכלום. מנהל הכל בבטחון עצמי גבוה ובגאווה רבה. ומבין אם מי יש לו עסק.
, | 16.01.21
129.
חפץ מזכיר לי את הסיפור הבא
שני שודדים ביצעו שוד גדול ואחד מהם, שהסתיר את הכסף נתפס ונכלא. כשהשתחרר אחרי הרבה שנים חטף אותו השודד השני ודרש שיגלה לו היכן הכסף. מסתבר שבכלא השודד הפך לאילם אולם למרבה המזל הוא למד את שפת הסימנים. מהר הביאו מתורגמן שפת סימנים. בהתחלה סירב השודד לגלות היכן המטמון אולם לאחר שאיימו עליו שיירצח אם לא יגלה הוא מייד סיפר למתורגמן שהכסף נמצא בסמטה מאחורי הסופר ליד העץ השלישי. המתורגמן תרגם את דבריו ואמר "הוא לא מוכן לגלות גם אם תרצחו אותו".... ככה חפץ. הוא הסתובב והציע כל מיני הצעות מושחתות אבל לא ברור אם מטעם עצמו כי רצה להתחנף לבוס או מטעם משפלת נתניהו. אני אגב עדיין מחפש את הסיקור החיובי באתר וואלה הזניח...
פסטיבל מספרי עדויות מדינה  | 04.09.18
122.
מה לא מובן ?
חפץ הסביר לחוקרים, כי הקלסר שנמצא בביתו ברעננה הכיל קבלות שנתנה לו רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, כדי שיוכל להציגן כהוכחה שהיא שילמה מכיסה על מוצרים ושירותים שקיבלה. בין הקבלות היתה גם קבלה לכאורה של תשלום על שירותים סיעודיים שניתנו לאביה. נתניהו התמודדה עם פרסומים שהפכו לחקירה פלילית, לפיהם השיתה הוצאות פרטיות על קופת המדינה, כמו התשלום למטפלת הסיעודית של אביה. ביוני האחרון הוגש נגדה כתב אישום על פרשה אחת, בה היא חשודה בהזמנת מזון על חשבון המדינה.
אבי | 04.09.18
121.
זה נשמע "הזוי" מתן הטבה בעיסקת בזק YES תמורת "סיקור אוהד"!!! בירחון "אצבעוני"
כמה קוראים יש באתר "וואלה" ? וזה שווה "מיליונים"?? לא יותר הגיוני לבקשר סיקור אוהד ב.. בטאון "דבר הפועלת" או בעיתן "בול" ? קשה להאמין בתרוץ ה"עקום" הזה. ומעניין באיזו"התרגשות" מדווחים בתקשורת על "הסכם השוחד" אפילו היועץ המשפטי מבין שחלק מהטיעונים לאישום "הנורא" לא מחזיקים מים. אבל הפרשנים "חוגגים"
אילן | 04.09.18
113.
רדיפת מותרות
לא עוזבים אותנו בשקט. ממש רדיפת מותרות של ביבי ומה שהוא מייצג. מה שלא הולך בתיק 1000 נגנוב ב 2000 ונוסיף ב 4000. מנסים בכל דרך אם לא מלמעלה אז מלמטה, מכל חור נחדור ונגנוב. אבל זה לא ילך לו (סתם - דווקא הולך לו טוב בגניבות). הכל יבוא לו כנבוט. ומאז יצא בחוץ.
88 החדש | 04.09.18
108.
שרה
רדיפה ותו לא . עוד מעט ימצאו את כל ההקלטות והחשבוניות של שרה ושות .מה שאני רוצה לומר שאים לא היו פושטים על מישרדו של חפץ לא היו מוצאים כלום וחפץ לא היה אומר כלום עוד מעט יתפרסמו דברים חדשים שכל העדים לא נתנו למישטרה את כל החומר. החומר שמראה שמש נתניהו דיברו אמת והכל רדיפה ימצא והכן ימצאו אותו אי אפשר להביא חומרים לעד
יוסי | 04.09.18
96.
ראש ממשלה שמסיט מפלג מעורר שנאה וקיטוב וגנב
ליכודניק טוב הוא עבד נרצע לנבחריו המושחטים הסיבה שהליכוד בשלטון מאוד פשוטה גנבת הקופה הציבורית סידור גובים למקורבים לקיחת דמי ביטוח לאו מי ועבודה בשחור. העבדים של ביבי מפחדים שברגע שהליכוד לא יהיה בשלטון הם לא יוכלו לגנוב יותר.
משפחת נתניהו משבשת חקירה מדליפים לתקשורת | 04.09.18
77.
עמדי שקרן , שרון שקרן , שמיר שקרן ,מני נפתלי שקרן , עובדות המעון שקרנים , מילצין שקרן ...
העוזרת של מילצין שקרנית ,הנהג של מילצין שקרן ,בוגי יעלון שקרן ,חפץ שקרן , המשטרה שקרנים , הרשות לני"ע שקרנים , נוני מוזס שקרן , ארנו מימרן שקרן , אודליה כרמון שקרנית , בר און ( חברון) שקרנים, בקיצור הכי ישרים ביבי שרה ויאיר.
כולם משקרים... | 04.09.18
73.
הסו כל דוברי השקר והללו את האחד והיחיד ואת המשפחה המלכותית! ואלו תואריהם:
לא ביבי כי אם ביביה' ששם השם אחריו ולא לפניו, השליט היחיד בדורו, שמש העמים, הראשון בין הלא שווים, מורה הדור, המצויין בבחורינו, מושל הארץ, מדבר עם דולפינים, זה שלא נזקק לשירותים. שרה - המושלת ברבים, MABA ריבוא פעמים, המושלת בדגול, אם הנסיך, אימת האימה, זו שהפחד פוחד ממנה יאיר - הנסיך הדגול מרבבה, צח ואדום, מרביץ תורה בחשפניות קיאה -צדיקה בדורה, מנוחתה עדן, כל הב מפיק מרגליות, זו שלא פתחה פיה על מושלה ואדונה
משתחווה אפיים ארצה | 04.09.18
71.
מבחינה מקצועית- ראיות מזכות
אם אלו קבלות המוכיחות ששרה שילמה על הוצאות, הכותרת היתה צריכה להיות הפוכה, לא? שנמצאו ראיות מזכות. כמו כן, מתוכן הכתבה עולה כי ההקלטות שנמצאו אינן קשורות לביבי או שרה אלא לתככים בלישכה, אז לפני שכל העדר מתחיל בהתלהמות על ביביהו, שרה המטורפת, מושחתיהו וכו'...אם מסתכלים על מה שנכתב מבחינה משפטית דומה כי הכותרת היתה צריכה להיות "נמצאו ראיות מזכות התומכות בגרסת שרה", לא? אם כבר מנסים להיות הגונים? התלהמות בעוד 3....2....1.....ו....קדימה
הסנגור | 04.09.18
67.
ל 3 אתה החלטת שהקלטות מבושלות? האמינות שלך היא אפס, לא האמינות של הקלטות
הוא הקליט כי נכנס למאורת שרצים והבין שכל מי שמסתובב שם יצטרך יום אחד להעיד במשטרה. הוא מבין שכאשר מבוקר עד ערב מבצעים שם עבירות פליליות וכאשר מערבים אותו בעל - כורחו בעבירות האלו - עדיף שיהיה לו תיעוד איך הוא נקלע לשם. הרי חפץ לא כיבס את הכביסה של בתו בחו"ל, חפץ לא פשט על המיניבר בעצמו, חפץ לא שילם עבור טיפול באביו מקופת הציבור אבל חפץ ידע שיום אחד הוא עלול להיחקר במשטרה על מה הוא ידע ולמה הוא אישר ולמה הוא לא דיווח. כרגע אין שום קצה ידיעה שמרמז על כך שאפילו קטע אחד בושל. אז מאיפה אתה מרקה לעצמך להעלות טענות שאין לך כל ידיעה לגביהן? והשופטים יאמינו לתוכן ההקלטות אלא אם כן ההגנה תצליח להוכיח שהקלטות נערכו. עד כה ההקלטות מכל הכיוונים כולל הנסיעה של האביר יאיר למועדוני חשפנות נשמעות אותנטיות ב 100%.
mik776 | 04.09.18
62.
הכל אצלך ימין ושמאל? יש עובדות. ולזה צריך להתייחס
מעולם לא הואשמה אשת ראש ממשלה פשוט כי אף אחת לא עשתה מעשים נכלוליים וכפי שמסתמן שחיתות פלילית בעד בצע כסף כמו שרה נתניהו. זה לא מצוץ מהאויר. אף פעם לא היתה אשת ראש ממשלה נכלולית רודפת בצע וכבוד וסחטנית על חשבון המדינה כמוה. את לאה רבין יכולת לאהוב או לא. אף אחד לא האשים אותה בתאוות בצע.
לעודד מתגובה 57 | 04.09.18
60.
ולמה חפץ אישר?
מתוך הכתבה עולה כי חפץ היה המתווך והגורם הפעיל בעברות השוחד דווקה ולא נתניהו. חפץ כמתווך קיבל שוחד (גדול) מאלוביץ כדי להביא לו את החתימות של ביבי. כדי להשיג את זה, ניצל את מעמדו כעובד מדינה ואישר לזרוק "בוטנים" ו"סוכריות" לשרה נתניהו, על חשבון קופת המדינה (למרות שידע שאסור). כדי לקטוף את הכסף הגדול אישר בשם המדינה תשלומים על מיני בר ומטפלת לאבא של שרה. איש נחמד. שרה תכמנית קטנה שניצלה קצת הטבות מהעבודה של הבעל אבל חפץ היה עובד המדינה הבכיר שתפקידו להגן על הציבור מפוליטיקאים ומשפחות נחלוליות.
תמהה מי צריך היה לעמוד כאן לדין | 04.09.18
59.
האמת בפרסום
כשביבי מדבר על 40 מנדטים, זה בגלל שיש לו סקר פנימי שמדבר על 27 מנדטים. כשביבי מדבר על קריסת תיק 4000, זה בגלל שהוא יודע שתיק בזק סוגר עליו ועל כל משפחתו בלי דרך מילוט. כשביבי אומר שתיק 2000 הוא בלון נפוח, זה בגלל שכל יועציו ומקורביו כבר העידו נגדו במשטרה. כשביבי אומר שתיק 1000 זה רק סיגר, זה בגלל שמילצ'ן ופאקר נטשו אותו לאנחות. כשביבי אומר שתיק המעונות הוא רק חמגשית, זה בגלל שהוא מבין שאשתו עומדת בפני הרשעה בטוחה. כשביבי אומר "לא היה כלום", זה בגלל שהוא חושש מהגרעין הקשה של הליכוד, זה שמחזיק אות
מנדל בלוף | 04.09.18
50.
שרה וביבי נתניהו
אני לא מאמינה איך ביבי שבחרתי בו עוד מעז לומר את המשפט " לא יהיה כלום כי לא היה כלום" כל הראיות עדי מדינה עד איפה ועד מתי זה ימשך??? כמו שאולמרט קיבל את עונשו אם ביבי ושרה אשמים אז יאללה שישלמו . בושה וחרפה על השחיתות במדינה הזאת, ואנחנו האזרחים משלמים את המחיר. וביטן החבר הטוב של נתניהו הולך ומתלונן מי מדליף עליו חקירות פתאום נרגע אחרי שהמשטרה נגעה בו לא מופיע כמעט בטלביזיה וכבר לא מגן ולא מגונן חבורת מושחתים כל הליכוד הזה לצערי הרב.
יונית | 04.09.18
49.
רגע אחד...
מה זאת אומרת "נתפס קלסר קבלות של הגברת נתניהו"? הייתכן שישנן קבלות המוכיחות כי נתניהו אכן שילמה בעבור השירותים והדברים שנטען כי גלגלה על חשבון המדינה? הרי אם שמרה קבלות ונתנה אותן ליועץ התקשורת שלה, בהנחה שיראה קבל עם ועדה שהיא אכן שילמה, אזי כל הטענות נגדה מתייתרות, הלא כן? נניח ומר חפץ הקליט אותה אומרת "תראה את כל הקבלות ניר, תראה כמה שילמתי על כל דבר, לא ראוי שעל חלק מהדברים אקבל החזר?" זה לגיטימי לחלוטין. האם הכתב מודה כאן שנתניהו אכן שילמה ובסך הכל ביקשה החזרים?
ירושלמית | 04.09.18
48.
רדיפה מגעילה
מישהו בדק איך התנהלו הדברים אצל ראשי מדינה קודמים כמו למשל אשתו של רבין שהיתה ידועה שרודנותה ושתלטנותה ? לא מטריד אתכם שמאלנים צבועים שהרדיפה אחר גברת ראש ממשלה מתחילה משום מה מגברת ראש ממשלה מהימין המצליח כל כך ?לא ניתן לנצל לרעה את כללי הדמוקרטיה מה עוד שעליכם להבין שהעם בחר כבר ! הימין לעד יהיה אחראי על מדיניות החוץ והבטחון ואתם תתרכזו בזכויות אזרח לערבים וקצת לישראלים זו הנישה שלכם מהאופוזציה ולפחות את זה תעשו כמו שצריך
עודד | 04.09.18
44.
בסוף הביוב עולה על גדותיו והכל צף.
חפץ עשה חשבון אישי פשוט - זה או אני, או ביבי. מה כל אחד אחר היה עושה? מגן בגופו ובשנים בכלא על הצמד המושחת הזה ביביהו ומטורללתו? חפץ היה עד ושותף לכל הפשעים שלהם. עכשיו הגיע הזמן שהמדינה תגיש חשבון לנוכלים הקמצנים והמושחתים האלה. ביבי גמור. ראו אולמרט, הירשזון, דנקנר, דרעי, ועוד רבים ורעים. בסוף החרא צף, לא יעזור כלום.
קובי | 04.09.18
39.
יום הדין-ביום כיפור
כמה לא מפתיע-התנהלות מקוממת מופקרת נהנתנית מזלזלת בכולנו-המחייבת -מיידית הפסקת המימון למשפחה מוכתמת זו-ולהטיל עליה 25 שנות מאסר+10 מיליון ש"ח קנס.כל עונש פחות-יביא למרי אזרחי של 3 מיליון אניים שעולמם חרב בגין-לקיחת המיליונים מתקציבי הסעד,הרפואה,הרווחה,-לטובת ההפקרות בחזירייה.
בגדדי | 04.09.18
30.
מי ירצה לעבוד עם הקקה הזה??? בנאדם לא נאמן ולא אמין
אין צדיק שלא יחטא ואין מעסיק שלא מעגל פינות אבל אף אחד לא צריך לפחד מהעובד שלו בדיוק כמו שעובד לא צריך לפחד מהמעסיק. כאן יש לנו נוכל שבמשך שנים עסוק בהכל חוץ מבעבודה ולחשוב שאזרחי המדינה שילמו לו מליונים עבור אי עבודתו.
יעל | 04.09.18
21.
סעודי
לא אכפת לי מכל התיקים ומכל מה שנעשה שם דבר אחד כואב וחורה לי שאת גלגול על ידי 2מטפלים באבא שלה המנוח 24 שעות ביממה גלגלה על חשבון משלם המיסים שעה שאלפי משפחות נאלצו לשלם על טיפול ההורים אם זה בית אבות או מטפל סעודי על הנואה זו הייתי מעמיד אותה לדין זאת גנבה של כספי מדינה
אילן | 04.09.18
19.
חפץ זה יועץ הקסמים שעמד לצד נוחי דנקנר כאשר האחרון השווה את הפרקליטות לחמאס, שצריך להתגונן
מפניהם כמו כיפת ברזל. האיש הרקוב הזה בנה מקפצות לאנשים הכי בכירים המשק הישראלי כדי שהלקוחות שלו יעמדו עליהן וישתינו על כולם. והלקוחות עמדו בתור להגיע אל בונה המקפצות. אם הוא בנה מקפצה עבור נוחי ומקפצה עד לב השמים בשביל שרה, הוא ודאי יכול להציע מקפצות מעולות.
אחד | 04.09.18
17.
הליכוד והתכונה האנטי-יושרתית שלו
תגידו אתם לא מבינים שככל שתחשפו יותר עבירות יותר התעלקויות יותר הישתחדויות ויותר מעשי נבלה ככה הערצת הבבונים לביב עולה?הפוך אה'בלים הפוך!תפרסמו כמה הביב והפיג והיאיר הם ישרים יש להם יושרה הם לא חמדנים והם לא תחמנים ואז תראו איך ב"מרכז הביוב" (זה למי שיודע מרכז הליכוד) יעיפו את הביב ואת הפיג ויחפשו וימליכו על עצמם נוכל ומישתחד אחר!
קיקרו ציצרו | 04.09.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת