אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בהמלצת בג"ץ: מובילי מחאת הגז משכו העתירה נגד שידור הפרסומת של דלק, נובל ורציו

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
היום הבנתי עוד דבר
אחרי שהבנתי שהמשטרה שומרת על הטייקון אחרי שהבנתי שהחברה להגנת הטבע היא בעצם החברת להגנת הטייקון. אחרי שהבנתי שהתקשורת המשודרת והכתובה טלביזיה, אינטרנט ועיתונים נשלטים בידי הטייקון ומשרתים אותו ( איכשהוא הרדיו קצת יותר חופשי משום מה). אחרי שהבנתי שמשרד האנרגיה, משרד איכות הסביבה ומן הסתם גם משרד ראש הממשלה הם כולם משרדי הטייקון הבנתי היום שגם הבג״צ הוא בית הדין הגבוה לצדק עבור הטייקון. יצחק עמית - אולי יש לך תואר אך יש בך מעט מאוד הדר וטיעוניך, עם כל הכבוד, הם דמגוגיה פשטנית.
אני | 04.09.18
7.
זו פרסומת?!
כבודו - זו לא פרסומת. מדובר בשטיפת מוח, תןך שימוש במצגי שווא שיקריים! ניצול ממון וכוח, שאין לאזרחים הפשוטים. מדובר באותם גורמים שמפעילים את אסדת תמר - שחורגת פי 30 מתחזיות הפליטה! ואף אחד לא מעיר או קונס אותם. ההון מחזיק בתקשורת ועושה בה כרצונו. אל תעליב אותנו בהשוואה לפסטרמה. מדובר באסון בקנה מידה לאומי! בכיה לדורות!
בינימין נ. | 04.09.18
5.
תיקון טעות גסה!
זו לא מחאת גז! די כבר להציג את זה כך! זו מחאה על הכוונה למקם אסדות להפרדת גז בקרבת החופים! על הכוונה להזרים קונדנסט בתוך ריכוזי אוכולוסין! ראו מה קורה כבר היום מאסדת תמר - שממוקמת 23 ק"מ מול אשדוד/אשקלון. אנחנו בעד הגז - הוא עדיף מפחם, בוודאי. יום יבוא ונתקדם לאנרגיות נקיות יותר...
משה כ. | 04.09.18
4.
פסטרמה...
עם כל הכבוד, כבודו - פסטרמה לא תשמיד את חופי ישראל. פסטרמה לא תרעיל את הים. לא שאני אומר שפסטרמה בריאה... אבל ההשוואה פוגעת. מתווה הפיתוח של הקמת אסדות בקרבת החוף - מנתניה ועד חיפה, הוא אסון בלתי הפיך. בכיה לדורות. איך אפשר להקל ראש בדבר הזה?! הרי ברור לכולם שכסף זה כל הסיפור פה. כולל המיליונים שנשפכו על הפרסומות השיקריות של שותפות לוויתן. לא נפסיק להילחם על זכותנו הבסיסית של אויר נקי! מים נקיים! אסדות בקרבת החוף לא יקומו לעולם!
תומר מ. | 04.09.18
3.
האני מאמין
1.לממשלה יש זכות לקבוע את המס שהיא גובה. 2. לריגולטור לממשלה לכל גוף אזרח או בית משפט אין שום סמכות לאכוף ולהחליט איך להפיק וכמה ולמה, בקיצור ללא בירוקרטיה. 3. לדאוג שהמשק (חברת חשמל, צרכן קטן וגדול כאחד) יקבל את המחיר הזול ביותר. מה שהממשלה עשתה זה מישמש תיישמו שוק חופשי אל תתערבו לחברות רק תדאגו שהמחיר לצרכנים הישראלים יקבלו את המחיר הזול ביותר. זו מדיניות טראמפ ורק כך לעשות ולבצע.
טרמפ | 04.09.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת