אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אבי גבאי: "אלחם להפעיל תחבורה ציבורית בשבת"

57 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

36.
אבי גבאי - כיצד תראה מדינתנו ב2030???? 2040 ???? לא נראה שהנושא מטופל
אכן , כבר כיום אין מענה מספיק להסעה המונית /רכבת שתרשת בנגישות נוחה למשתמש. האזרח הקטן חי בפקקים , סחבת בבניית מסילת רכבת לאילת ולשדה התעופה החדש בתמנע (עדיין לא פועל ומהווה אלטרנטיבה לנתב"ג . רופא ל- 1000 תושב זה מספר מהעולם השלישי , מספר המיטות בבתי החולים רחוק רחוק מהנדרש בססטנדרט OACD . ישראל נשענת על תחנות כח פחמיות/גז מדברים על אלטרנטיבות והמצב בהקפאה .עדיין לא פועלים לניטרול הסכנות של נוכחות התעשיה במפרץ חיפה , הכל מהיד לפה . אם אתה מעוניין להגיע לעמדת החלטה , פרוס תוכנית , לא רק פרשנות ביטחונית דרום , צפון , מזרח כלה- 120 נבחרי העם שרי בטחון ,בסרט הזה צפינו . האזרח הישראלי , חכם , לא נותן לפטמו במצגי שווא .תחדש תפרוץ בדיוק כמו פריצת סטארט אפ שהישראלים ירכשו מניה במיטב כספם .
ג'רי אלי - נתור | 05.09.18
20.
הוא נלחם בפקקים, בזיהום אוויר, בתאונות דרכים ובטמטום, לא בשבת ולא בדתיים
למה שאדם דתי לא יצביע בעד הדברים האלו ויישאר בביתו בשבת בלי שאף אחד יפריע לו ? כמה הזויים ואנטי הגיון אפשר להיות ? פיקוח נפש שימנע מחסכון בזיהום אוויר, תאונות דרכים, מליוני שעות בפקקים, הקמת תשתיות מיותרות והפניית כל החיסכון בחיי אדם ובכסף לאפיקים של בניה, בריאות, ייעול וכיו"ב לא דוחים את הרצון של מעטים, הזויי ככל שיהיה לכפות על כולם את הדעות שלהם לסגור את התחבורה הציבורית בשבת ? פיקוח נפש של מאות ואולי אלפי אנשים בשנה! ראבק !
יפה, לא ירקוני | 05.09.18
9.
אין ספק שגבאי הוא ראש הממשלה הבא.
זה לא רק סקרים, ולא רק "תהליך השלום" שכשל, הדמוגרפיה מצביעה על התחזקות עקבית של מחנה הימין. גם אם "תנצח", תצטרך להקים קואליציה עם הרשימה הערבית המאוחדת, ולבסוף כעבור כמה שבועות תבין שיש רק אפשרות ממשית אחת- רוטציה עם נתניהו. למחנה הישראלי כבר אין רוב, היות שרוב הצבור היהודי, מאס במפלגת העבודה. את זה אמר אבי גבאי בעצמו.......
משה | 05.09.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת