אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אורי אריאל יוצא לקרב על קרקעות החטיבה להתיישבות מול מנדלבליט

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
הזוי? ממתי ראש מאפיה שמצליחה הוא הזוי?
הזוי? האם ראש מאפיה המנסה ליסחוט ולשדוד יותר הוא הזוי? ההזויים או יותר נכון הפושעים, והמושחתים פלילית ומוסרית הם מי שמאפשרים זאת בטענה שהינם נידרשים לקואולציה, אני רואה הבדלים קטנים ביותר בין הביב וממשלתו לבין מוסולני, (הבדלים לטובת מוסולני) מוסוליני לא מכר את עמו וארצו לטובת קבוצה כלשהי שהחליטה להקים מדינה בתוך מדינה באיזה קולוניה של איטליה ובאיטליה,
יש לקרוא לנבלות בשמם. והשפה עשירה. | 09.09.18
15.
אבסורד...
השר הנכבד אורי אריאל משמש למעשה רוה"מ של השטחים מחליט איזה קרקעות לשווק ובאיזה מחיר ועם הרווחים דואג לתושבי ההתנחלויות. חבל שהוא לא פועל לטובת שאר אזרחי המדינה כמו שהוא דואג לתושבים ביהודה ושומרון. אני מבואס על מנדלבליט אבל הוא יצליח לעצור את המטורלל המשיחי הזה אני בעדו.
אובי וואן קנובי | 06.09.18
14.
אריאל הפנטי וההזוי והבית היהודי
אחרי שהציע להגלות חתולים, הוא רוצה לשמור על החלב ולהעביר למתנחלים עוד משאבים על חשבון עיירות הפיתוח. בכלל יש סתירה בהתנהלות הבית היהודי. את מכללת אריאל הם רוצים להלבין ולבטל את מל״ג יו״ש. מאידך, שצריך להשתמש בקופה הציבורית הם מבקשים סמכות ייחודית.
גדי  | 06.09.18
9.
שר החקלאות שהורס את החקלאות, אבל נלחם כמו אריה לשמר את השחיתות של החטיבה להתיישבות
שר חקלאות שהוא חרפה אנושית ממדרגה ראשונה. עשה נזק לחקלאות שיקח שנים לתקן. אין לו יד ורגל במשרד שלו למעט המשכורת.אולם כאשר שזה מגיע לעיניני יהודה ושומרון, פתאום הוא נלחם כמו אריה על הזכות לשמר את השחיתות. בכלל, כל המפלגה שלו, בנט ההזוי שמחרב את חינוך ישראל, שקד הפסיכופטית שמסיתה כנגד שומרי הסף, וסמוטריץ הפשיסט, מחבל יהודי, שמקדם מדינת הלכה למעשה. חרפה של מפלגה בבזיון של ממשלה. ציבור משכיל היה מפטר את כולם עוד אתמול.
רני | 06.09.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת