אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הקפאת המינוי של שטרק ונגל: האם נתניהו יבין את הרמז של בג"ץ?

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
ידוע שמזוז שונא את נתניהו
אני לא מבין איך מזוז שידוע כשונא את נתניהו ואת הימין בכלל (כחלק מהיותו שופט) הוא זה שיכריע.העליון ובגצ נושפים ריח שמאל חזק ורקוב ובקרוב ככל הנראה אם ימשיכו ככה העם יפרק גם את השמאל וגם את העליון ובגצ.יחי הימין (אגב תגובה 4 ממומנת ע"י בל"ד)
מני | 09.09.18
15.
הוא לא הבין.. ולא יבין.. הוא יהיר . מנותק ו...חסר בלמים - קווים לדמותו
נתניהו קדנציה 3 זחוח כלפי חוץ..פאראנואיד כלפי פנים שופע חיוכי סרק בחוץ ..מלא בספקות ובלחץ מפני הבאות מנסה להמשיך בחגיגה שאנחנו לא הוזמנו אליה ..כלפי חוץ..אבל כלפי פנים במצוקה ובדידות נתניהו ורעייתו שרה נפלו למלכודת שטמנו לעצמם ..לא הבינו את שעת הכושר ונלכדו לתוך ספירלה יורדת של טעויות מכאן יש 2 אפשרויות - א. נפילה חזקה כפי שחווה מר דנקנר שתחזיר אותם למציאות במדינה דמוקרטית שבה לאזרח בוזגלו יש זכויות וחובות כמו לאחרון המנהיגים וראש הממשלה כלפי כיבוד החוק ב.התקפלות ברגע האחרון והודעה בחצי פה שייתכן ועשה טעות ולהגיע להסכם כלשהוא בכל מקרה שתיהיה שנה טובה וחג שמח יש מצב שבשנה הבאה יהיה כאן ראש ממשלה נקי כפיים- ללא כל חשדות לכאורה ובלי מניירות ומניפולציות שווא עם ממשלה חדשה שחושבת על זקנים. נכים. וכל האזרחים בלי משוא פנים ובלי הפלייה בהפניית תקציבים כמו היום לטובת המגזר החרדי -דתי משיחי ביהודה ושמורון ובלי הדתה
מנחם  | 08.09.18
9.
מנדלבליט עובד רק עבור משפחת נתניהו ובהצלחה מרובה.
למרות הכחשות מנדלבליט והפרקליטות, מנדנבליט אינו משרת את עם ישראל ובוגד בתפקידו. האם לא הבין את תפקיד נגל ושטרק? להכשיר כל שרץ של נתניהו, למסמס את החקירות נגדו ונגד אשתו, והוא עושה זאת בריש גליא, מהמקפצה. כן, זה הרועץ המשפטי וביבי ידע במי לבחור.
הולך דרך | 08.09.18
8.
השופט מזוז הוא שמאלני ידוע..כמו שהשופט חנן מלצר הוא היה יו"ר ועדת החוקה של מפלגת העבודה
ואפילו..היה מועמדה בפריימריס..להיות חבר כנסת מטעם מפלגת העבודה בעיניים..ממש לא ייאמן !! משפט שיש בו עניינים פוליטיים..אני יודע מה יהיו התוצאות !! כשאיילת שקד רצתה למנות שופט עילוי. שמרני מרצה באונברסיטאות.."ייל".."וארוואד " מיד זעקו הכותרות השמאלניות..שקד רוצה להרוס את בית המשפט העליון..רוצה להשמיד את המשפט...לכן, השמאלנים המושחתים צבועים..והרסו הם את בית המשפט העליון..שפועל שופט שמאלני..מביא חבר שמאלני !! הציבור חכם רואה זאת !!
גוטליב | 08.09.18
4.
תגובה זו מיועדת למצביעי...
הליכוד כמובן ובפירוש לא למצביעי הימין השפוי. יש לעשות הפרדה זו כי זה לא אותו הדבר ! הליכוד היום זה בעיקר מצביעים קיצוניים/נבערים/כאילו דתיים והרבה עמך. ביבי היה יכול להיות ראש ממשלה מוצלח, אלא שהוא בחר להרחיק מעצמו את הימין השפוי ולקרב את כל המלקקים כמו חזן,ביטן,עמסלם, שרהל'ה, יאיר בנו, סמוטריץ' ועוד, שקודחים לו ללא הפסק את הדברים הכי אידיוטיים. הוא חייב להבין, ההשפעה שלו על מלככי הפנכה היא מאגית ולא רציונלית, אבל לא כן על אנשים חכמים ואינטליגנטיים כמו האנשים היושבים על כס השיפוט בעליון. אותם קשה לשכנע עם תרגילים של מנוי מקורבים. חכה ביבי עוד מעט שקד תגמור להרוס את העליון לגמרי, או אז ישלוט האספסוף "דמוקרטיה" ולא החכמה שניווטה את העליון עד היום.
האופטימיסט | 08.09.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת