אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מפלצת הקפה של סטארבקס מחפשת מה לעשות אחר הצהריים

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
ל-11: לא, לקפה אין טעם נרכש. כמו שלסטייק אין טעם נרכש
סטייק שרוף ומיובש לא יהיה טעים בשום מצב, אלא אם גדלת עליו ואתה חושב שזה טעמו. זה כמו שבארץ גדלו על קפה נמס עלית (בא לי להקיא כשאני כותב את המילים האלה) עד שאנשים טעמו קפה אמיתי והבינו שהשקו אותם במים עכורים כל השנים (ע"ע סטארבקס). מה לעשות שבארה"ב יש נטיה לחרב כל סוג מזון? קפה? מים חומים עכורים פיצה? למה מוצרלה? אפשר עם "גבינה אמריקאית" מילקשייק? נכין מאבקה המבורגר? אני אפילו לא מצליח להבין מה חומר הגלם שהאמריקאים משתמשים בו (אולי עיסת דבק נייר עם קצת צבע מאכל). האמריקאים ממש לא שם. ממש לא.
עברתי רק כדי לראות | 09.09.18
14.
איכות הקפה
לקפה טעם נרכש. כלומר, אתה שותה מה שאתה מתרגל אליו וזה מה שטעים לך. זו רק היהירות הישראלית שגורמת לנו להגיד שהקפה האמריקאי גרוע. הוא לא גרוע, הוא אחר. אחרי כמה שנים בארה"ב, סטארבאקס מעולה. ולמה הרשת מצליחה כ"כ? כי השרות מעולה. יחד עם הקפה תקבל גם חיוך, ואם רק נדמה לבריסטה שקיבלת לא בדיוק בדיוק מה שרצית (לא מה שביקשת, מה שרצית), תקבל חדש. למה? כי הם מבינים מה שעוד לא מבינים בארץ: המטרה שלהם היא לא להרוויח ממכירת כוס קפה בודדת אלא להרוויח מהפיכתך ללקוח קבוע.
יוסי | 08.09.18
11.
סטארבקס בישראל
"בישראל כשלה הרשת בקרב מול רשתות הקפה המקומיות. שולץ ניסה להכניס לכאן את בתי הקפה שלו בשותפות עם קבוצת דלק" - שינסו לפתוח בתוך שדרות עסקים במרכזי ערים - לדעתי המיקום ישנה והרשת תוכל להוות תחרות טובה לקפה איכותי בישראל. הבעיה שאנשים לא מכירים את הטעם - אולי בהתחלה שינסה לשווק את הקפה עצמו על ידי טעימות. ללא ספק טעמו של סטארבקס איכותי ביותר ויכול להתחרות בחברות המקומיות.
לני | 08.09.18
10.
קפה בארה"ב
כאשר הגעתי לארה"ב לפני עשרות שנים הקפה כאן היה "מים מלוכלכים" כך זה נראה וזה היה הטעם.מר שולץ היה חכם להבין שאם הוא יחנך את האמריקאים לשתות קפה טוב כשאר העולם הוא יצליח.כל הכבוד למר שולץ על ההצלחה,ותודה שהכריח את כל מתחריו למכור קפה טוב! אני זוכר שסניך סטארבאקס הראשון נפתח בשיקאגו בשנות ה80........העיר חדלה להיות פרובינציה!
Chicago Voter  | 08.09.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת