אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

זו הסיבה האמיתית שג'ק מא החליט לפרוש מעליבאבא

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
פרושת מא
מא יודע שהנשימה של חברות המסחר לחו"ל תתקצר מאוד כשחוקי הדואר הבינ"ל יתוקנו. כיום אזרחי המערב לא יודעים שהם פראיירים של הסינים!! כל חבילה למערב מסובסדת ע"י הדואר המקבל בעשרות עד מאות אחוזים. מה שאומר שאנחנו נדפקים פעמיים. פעם שאנחנו משלמים על המשלוח דרך המיסים של מדינתנו ופעם נוספת, שאנחנו מונעים מסוחר שכן להתפרנס בכבוד. הנה קישור למי שלא מאמין - http://www.upu.int/uploads/tx_sbdownloader/resolutionClassificationMethodologyEn.pdf
נחמן | 20.09.18
15.
למספר 14
גבר , גבר, אתה טועה ומטעה , מספר 10 צודק בכל מילה ואגב הוכח מדעית שחוסר שינה הוא אחד הגורמים לתאי הגוף למות בקצב מהיר מבלי להתחדש כהלכה, לכן כסף טוב שיהיה תמיד זה נכון אבל אינו תכלית הכל, אם נראה לך שקצב החיים והלחץ בניהול חברות בסדר גודל כזה זה תענוג זה רק למראית עין, עדיף שלא תלמד על בשרך חס וחלילה, אז מוטב שתקשיב לדברי תבונה ונסיון של אחרים ולא לפלוט דברי הבל רק בשביל לצאת חכם.
שי | 18.09.18
14.
לתגובה מספר 10 (גבי)
גבר, לא חוטפים סרטן ממחסור בשעות שינה או מלחץ... סרטן זה גידול, זה גדילת יתר של תאים שנגרמת מכך שבתא מסויים יש מוטציה בDNA. לפי מה שאני זוכר ביל גייטס המייסד של מיקרוסופט, עדיין נמצא במייקרוסופט בתפקיד ניהולי (יו״ר/מנכ״ל או משהו כזה) והוא לא רק מחזיק מניות בחברה. ורוב יזמי ההייטק הגדולים פורשים כי יש להם יותר כסף ממה שהם צריכים והם לא רואים סיבה להמשיך לעבוד. חיים צנועים ושלווים לא שווים יותר משום הון, אל תשחק אותה צדיק, כיום העולם רץ על כסף ותאמין לי שגם לך לא היה מפריע לא לדאוג לכסף כל החיים.
אני | 16.09.18
10.
"מרבה נכסים מרבה דאגה"
זה קורה להרבה אנשים טובים, לאחר שעמלו קשה וצברו הון רב, מרגישים סחוטים ומעדיפים לפרוש לחיים שקטים, רגועים וללא לחצים. זה קרה למייסד מיקרוסופט ולעוד יזמי הייטק גדולים. בסופו של יום חיים שלווים וצנועים שווים יותר מכל הון. סטיב ג'ובס מהלחץ והמחסור בשעות שינה, חטף סרטן ומת בגיל צעיר יחסית. כל הפרזה בכל תחום דורשת מחיר. יתכן ומייסד עליבבא, סובל ממחלה כלשהי, לכן הוא פורש. גם יתכן.
גבי | 16.09.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת