אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הח"כים עובדים פחות, מרוויחים יותר

102 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

102.
בושה
זהו הפעם הגבול עבר אני עם המדינה הזאת סיימתי הייתי תומך בך ביבי תמיד אבל היום אין ספק שלבחירות הקרובות אני לא מגיע אין לי מה להשתתף בשחיתות הזוהמה הזאת לאנשים אין מה לאכול הזקנים עניים ניצולי שואה צועקים שאני עונה ומענה לצרכייהם אני בשלב זה של החיים יצפה מהצד לא משתתף בגועל נפש הזה..
צחי | 20.12.19
99.
פרצופה של המדינה
זהו בדיוק פרצופה של המדינה! שכר השרים עולה כשאלו אמונים על רווחת בוחריהם וכלל הציבור, בעוד שהם רק מעכבים דוחים ואז מבטלים את שכרם של העם עצמו.. החל מהמשטרה ועובדי מדינה שונים ועד לאזרח הקטן שמרוויח עשירית(!!) משר בממשלה.. אם זו לא שחיתות אז אני כבר לא יודע מה כן. פשוט לא יאומן
מראה | 17.09.18
90.
ישראל - משחק המונופול של נתניהו
מונופול ישראל. מטרת המשחק - להישאר ראש הממשלה כמה שיותר זמן. הדרך - כל הדרכים כשרות ולא חשובה המדינה. ככה הם יצרו את המפלגה הערבית שהיא השלישית בגודלה בכנסת. עכשיו עם חוק הלאום הם עוררו מתרדמת של 70 שנה את כל העולם כנגד הרעיון של מדינה יהודית ואחר כך על ידי אי מתן מדינה לפלשתינאים הם יביאו לכאן עוד 2.5 מליון פלשתינאים בעלי זכות הצבעה ובסוף, אחרי שנתניהו יזקן, אז גם יהיה פה ראש ממשלה פלשתינאי והיהודים יכולים לחזור ולחלום על מדינה. אבל מה זה חשוב, העיקר ביבי ראש ממשלה.
יניב | 17.09.18
87.
להערכתי התוספת תהייה כפולה
השכר הממוצע הקובע לעדכון שכר הבכירים הינו בגין אוקטובר 2018. השיעור נקבע לפי השינוי בין אוקטובר 2018 לאוקטובר 2017. ממועד העדכון האחרון עד לחודש יוני 2018 השכר הממוצע קפץ ב - 11% אבל זה לא משקף כי בחודש יוני משולמים דמי הבראה. לכן אני מעריך שהשינוי בסוף יסתכם בשיעור של כ - 5% צביקה, תעשה חישוב מחדש.
יהושע | 17.09.18
86.
סתיו שפיר קימבנה את עצמה על חשבוננו
הפגנתי כמו אדיוט ב 2011, וסתיו שפיר לקחה את כל הקופה - 43K בחודש, פי 5 ממי שהיא רכבה על גבו. וכלום היא לא עושה כדי להוריד את יוקר המחיה, כלום. רק פוליטיקה היא עושה. אין הבדל - כולם מושחתים, מימין ומשמאל, רק כל צד משתמש במילים אחרות כדי לגנוב אותנו.
מפגין | 17.09.18
85.
למה ביבי לא מתנגד להעלאת שכרו, וחבריו, חזירות צועקת לשמים, אין לעובדים אין לשרים כן!!!!!!!!!
כאן ביבי מוליך אותנו שולל כעדר מטומטם, ובועט לנו בפנים ללא שום בושה וחמלה ... החזירות של ביבי לא יודעת בושה, לוקח מהקופה שלנו הציבורית ללא אישור העם המשלם מסים קטלניים ביותר, זה כסף ציבורי ולא פרטי של ביבי. הכנסת חייבת להקים מהר ועדה בלתי תלויה שתקציב את שכר השרים והח"כים... הכנסת חיבת להצמיד את שכר המינימום לשכר הממוצע במשק ומיד ...... במצב הזה ביבי חי ברקיע השביעי מנותק לחלוטין מעמו........
א | 17.09.18
76.
שכר הבכירים
הפערים בשכר שבין משרתי הציבור לבין עמך - בלתי מתקבלים. תמורה לשכרם אינה מתקבלת המרבית המקרים. יש לצמצם את " נבחרי העם" ולהפנות את השכר שנחסך לרווחת הנזקקים יש לבטל את הפנסיות התקציביות שלהם מאותה סיבה העם סולד מנבחריו תאבי הבצע שעושים לביתם בלבד. התגובה תגיע במהרה בהליך דמוקרטי שיפתיע את חזירי בעם
אבירם נסטור | 17.09.18
74.
ביבי פעל נגד האינטרס הבטחוני של ישראל ונגד כל ראשי הצבא
ומערכת הביטחון ומוסדות הביון כשאישר,לפי מרקל ותאגיד בניית הצוללות ,הנאצי X תיסנקרופ,אספקת ארבע צוללות גרעין אסורוגיות להשמדה המונית בשתי מכות וששוכנות במצולות ים סוף והתיכון עד להפיכה הבאה של האחים המוסלמים,להם סופקו הצוללות!!!בשנת 2016 !מי ששיקול דעתו כה משובש ושמתעדף גזירת קופון לשתום העין -שימרון יהיה עד מדינה או ימות בצינוק?-ולגוויה המהלכת מולכו המושחת ואם להם אז מה עלה בגורל איי מקלט המס של ביבי, ג'רזי את פנמה?יש להדיח את רועץ המש]ח או באמצעות הפרקליטות הראשית וצוות חוקריה ואו באמצעות המשטרה ולה"ב 433 ולהביא את ביבי -במידה ואלו העובדות כפי שמרקל תיסנקרופ לפיד ,יעלון ,כל ראשי הביון והמוסד והמערכת הצבאית ,תיארו -למשפט על פי החוק הצבאי.הכל יקרוס אז.הפשע,העושק,השוחד,לווין המאפייה המכונה ממשלה,מפלגות הקיקיון הנאציות שאכן זנבן שולט בכלב.אז נתחיל-הרוב השפוי והנאור-לבנות הכל מאפס.
ח | 17.09.18
63.
מדינה של עבדים לשלטון שלא מבינים שהם עבדים...
העבדים הכי טובים לשליט הם העבדים שהם כלכך בורים שהם לא מבינים שהם עבדים וצועקים שלפריץ מגיע אפילו עוד כי הוא אלוהים... וככל שהחינוך בישראל מדרדר והבורות חוגגת ככה הימין מתחזק... והממשלה יוצרת כך עבדים שלא מבינים שהם עבדים כמו ברוב מדינות ערב האחרות.. רציתם מדינה מזרחית? קיבלתם!!
ניר | 17.09.18
61.
בושה לראש הממשלה שלנו
הסחבת במתן החוב לשוטרים היא בושה למדינה ולראש הממשלה. הם מקבלים העלאות אוטומטיות בשכר, השוטרים ללא ועד וללא הנהגה פוליטית שתדאג להם. בסוף יקימו ועד עובדים וכמו כולם יחלו להתפרע. ראו מה קורה היום עם הכבאים. וזה רק דוגמית קטנה. מערך המשטרה , השבכ והמוסד כולל כ-50000 איש, בנוסף למשפחתם מדובר על כ-250000 איש. כוח פוליטי שלא ניתן לזלזל בו.
דני | 17.09.18
59.
די עם הפופוליזם
בן שהר, שחקן כדורגל איזוטרי, מרוויח יותר מנשיאת בית המשפט העליון ונשיא המדינה ביחד....זה אמנם לא נראה טוב כשהם מעלים לעצמם אבל לגופו של עניין השכר כשלעצמו לתפקידים כאמור הוא לא מופרז. זה ללא קשר לכך שמרבית השרים וחברי הכנסת בכלל לא ראויים לכהן בתפקידם...
עומר | 17.09.18
54.
באמת....
בושה וחרפה, מעניין מהיכן הכסף לתשלום התוספת, החלטות בית משפט שר האוצר וראש המממשלה לא יודעים לכבד בנוגע לתוספת שמגיעה עפ"י חוק לשוטרים ולגמילאים אך לעצמם הם דואגים בקלות, גבירתי נשיאת בית המשפט תדאגי ששר האוצר וחברי הכנסת יכבדו את החלטות בית המשפט עליו את אמונה.
יהודית | 17.09.18
52.
גמלאים - הגימלה שלנו צמודה למדד המחירים ושל ביבי לשכר הממוצע במשק - לא להצביע ביבי
מדד המחירים - שקר של המדינה, תקוע שנים כשהמחירים עולים. ביבי יודע זאת ולכן הצמיד עצמו לשכר הממוצע במשק שעולה כל שנה. גמלאים - לא להצביע ביבי עד שיצמיד גם את גמלאותינו לשכר הממוצע !!
גמלאי השרות הציבורי | 17.09.18
46.
רחובות
כולנו קוראים מצקצקים בלשון כועסים , נעלבים וממשיכים לנושא הבא והם, חברי הכנסת לא רק עושים את זה מהמקפצה גם לתוך הפרצוף שלנו ואנו, כנועים ומוקסמים מהם נמשיך לבחור בהם ולהלל את המנהיג כי, אין לנו מישהו אחר וכל זה מגיע לנו ... אנו ציבור הכלבים הנובחים והם חברי הכנסת כשיירה ממשיכים לעבור ולא לשכוח מחליפים להם רכבים שנה הבאה כך שהשיירה תהיה יותר חדשה ....
יובל רצון | 17.09.18
45.
נשיא בית משפט עליון יש רק אחד בכל ישראל ברגע נתון
וגם המינוי לנשיא בית המשפט בדרך כלל נעשה כאשר הבן אדם שממונה לנשיא בית המשפט כבר צבר קריירה ארוכת שנים והוא כבר אדם מבוגר אם לא קשיש ממש, אך שאין לו הרבה שנים להרוויח משכורת של 82 אלף שקל, ובכל מקרה הוא אדם אמיד כבר בזמן מינוי, רק שמהמינוי הוא יהיה עוד יותר אמיד אולי כבר עשיר ממש, אבל זה עדיין כלום לעומת עומר אדם שעשה 300 ומשהו אלף שקל משיר אחד ששר בפרק הגמר של התוכנית "האח הגדול", והוא עשה את זה ב 3 דקות לא בחודש לא בשנה, כנל שחקן הכדורגל זהבי שהסינים קנו במיליוני דולרים לעונה, שזה יוצא אלפי שקלים לדקת משחק, דקה לא חודש.
ד | 17.09.18
41.
גם אני מבקשת העלאה כי אני מממנת את החרדים בכל תחום אז, המדינה חייבת לתת לי העלאה!!
אני משלמת ארנונה עבור חרדים בעירי, אני משלמת מסים עבור חרדים בעירי ובמדינה, אני משלמת ביטוח לאומי עבור הפרזיטים במדינה, אז גם אני מבקשת מהמדינה להעלות לי את השכר ואין זה משנה היכן אני עובדת!!!!
אזרחית דואגת | 17.09.18
23.
שכר המורמים מעם
לאחר שנים רבות הועלתה קיצבת הזקנה השנה בסכום עתק של 6 ש"ח ושר האוצר "החברתי",כך פורסם,מתנגד להגדיל את קיצבאות הזקנה.אותו שר פטר בעלי דירות ששיפצו והגדילו דירותיהם במסגרת חוקי התמא .כתוצאה מכך זכו לרווחים של מאות אלפי ש"ח מכל מס(מס רכישה,מס שבח,מסי השבחה).ראוי גם לציין שבעלי דירות בפריפריה לא זכו להטבות כי דירותיהם זולות ולכן אין כדאיות בחיזוק דירותיהם כנגד רעידות אדמה מחד ומאידך דווקא הם גרים באזורי סכנה.מיותר גם לציין למי הם מצביאים בבחירות.
גימלאי המקבל קיצבת זקנה של כ-2300 ש"ח בחודש | 17.09.18
18.
מה עם שינוי חוקי השכר של עצמאים במשק?
מסכים שראש ממשלה צריך להרוויח יותר. אבל חברי הכנסת הפרזיטים זה פחות. אני לא מרגיש שיש איזשהו שינוי מהותי במדינה...ולא שראש הממשלה לא אחראי...אבל גם חברי הכנסת שנמצאים שם לא מועילים בהרבה וזה מרגיש כאילו סתם באים לדפוק משכורת ולצאת לפגרה. כנסת מנופחת על כלום. ודווקא בארץ שמלאה קניונים ודואגים למלא אותה בעוד קניונים...שם נגיד אי אפשר להרוויח בכלל...כי הקניונים דואגים לקחת לעצמם את כל הרווחים כמעט ולהשאיר אותך עם משכורת מאוד צנועה ולא מתאימה לשנות ה-2000 וליוקר המחייה בישראל. פשוט משק שמתנהל בצורה מטומטמת ומורכב מעבדים ואדונים. לא לשם פיללנו לעבדות המודרנית הזו לא לשם.
מה יהיה? | 17.09.18
12.
בגדול אלו המשרות שצריכות להרוויח הכי הרבה
אני חושב ששופטים, שרים, חכ"ים וכד' צריכים להרוויח אפילו יותר (בלי קשר לפרסונות שכרגע ממלאות את התפקידים האלו ולא ראויות לשקל). לא רוצה שיהיו טרודים בפרנסה ולא רוצה שיפלו לשוחד. הסכומים האלו אולי נראים הרבה לאזרח מהשורה אבל יש לא מעט שמרוויחים אותם והרבה יותר ואין סיבה שנבחרי העם ישארו מאחור. בנסוף בתור מישהו שממש ממש לא מחבב את ראש הממשלה אני גם לא מבין את החוצפה בלחייב אותו לשלם על רכב משוריין, זה ממש אבסורד הזוי.
דג | 17.09.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת