אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שאול מרידור: "המשק לא עובד בשביל הביטחון, הביטחון עובד בשביל המשק"

30 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
מספר 16, מכיר הרבה שוטרים דפ"רים שאם לא "אבא" שלהם מקמבן אותם במשטרה
היו היום גרים ברחוב מקבצים נדבות. אז של נעליך כשאתה מדבר על נפוטיזם, במשטרה רואים מה זה נפוטיזם, החרמנים השוטרים המשועממים האלה עם דירות המסתור לנערות ליווי וחצי מצמרת המשטרה מודחת בגלל הטרדות מיניות..וזה רק מה שיצא החוצה, קצה הקרחון.
של נעליך.. | 17.09.18
15.
כל כך לא ראוי
האיש שלא יודע אם תהיה מגינה עוד 50 שנה והשווה את הגננות שמחנכות גם את הילדים שלו לארווזיון... סוד ידוע שזכה בתפקיד בזכות קשרי אביו ומאז שנכנס רק מטאפד כל יוזמה טובה. זה שהמשק במצב טוב זה לא בזכתו אלא בזכות קודמיו. בטוח שעוד שנתיים איתו מצבנו יהיה גרוע יותר.
מבפנים | 17.09.18
6.
חבורת ילדים מנהלת את המדינה בלי דיון ציבורי ושקיפות
כל השיטה הזאת צריכה להשתנות. הפרספקטיבה בגיל יותר צעיר הרבה יותר מוגבלת. בגלל זה אין רכבת תחתית בתל אביב ומה שעכשיו עובדים עליו כולל מעט מאוד מקטעים מתחת לפני הקרקע. צריך אנשים עם יותר נסיון חיים מהחבורה הזאת ושהחלטות יתקבלו בדיון ציבורי ולא בדיונים פנימיים של חבורת פקידים באוצר.
ר | 17.09.18
3.
ושאול מ. אנחנו לא עבדים בשבילך אתה עובד עבורנו!
איזה שטויות של נער אוצר שלא מבין מאומה במדניות. ברור שהמשק עובד עבור הבטחון. לבטח במדינה כמו שלנו. אבל לא רק - לאורך כל ההיסטוריה מדינות ומשטרים השתמשו בעוצמה הכלכלית כדי ליצור עוצמה צבאית. ברור שיצירת עוצמה כלכלית נועדה לשרת את קיום המדינה - המדינה לא קיימת כדי לייצר עוצמה כלכלית.
משה | 17.09.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת