אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

התחזיות בענף התעופה: עד 2036 נצטופף עם פי שניים נוסעים

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
רק בישראל סוגרים שדות קיימים.שדה דב דורש שידרוג ד
הקלות שבה מכבשי ההון רומסים כל דבר ציבורי חי ומתפקד.. את שדה דב צריך לשדרג ופרט לטיסות פנים ישרת גם טיסות לואו קוסט לחול בזול. בנייה בגוש דן צריכה להיות רק על חורבות דרום תל אביב.. שכל בית יהרס ויבנה עליו בניין ותושבי הדרום ישתדרגו בחינם.. כן בחינם על חשבון רווחי היזמים.. כל הקישקוש של פיצוי בעלי האדמות בגוש הגדול.. הונאה. הם קנו קרקע ללא זכויות בנייה ולכן לא חייבים להם כלום.
רונן מאילת | 24.09.18
17.
עכשיו נותר רק להסביר איך זה מתיישב עם הנטייה של חברות התעופה
להפסיק לרכוש את המטוסים הענקיים כדוגמת A380 של אירבאס ו-747 של בואינג, ולהסתפק במטוסים יותר קטנים וחסכוניים, לכל הטווחים. המטוסים הגדולים ביותר שנרכשים כעת הם ה-777 של בואינג וה-A350 של איירבאס, וגם הם יהיו טובים בעיקר לטיסות ארוכות.
תוהה | 23.09.18
14.
טייס כבר לא מקצוע נחשק והעתיד בכלל אוטומטי.
משכורות טייסים צעירים נמוכות מאוד והמקומות נתפסים על ידי אוהבי טיסה שלא חושבים יותר מידי על העתיד התעסוקתי שלהם. דיילים תמיד יהיו אבל השכר נמוך גם (חוץ מאסיה אבל התחרות תגיע לשם גם), מי שהולך להרוויח קצת אלה החנויות והמסעדות בשדות התעופה שעדיין יכולות לגבות סכומי עתק מקהל שבוי (אבל מצד שני דמי השכירות שלהם גבוהים). בקיצור מי שירוויח אלה יצרני מזוודות...
טייס | 23.09.18
4.
ככה נחזור לימי הביניים
כולם תיירים עכשיו, ועוד עם כל הנוסעים ממדינות עולם שלישי שפתאום יכולים להרשות לעצמם לטוס. כל המחלות של כל העולם יהיו עכשיו בכל מקום, ושלא נדבר על כל הפשפשים שיתפסו טרמפ על הטרנד. לא מספיק שכל הישראלים היו נוסעים להודו וחוזרים עם פשפשים עכשיו ההודים יתחילו להגיע לכל מקום ואז הלך על כולנו.
פשפש על האש | 23.09.18
3.
ההודים לא יעקפו את ארה"ב כל כך מהר, אין להם לאן לטוס גם ככה
להודים גם ככה אסור להכינס לשום מקום בלי ויזה והשכר הממוצע שם מהנמוכים בעולם. רק האליטה שם מצליחים להוציא ויזה למקומות כמו ארה"ב או אפילו אירופה, ו"חופשה זולה" בשבילהם זה לא לואו קוסט לתאילנד, זה נסיעת אוטובוס לנפאל. אז הסיכוי שהם יעקפו את סין בקרוב לא קיים, ואת ארה"ב יקח להם עוד הרבה זמן לעקוף.
פחח | 23.09.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת