אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לקניון TLV יש 6 ימים להגיע להסכמות עם הבנקים

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
הייתי רוצה לשאול את אדון שמאי
איך הגיע לשווי של 1.6 מיליארד? אם הם לא מצליחים להגיע לרווח תפעולי(לא נקי תפעולי) של 75 מיליון שקל בשנה, שזה מכפיל תפעולי של 21.3 שזה אסטרונומי, מאיפה הגיע המספר של 1.6 מיליארד? שאלה לבנקים, אם הלוותם להם 1.1 מיליארד שקל לפרוייקט, כמה החבר'ה הטובים הביאו מהבית? אם הבנקים לוקחים את כל הסיכון(הלוואות בסך 80% מהפרוייקט?) אז למה אתם צריכים חברות כמו גינדי? האם גם לאנשים אחרים תתנו הלוואות של 80% מהפרוייקט?
הקלקלן | 25.09.18
8.
חוסר אחריות משווע מצד הבנקים (דירקטורים). איפה האחריות האישית?
איך מגיעים למיליארד שקל???? מה הסכום המטורף הזה? אנשים לוחצים על המחשבון וכל מה שיוצא הם רושמים כאילו בחרו בין קילו סוכריות לשני קילו מסטיקים. הגיע הזמן לחייב את הדירקטורים באחריות אישית. שיפסיקו לאשר עסקאות תמוהות ולא הגיוניות ואח"כ להגיד שככה זה בעסקים.. לעיתים נופלים. הרי בסוף הציבור משלם את הכסף ב"מחיקת החובות" לחזירים הרשלנים והעלמות הכספים של הציבור.
משחקים במספרים כאילו זה סוכריות | 25.09.18
7.
כל המעורבים בעניין לוקים בטפשת, תאוות בצע וקוצר ראות
הקניון הזה יממש את הפוטנציאל שלו באופן מלא רק בעוד 5 שנים פלוס מינוס, כשהרכבת הקלה תעבור שם (אמן-אמן) או לכל הפחות יסתיימו העבודות הגלויות על הרכבת באזור. עד אז, כל המעורבים נדרשים ל"עצירת נשימה" והרבה, הרבה סבלנות. מי שפועל אחרת יוריד את הקניון הזה לטימיון.
מרקו | 25.09.18
6.
הקניון הזה מהווה דוגמה טובה לפער בתפיסה הישראלית בין הרצוי למצוי.
יש תפיסה כאילו הצרכן הישראלי מוכן להוציא כסף בכל מקום ובכל מצב. למעשה יש רוויה מטורפת בתחום הזה בפרט, עם שילוב של יכולת כלכלית מופחתת מהמצוי אצל רבים מהישראלים,שמזמינים בקצב מסחרר באינטרנט מחו"ל ( שפערי המחירים יכולים להגיע לעיתים לעשרות אחוזים).
a | 25.09.18
1.
עוד חלומות באספמיה על חשבוננו
בנקים מממנים על חשבוננו (הריביות למשקי הבית הרבה יותר גבוהות מהריביות למיגזר העיסקי, ורמות הסיכון בדיוק הפוכות....) כל חלום וחזיון תעתועים של איזה טייקון, ואח"כ הציבור (בעיקר דרך ה"מוסדיים" שזה הפנסיה/ביטוחים של כולנו...) משלם על הטעויות של הפנטזיונרים: לבייב, תשובה, דנקנר, בן דב, פישמן, בן משה וכל מי שבא עם איזה 100 מיליון מהבית, אבל רוצה/צריך לפחות מיליארד...
חוני המתגלגל | 25.09.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת