אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

258 דירות אושרו בפינוי־בינוי בצפון ת"א

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
לשוכר דירה אתה משלם למשקיע את השכירות ולא לבנק בכל חודש. אחרי X שנים יהיה לו נכס.......
לשוכר דירה אתה משלם למשקיע את השכירות ולא לבנק בכל חודש . . אחרי X שנים יהיה לו נכס (למשקיע יהיה נכס , ללא התחייבויות , בזכות תשלומי השכירות , של השוכר דירה) , שאתה שילמת אליו בתור שוכר. ( סך ה תשלומי שכירות במצטבר). שיוויו של הנכס של המשקיע יהיה ,לפי שווי השוק.
לשוכר דירה | 03.10.18
12.
2.5 מיליון ל4חד'? אולי קומה 1 עורפית בטרום בנייה (על הנייר)
הביקוש לדירות בשכונה גואה( גם לשכירות -6.5 אלף ל4חד' )וגם לקנייה,והמחירים עולים בהתאם,2.7 מיליון מחיר ל4 חד' בפרויקט "קידמת צהלה" ברח' בית אל לדירות בבניה.ועדיין יותר זול משאר השכונות מסביב.
2.8 מיליון מחיר אמיתי לדירה 4 חד' חדשה | 30.09.18
10.
דותן! שכחת! מהי התמורה למפונים?!
נשמח אם תוכל להרחיב. הכתבה חסרה המון פרטים חיוניים כ: האם יקבלו דירות חדשה בתמורה? מהו גודל הדירות? באיזה קומות? פנטהאוזים/דופלקסים/דירות גן? כמה חניות? תת קרקעית? כמה מרפסות? כמה מחסנים? לובי חדר כושר אולם אירועים וקונסרייז'? מה יהוי דמי הניהול? ובריכה? באיזה סטנדרט בניה? מהם הביטחונות? מהו גובה השכירות שהקבלן ישלם למפונים עד לגמר הבניה? מהם הבטחונות? הפטורים ממיסים?
כל הכבוד אבל | 30.09.18
9.
המוכרים לא פראיירים ,הם יודעים מה הדירה שלהם שווה.
המוכרים לא פראיירים ,הם יודעים מה הדירה שלהם שווה. מוכר שיודע מה הדירה שלו שווה,לא מוריד הרבה את מחיר .... אם הוא לא זקוק לכסף במידי. *לגבי המחיר הכל תלוי אם זה עיר שיש אליה ביקוש ואם יש ביקוש לאותו אזור.
המוכרים לא פראיירים | 29.09.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת