אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דו"ח מגלה: בעלי השליטה בשפיר הסתירו מהדירקטוריון מידע מהותי

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
לחמדנים יש רכוש בשווי 11.5 מליארד ש"ח והם יכולם להזדהם בשביל 50 מליון ולהסתכן בכלא.
כנראה בכדי להיות עשיר אתה צריך להיות חמדן חולני לאחים יש אחזקות בשווי מעל 11 מליארד ש"ח בשביל 0.5% הם יכולם לסכן את שמם וגם את עתיד החברה. ברור לכל כי כסף מחברה ציבורית לחברה פרטית של בעל שליטה טומן בחובו ניגוד ענינים ברור מדוע הם מעדיפים להסתכן כך בלתי ברור רק עו"ד יעלו להם 20 מליון
עשירים זה מחלת נפש | 28.09.18
10.
הסעיף שחושף את הפלופ...
ו"אם ייקבע על ידי בית המשפט כי לאחים שפירא היה עניין אישי בהחלטה להעמיד ערבויות, הרי שכתב הפטור לא יחול, בין היתר, בשל העובדה שאי־גילוי העניין האישי מהווה הפרת של חובת אמונים". זה הסעיף המשפטי שחושף כי האחים שפירא ידעו גם ידעו... כי פעולותיהן אינן ברף החוקי, וכי מדובר בסעיף שצופה תרחיש של מה יקרה אם ניתפס... האחים שפירא ניהלו מו"מ מול היועצים המשפטיים לצורך ניהול סיכונים ברף הפלילי, כל פעולותיהן היו מחושבות בעלות קור רוח ושיקול דעת עסקי ברף הפלילי... במקום שהאחים ישפו מכיסם...החברה משפה אותם.
אלטוביה תתעורר | 27.09.18
9.
מידע מגורמים שעבדו ועובדים עם החברה הזו, נותנים ציונים גרועים בהתנהלותה.
יושרה והגינות עיסקית רחוקה מאופי החברה הזו, יחד עם זאת, יכולת הבצועית וטכנית ישלה לא פחות טוב מחברות אחרות באותו סדר גודל. כנראה שה"גנים" האלה, הם אבולוציה הקיימת בתרבות הישראלית המתפתחת. חבל, כי אין לדעת לאן זה מוביל אותנו בעתיד.
ישראל | 27.09.18
3.
משל ההר והעכבר
סיפור ישן. מנופח ומוצא לחלוטין מהקשרו. לקחו דיווחים שוטפים של חברה ציבורית ועשו מהם סיפור. לא קראתי את הדוח המדובר אבל רק מתוך הכותרות הפופוליסטיות בכתבה אל מול ההסתייגויות בגופה ניתן להבין שמדובר בעוד סיפור איטרסנטי שנעטף בכתבה כביכול נטולת אינטרס. פרצופה של העיתונות. פרצופה של המדינה.
אנליסט | 27.09.18
2.
זה לא ברור שחברות בורסאיות זה לא עובד טוב?!
כל עוד תתן לבן אנוש כסף של מישהו אחר אל תצפה שהוא וינהג איתו בזהירות ובתמימות כאילו זה כסף שלו. הכל מסווה להגדיר את האסף הפרטי של בעל השליטה. שימוש במידע פנים, הסתרת מידע מהדריקטוריון ומה לא. מי שמשקיע בחברה בורסאית נותן כסף למישהו אחר שינסה לגנוב לו דרך החלון.
אמיר | 27.09.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת