אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

10 השכונות הטובות בעולם לביקור - ויש גם נציגה לישראל

28 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

28.
יפו
אכן יש ביפו בכלל ובשוק הפישפשים בפרט סוג של אנרגיה חיובית מעין רחש-בחש של תסיסות למרות שזו בבואה של הכלומניקיות חסרת התוחלת של התרבות במדינת תל אביב ה גורסת כי חיים פעם אחת בלבד ורק היום מי יודע מה יקרה מחר לכן הארעיות התל אביבית המפורסמת מאפשרת לכל אחד לעשות מה שנראה לו מבלי להיחשב למוזר להבדיל אלף אלפי הבדלות התרבות התל אביבית נותנת לכל אחד את ההרגשה שמעשיו הם מעין בקשתו האחרונה בטרם ייסתם עליו הגולל תרבות שהייתה אופיינית למה שהתרחש בפומפיי לפני כמה אלפי שנים
itzik | 04.10.18
26.
ל-18 5 צודק בהחלט!!
אם אתה חיפאי אז אתה מנותק ואין לך מושג, ואם לא אז אתה מוזמן לבקר. מעבר לעיר התחתית שבאמת מתעוררת בשנים האחרונות מבחינת מסעדות, ברים ועוד, יש בחיפה מקומות שאין בשום מקום אחר בארץ. רק אתמול הייתי בפסטיבל הסרטים בכרמל הצרפתי. מקום מדהים כולל השכונות מסביב. הרגשה כמו באירופה לא פחות. המושבה הגרמנית/ואדי ניסנס, סטלה מאריס, הגנים הבהאיים, להמשיך....
חיפה חיפה עיר עם עתיד... | 02.10.18
13.
נויקלן - נא להסיר כל סממנים יהודיים ולא לדבר עברית
השכונה טובה אולי ל - "לא יהודים/ישראלים". אוכלוסיית השכונה הינה כ-70% מוסלמים שמרביתם עויינים את ישראל. רק בתחילת החודש תושבת יהודייה נזרקה מקיוסק בשכונה בגלל שבמחזיק המפתחות שלה היה מגן דוד. בנוסף, המון בתי קפה/מסעדות עם ציורי קיר של אל אקצה ודגלי פלשתין בכל מקום. ישנם 2.5 רחובות בתוך השכונה שבהם אינספור פאבים ואוכל רחוב אותנטי שזה נחמד למקומיים אבל לא יותר מזה. לא כל מה שמגניב וטוב לעולם טוב לישראלים/יהודים. ראו הוזהרתם. בהחלט לא שכונה מומלצת לביקור. פרנצלאורברג, פרידריכסהיין ושונברג עדיפות אלפי מונים.
ברלינאי | 30.09.18
11.
סן דני בפריז? זאת שכונה ידועה לשמצה עם איסלמיסטים קיצוניים
יש רחובות בסן דני שהם מחוץ לתחום מבחינת המשטרה הפריזאית. מדובר ברחובות שלמים שהם גטאות של אוכלוסיה איסלמיסטית קיצונית שלא מוכנה להתערות בחברה הצרפתית. ולא, אני לא מכליל. ישנם הרבה מאוד מוסלמים שכמו היהודים, התערו בחברה הצרפתית. סן דני הוא מעוז של איסלם רדיקלי. חפשו בגוגל "מהומות בסן דני" ותבינו לבד במה מדובר.
פריזאי | 30.09.18
1.
במקום ה-37
שוק פתח תקווה, מלא בדוכני דגים מסריחים וסמטאות צפופות באנשים יוצאי ברית המועצות שהקשר ביניהם לבין יהדות הוא מקרי לחלוטין. אין שום בית קפה נורמאלי ברדיוס של שני קילומטר והבר הלגיטימי הכי קרוב נמצא במרחק נסיעה לתל אביב, המקום מציע שפע של ״ספא״ שמציע פינוק ידני לגוף. לא בכדי פתח תקווה הוכתרה גם כעיר הכי מזוהמת בישראל, טיול בשוק פתח תקווה בהחלט מצדיק את הלגיטימיות של המעמד המכבד.
אלי כהן | 30.09.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת