אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הערכות: העלאת גיל הפרישה לנשים תחכה לכנסת הבאה

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
גפני מורד
אין ספק כי אסון שכזה שנפטרו אתמול 2 ילדים ר"ל בשרפה... זועק עד לשמים וצריכים כפרה על משהו, אבל האם המחלוקת היא זו שתכפר על הדור? אתמול עמד משה גפני שעות ספורות לאחר האסון הנורא ושקר ברבים כשהכריז "כי מצוה להרבות במחלוקת" ואף ציטט דברי "שקר" בשם הרב שך זצוק"ל כי טוב לעשות מחלוקת, האם הגאון ר' חיים קנייבסקי מסכים עם הדברים? ואם לא מדוע הוא שותק ולא מגיב? גפני פשוט מחלל שם שמים ברבים. משה גפני הוא נציגו של ר' חיים קנייבסקי וכאשר דברים כאלו יוצאים מפיו חובתו של ר' חיים קנייבסקי למחות על הדברים או לפחות להביע דעתו נגד המחלוקת, אך הוא מעדיף לשתוק מפני שגם דעתו נוחה ממחלוקת.
צביקה | 11.10.18
7.
חייבים להעלות את גיל הפרישה לנשים אחרת יהיה גרעון
גדול אותו לא ניתן יהיה להשלים. נאמ3 וגפני צודק בעניין נשים שעובדות במשרות פיזיות אבל לגבי נשים שלא עבדו בכלל או בשנים שלפני הגיל 62 אין מה להחשיב אותן והדבר היחיד שמוביל אותו זה לדאוג לנשים חרדיות. מי שהיה פרזיט כל החיים שלו או מרביתו שיחפש פת3ונוצ אחרים ורצוי שיעבוד!!! כחלון הזה ליצן לא רוצה לקבל שום החלטות קשות למד מביבי היטב
אלי | 02.10.18
1.
אפילו משרדי ממשלה, מפרישים עובדות מבוגרות בטרם עת, עקב רצונם "להצעיר את המערכת"
ההבדל הוא, שבעוד עובדות ממשלה, זוכות לפרישה מוקדמת בתנאי פנסיה ומענקים נדיבים, במיגזר הפרטי- הן מפוטרות ו"מושלכות לכלבים" או ממררים את חייהן, כדי שתתפטרנה "מרצונן".
צביעות של פקידי אוצר רשעים | 01.10.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת