אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

העסקה היקרה של השנה: ביל גייטס רכש קרקע חקלאית בוושינגטון ב-171 מיליון דולר

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
זה מהכסף הקטן שהוא מוצא בין הכריות של הספה או במכנסיים אחרי כביסה
אבל קשה לי להאמין שהוא עושה את זה כהזדמנות עסקית. הוא כבר הודיע ש 90% מההון שלו ילך למטרות חברתיות. לי נראה שהוא יפתח שם מכון מחקר חקלאי שינסה למצוא גידולים עמידים לשינויי האקלים היות וזו אחת הבעיות המרכזיות של העתיד - להאכיל 9 מיליארד אנשים.
וורן באפט | 11.10.18
16.
העולם הולך למקום נוראי בו מעט אנשים ישלטו לא רק בכסף אלא גם בקרקעות
יש בעייה קשה בכך שכל הכוח עובר למעט מאוד ידיים. ג'ף בזוס, ביל גייטס, ווארן באפט ועוד רשימה קטנה ומצומצמת של מולטי בליונרים שברגע שכל הכסף מרוכז בידיים שלהם הם גם יהיו קובעי המדיניות הבאים. בעל המאה הוא בעל הדעה רק הולך ומתחזק. הם קונים עיתונים ודרך העיתונות מביעים את דעתם הפוליטית וכך שוטפים את מוחם של אנשים לחשוב בדרכם. כמובן שהם סוציאליסטים לעת מצוא בדיבורים כאשר בפועל הם הכי קפיטליסטים. הם רוכשים קרקעות בכמויות כך שהם אלו שיחליטו מה יעשו עם אותה קרקע, אם יבנו בה מפעלים מזהמים, או ישברו אותה לפצלי שמן לדלק, או כל החלטה אחרת שהיא לטובת כיסם ולא לטובת העם, כלומר זיהום מים, קרקע או אוויר זה לא יהיה בראש מעייניהם כי במילא הם לא בהכרח יגורו באותם מקומות. העולם המערבי יורד וסין עולה ולדור הנינים שלנו לא יהיו חיים קלים.......
ושאר האנשים על פני כדור הארץ יהיו שוב נתינים ואריסים | 08.10.18
14.
בניית עיר היפר-טכנולוגית
קראתי לפני כמה שבועות שגייטס רכש חלקת אדמה (לא היה כתוב איפה, אבל אני מניח שזה זה) כדי לבנות שם עיירה מבוססת על טהרת טכנולוגיה. בעבר אמר גייטס בצורה אניגמטית, שהוא בטוח שעוד בחייו הוא יזכה לראות עיר עם מכוניות אוטומטיות בלבד. גם במקרה הזה אני חושב שלעיר הזאת הוא התכוון.
אלדד | 05.10.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת