אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האיש שהזהיר מקריסת ליהמן ברדרס ב-2008: טסלה במסלול דומה - בדרך לפשיטת רגל

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
צוחק מי שצוחק אחרון. טסלה תגמור את השורטיסטים.
טסלה תכה את התחזיות ברבעון הנוכחי ותעבור לרווחיות ברבעון הבא. אילון מאסק יוריד את הרגל מהגז במעורבותו בטסלה ויתן למנהלים להמשיך לפתח לפי החזון שלו. בזמנו שיתפנה הוא ישחק משחקי מחשב ויפתיע את העולם עם מוצר מהפכני חדש שלא חשבנו עליו ויתמקד בו. ספייס× וטסלה יהפכו לחברות ענק רווחיות. היפרלופ, OpenAI, בורינג קומפני ונורולינק יהיו החברות המדוברות הבאות עם שורטיסטים ואנליסטים בשקל וחוזר חלילה.
יונתן הקטן | 08.10.18
16.
מכוניות חשמליות מסרטנות חייבים תחבורת מימן
חקי חיון , מכוניות חשמליות מסרטנות העולם חייב תחבורת מימן , הנעת התחבורה העולמית על בסיס קבוע היא נקייה ומועילה לאיכות הסביבה והיא יעילה היא זולה. בעתיד האנרגיה העולמית בכל התחומים ולא רק בתחום התחבורה תופק אך ורק ממים.
חקי חיון | 06.10.18
15.
טסלה זאת לא חברת מכוניות
הם עובדים כאילו הם חברת הייטק, לא מנסים אפילו להרוויח כסף. חברת מכוניות עושה חישוב רווח על כל מכונית שהם מוכרים. מרצדס ואינפיניטי משתפים חלקים בשביל לחסוך עליות. טסלה מוציאים 3 דגמים חדשים לגמרי עם עוד 3 בדרך וכל העלויות עלהם. עלות ייצור ועיצוב של כל מכונית היא הרבה יותר מהמחיר שהם מוכרים את המכוניות. פעם מנכ'ל פיאט אמר שכל פיאט 500 חשמלית שהם מוכרים בארה'ב הם מפסידים 17000 $, טסלה מפסידים הרבה יותר.
אייל | 06.10.18
13.
לטסלה יש המון יריבים שהצלחתה תגרום להם הפסדים כבדי
יצרניות המכוניות שכל הזמן סיפרו לעולם כמה טוב ל המשיך לנהוג עם מנועים מבוססים על גז בנזין וסולר. מפיקות הנפט. טסלה חסכונית פי כמה ממכוניות זוללות בנזין תחנות הדלק מוסכים -הרבה יותר פשוט לטפל במכונית חשמלית מוכרי מכוניות - טסלה עוקפת אותם ........ פרסומאים - טסלה לא מפרסמת הודעות או קונה זמני שידור......
אבי | 06.10.18
12.
לדעתי טסלה לא תפשוט רגל
לא רק זה אם הייתי מנכל אפל או גוגל הייתי קונה את טסלה . טסלה עלו חזק במכירות ויש להם מוצר טוב . המוצר מהפכני ברמה של אייפון הראשון . לכן כל תעשיית הרכב החלה לחקות את טסלה ורבים הודיעו שב 2030 כל הרכבים יהיו חשמליים, זה אומר יצור אדיר תוך 11 שנים שזה לא הרבה זמן
RONI | 06.10.18
5.
גם סטיב ג'ובס וביל גייטס התנהלו "בתחום האפור" כדי לנצח
אלון מאסק הוא ללא ספק גאון שמשלב גאוניות שיווקית והבנה טכנולוגית יוצאת דופן. גם להקים מערך לוגיסטי כמו שהקים זה לא פשוט. אז כנראה שיש לו בעיה אישיותית, כמו לרבים מהגאונים בהיסטוריה (=תשאלו את אלכסנדר מוקדון ואת נפוליאון). רבים מייחלים לנפילתו בגלל אופיו, אבל השאלה היא מה יהיה על "טסלה". בסוף מישהי מהגדולות יקנו אותה (=ואולי אפילו מדינות, אם האמריקאים יסכימו)
המטרה מקדשת האמצעים | 06.10.18
1.
בועת טסלה
בועת טסלה על סף פיצוץ. יהירות מובילה לכזב ולשקר. בשביל להיחלץ מכשלונות, הוא מתרץ את מעשיו ע"י שקרים להסתרת האמת. אצל מאסק, הכל בסדר בטסלה עד שהתקרה תתמוטט עליו. אז יוודע לו ששום דבר לא בסדר בטסלה. לפי הכתבה, מאסק מתנהל לפי אותו דפוס שבו נהגה ליהמן, לפני התרסקות הבנק. איפה הילד שיצעק שהמלך עירום, כשצריכים אותו.
סמי | 06.10.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת