אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"רווחי לאומי מצוינים, גם לנו מגיע ליהנות מהם"

115 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

114.
מזדהה מאוד עם התגובות
במקצועי אני כלכלנית ועבדתי 6 שנים בבנק. לאורך כל התקופה גם כאשר קיבלתי קביעות הרגשתי שאיני ממצה את יכולותיי. רוב המנהלים אשר מאיישים את המחלקות, הענפים והחטיבות חסרי יצירתיות ליכולת. עזרתי אומץ התפטרתי והיום אני עובדת בקסלמן. היכולת של הפקידה שלי זהה ליכולת מנהל מחלקה בבנק.
עובדת בנק לשעבר | 16.11.18
108.
אם אתה לא מרוצה פשוט תעזוב
השכר והתנאי עבודה בבנקים מפליגים. אין הצדקה למשכורות 13 14 כל שנה, טייס אוטומטי להעלאת השכר גם כאשר האינפלציה 0, תוספת עיתון, תוספת גני ילדים, לימודים חינם באוניברסיטה, חופשות לנסיעות לחול במחירים מגוחכים, שעות עבודה מקוצרות בקיץ, תשלום שעות נוספות. אתם וכל מנהלי הדמיקולו שלכם תקועים לנו כמו עצם בגרון. בסופו של דבר את החגיגה הזאת משלם הציבור בעמלות והריביות אינסופיות.
תגובה להודעה 107 | 16.11.18
107.
עובדי סניפים מקבלים קיטונות וצעקות כל היום זכאים
עם כל קיצוצי התגמולים העתידיים, נשארו לבנקאים רק צעקות וקיטונות הציבור - קו ראשון שמקבל את כל האש הן מהציבור והן מההנהלה. כלכלן מקביל במשק מתוגמל הרבה יותר הן בשכר הבסיס לפנסיה, הן בבונוסים ובאפשרות העלאת שכר עם השנים והן ביחס בעבודה. אכן הקביעות מוערכת בכסף ולכן שכר הבנקאים נמוך יותר. השכר הממוצע שמוזכר הינו ממוצע של הבכירים והדרג הנמוך ולא משקף את משכורת החציון שנמוכה יותר. משום מה כלל הציבור לא נוטה להתלונן על חברות ההשקעות והפנסיה (שהם של כספי הציבור אף יותר ולאו דווקא מבחירה לעומת הבנקים)
רואה את עבודת הבנקאים בסניפים | 14.11.18
67.
היא שכחה לציין את הקידומים בדרגות שהם מעניקים אחד
חברה שלי עובדת לאומי. כל 3 שנים באופן קבוע היא מקודמת בדרגה. כמובן שמתלווה לזה ערך כספי. מה שמצחיק זה שהיא עושה את אותה עבודה וללא השכלה מיוחדת. גברת מירי תתאפסי על עצמך, אנשים בחוץ חיים בתחרות ואין הצדקה לכל הדרישות שלך.
לקוחה | 22.10.18
40.
מספר עובדות
1. מירי רובינו מציינת כי העובדים הם אלו שהקימו קת חברת האשראי לאומי קארד. היא צודקת. רק שכחה לציין שהם קיבלו תמורה מלאה על עבודתם הרי שילמו להם משכורת. 2. מירי רובינו טוענת שהשכר בבנק נמוך. היא מטעה את הציבור. השכר בבנק יחד עם הבונוסים מגיע ל 25000 שח לעובד בממוצע. 3. מירי רובינו טוענת שאנשים טובים לא יירצו להגיע לבנק. אני לא חושב שאין אנשים טובים בהייטק או באוצר. 4. מירי שכחה לספר לציבור שבבנק עובדים 8 שעות בממוצע ובקיץ אפילו פחות. היא שכחה לציין על תוספות שכר מגוחכות שהעובדים מקבלים.
כתב כלכלי | 15.10.18
35.
אף מנהל לא עזב את הבנק בגלל תקרת השכר
תנאי השכר בבנק טובים מאוד. רוב המנהלים בארגון הם אנשים שחיממו את הכסא משך שנים. לא מדובר באנשים משכילים אלא בפקידים משוכללים. חלק גדול מהם למד לתואר ראשון בכל מיני מכללות ליגה ז בכדי לפאר את קוח. מקרה גליה מאור לימד אותנו מהם הכישורים הנדרשים לניהול דואופול. מי שלא מרוצה מוזמן לעזוב. הציבור לא מסכים לטייס האוטומטי.
עובד בנק | 15.10.18
17.
מזלזלת בדבריה של המפקחת
הגברת מתבטאת בבטחון ע"מ לרצות את חבריה בבנק ולעודד אותה לבחור בה. ספק אם בכלל היא מבינה את המשמעויות הכלכליות של הדרישות אותם מציבה מעבר להשפעה הרחבה על החברה הישראלית. יושבת בבנק חבורה של אנשים שבעים ומדושנים ובטוחה שהכל מגיע להם. שיגידו תודה שיש להם ביטחון תעסוקתי. זה רק עניין של זמן עד שהציבור יבגוד בהם.
ישראל ניאגו | 12.10.18
15.
מילים אמיתיות
עבדתי בלאומי 37 שנה. נסענו טיילנו ועשינו כיף לא נורמלי. היום כשאני רואה את נכדיי עובדים קשה מאוד בכדי לסיים את החודש אני מבין שיש פה עיוות מטורף. השכר בבנק הוא גבוה מאוד ביחס לכישורים הנדרשים. הבונוסים וכל ההצטיינות הפיקטיביות הם רק אמתלה לתגמול עודף של עובדים. צריך להקטין ולבטל חלק גדול מהעמלות בכדיי להשאיר את הבנק רלוונטי. הדור הצעיר מאס בשיטה הישנה הזו.
פנסיונר של הבנק | 11.10.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת