אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"נתניהו חושש שמיזוג יחזק את חדשות עשר"

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
גורם בכיר מטעם.....אנטי ראהמ
עכשיו הקשבתי לראיון בגלץ יעל דיין עם יוליה , פשוט יש במדינה מאפיה בתקשורת שנוקטת בכל דרכי הסחיטה והאיומים וההכפשות נגד מי שעומד בדרכה, להקשיב לראיון ולא להאמין כיצד הרגולטור מזלזל ביוליה כיצד רומזים לה שאם היא לא תתנהג כחותמת גומי לבקשתם הם יעלו אותה על מזבח התקשורת . בושה וכלימה להסתתר בגורם בכיר . העיתונות יותר ויותר מתנהגת כמפלגה פוליטית ותופסת צד פוליטי ללא בושה ,מאשימה את ראהמ בשנאה לערוץ 10 יותר משנאתו למערוץ 2 זו עיתונות ?!
א.כ | 08.10.18
18.
מדוע לא משעים את איל ברקוביץ שקרא בתוכניתו עם אופירה ביום שישי האחרון לעבור על החוק
האוסר רכיבה על אופניים וקורקינטים חשמליים על המדרכה? כיצד עוברים לסדר היום כששדרן מסית בני נוער לעבור על החוק ובכך יוצר מלחמה של ממש על המדרכה? מה השלב הבא? שהולכי רגל יסתובבו עם אלות ויחבטו בכל רוכב חשמליים שמבהיל אותם על המדרכה?! להשעות אותו מיד! היכן הרשות השנייה במקרה כזה? אופירה כמובן ישבה לידו ושמעה את "הפנינים" שהוא מוציא מפיו ולא מחתה ולא הוקיעה.
גלי | 08.10.18
16.
חפשו כתבות בנושא YES ואלוביץ'
תראו שגם שם מועצת הרשות אישרה את הרכישה של YES על ידי בזק למרות חוות דעת משפטיות שהתנגדו לזה. שמעתי את הדברים של יושבת ראש מועצת הרשות והיא כאילו קראה מתוך מניפסט של ביבי כדי לתרץ את האישור שהם נתנו. הרי זה ברור שהיא מונתה כדי להיות חותמת גומי
אייל | 08.10.18
10.
אסור לרוה"מ להיות מעורב בתקשורת !!!!!!!!!
ככה זה שכולם עם הלשון אצל ביבי, ושום דבר לא מתנהל לטובת הציבור, אלא רק לפי רצונו. איפה הדאגה לציבור ? איפה היושרה ? איפה ההגינות ? הגיע הזמן שתקופת כהונה של ראש ממשלה תוגבל לשתי קדנציות, ולא יהיה ערוב משפחתי כל כך ענק בענייני המדינה, עד כדי בקשה לשיפוץ הבית הפרטי, אשר נקנה מכונס נכסים במצב רע ומשתפץ לאט, לאט בעורמה ע"י אזרחי המדינה...... הכל קשור אחד בשני, גם התקשורת, גם הארוחות במעון הרשמי וגם הוצאות הבית הפרטי. משפחת נתניהו מאד נכלולית ודאגתם נתונה בעיקר לעצמם ולרווחתם על חשבון משלם המיסים ולא מכספם הפרטי. הגיע הזמן שראש הממשלה יוחלף.
רותי | 08.10.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת