אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הנגיד הבא פרופ' אמיר ירון: "צעיר, דינאמי ועם ידע רחב"

76 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

58.
תגובה לטוקביבטים. רוב התגובות בושה
לא מכיר את הנגיד החדש. לא חבר של נתניהו וכחלון אבל התגובות כאן נגד הנגיד החדש שאתם לא מכירים ממש חסרי טעם.מה הקשר לכך שמדובר בישראלי שגר בנכר ורוצה לחזור לסייע למדינה. הוא מן הסתם חי ברמת חיים גבוהה בהרבה ממה שיחיה בארץ. זה שהוא חס3 הניסיון אכן בעיה אבל לא מדובר בחברה עם עשרות אלפי מןעמדים אלא במוסד שיש לו בעיקר מוניטין מחקרי ותפעולי . הניביון לטעון חבר ל ראש הממשלה פתטי..
ישראלי | 09.10.18
54.
ביבי עוסק ביבוא יורדים כאילו אין ישראלים מוכשרים ששרתו בצבא ושילמו מיסים
בושה וחרפה. ביבי מיבא כל הזמן נפולת של נמושות לארץ. האיש בעל אזרחות אמריקאית(בארה"ב אין כפל אזרחות), ירד מישראל, עשרים שנה לא שילם מיסים ולא שרת במילואים ועכשיו יסדרו לו זכויות של עולה ועם תום תפקידו ירד שוב. הוא הביא כך את סטנלי פישר שירד מיד עם סיום תפקידו, את רון דרמר שגריר בארה"ב,את עוזרו שמעיד נגדו, את עוזר ההסברה לחו"ל ועוד ועוד. אם אתה אמריקאי, ורצוי חובש כיפה או חובשת תרבוש, אתה מתאים לביבי.
מאיר | 09.10.18
49.
כל כך מוצלח שרוצה לחזור לישראל ??
אנחנו בארץ הפריירים של היורשים ,שומרים להם על המדינה .מתברר שהמדינה שלו אין אנשים מוכשרים . כנראה שלביבי ,שלדון והחברים יותר קל לתקשר באנגלית ולכן מחפשים כוכבים באמריקה . המסקנה צעירים תרדו לכמה שנים לאמריקה יתקבלו ג'ובים טובים בארץ .
Israeli | 09.10.18
43.
לא צריך להיות מנהל גדול, להעלות את הריבית ב1.5 בתוך שנתיים, ולפטר הרבה טפילים
אם הוא יצליח לפטר 150 עובדים יקרים וסחטנים ולגייס 40 מוכשרים צעירים וזולים בעלי תארים שניים. ובמקביך להעלות את הריבית ב0.25% כל רבעון, הוא כבר יהיה סיפור הצלחה. אם הוא יגיע לעסקת חבילה עם כחלון, במסגרתה כחלון משלם חובות לחו"ל, ומוציא מכרזי תשתית אדירים עוד היום כדי להוציא דולרים מישראל ולפחת את השקל לטובת הייצוא, בנר ישראל יכול להעלות את הריבית בקלות. בועת הדיור תתפוצץ וגם בועת הרכב אבל המשק יקבל משרות חדשות בתשתיות, והייצוא יתחזק עם שער דולר של4.2 לשלש השנים הבאות.
אסף | 09.10.18
37.
משגע אותי שנתניהו כל הזמן מביא אמריקאים או מי שהפכו לאמריקאים
בהצלחה לנגיד אבל אין אף ישראלי מתאים (ואחד שמתגורר בארץ)? אולי כדאי להביא שר אוצר אמריקאי, ראש ממשלה אמריקאי ואפילו אזרחים אמריקאים. ככה נעשה UPGRADE למדינה! ואגב שירות ביחידה הכלכלית במטכ"ל זה חא בדיוק מארבים בעזה.
אורי | 09.10.18
35.
נו באמת, שוב אמריקאי מנותק?
שלא חש על בשרו ואינו מכיר את בעיות המשק הישראלי? רק מראה לכם עד כמה ביבי "מעריך" ישראלים. ולמה שיעריך? הוא יודע עד כמה הוא גרוע והם בוחרים בו שוב ושוב. אז הוא מעריך רק אמריקאים. באמת, היו "חסרים" ישראלים שיכלו למלא את התפקיד. צריך ישראלי שחש על בשר משפחתו את קשיי הקיום במשק, קשיי הדיור וחוקר המחייה ועוד. הביא איזה מנותק מאמריקה.
 | 09.10.18
30.
גם את סטנלי פישר ביבי הביא.לכבוד לנו.
הוא מינוי מצוין ובכיר באחת האוניברסיטאות המעולות בארה״ב. חבל שמטילים דופי באיש מעולה וחלק מהדברים באים מבורות,חוסר ידע ואולי גם קנאה(של הבכיר).אינני תומך נתניהו וחבל שמשמיצים סתם. כלכלית,ודאי שנתניהו הוא המנהיג שעשה את העבודה הטובה ביותר בהסטוריה של המדינה.
מאיר | 09.10.18
26.
בהצלחה!
גם אם הוא חסר ניסיון בניהול, תוך מס' חודשים בתפקיד הוא ילמד את נושא הניהול. הרי הוא ישראלי מלידה, כך שההוויה הישראלית לא זרה לו. להיות חצוף הוא יודע, להפוך שולחן הוא יודע, לשחק ברוגז הוא יודע, לעמוד על שלו הוא יודע, לצעוק הוא יודע... כלומר, הוא ישראלי לכל דבר.
גבי | 09.10.18
11.
איך זה שאף כלכלן מישראל לא מונה לתפקיד?
מסתובבים פה כמו פורפרות כלכלנים ישראלים, מלאים בעצמם וממנים את עצמם למועמדים לפרס נובל לכלכלה אבל כמובן שלא זוכים (שניים שזכו אינם באמת כלכלנים. כהנמן הוא פסיכולוג והאומן הוא מתמטיקאי). אז אף אחד מהחבורה הזו שכל כך מלאה בעצמה לא ראוי להיות נגיד הבנק? אז למה הם טובים? לייעץ לשר האוצר להטיל מיסים ועוד מיסים? למשל, במקום לבנות עוד ועוד בתים ודירות מטילים מיסוי דרקוני על משקיעי נדל"ן והתוצאה? השקעות בנדל"ן די נילמו, המשקיעים ברחו לחו"ל, השוק התייבש וכמובן מחירי השכירות קיפצו ומחירי הדיור לא ירדו.
רק שאלה | 09.10.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת