אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ראש הפרקליטים מסתבך: הדלתות מנחשות ונפתחות לו מעצמן

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
לא תאומן השחיתות. חובה להחתים דרכון!!!
מתפלפלים שהחוק זה רק ל.... חרטה בפיתה בכל העולם איפה שאין גבול פתוח כולל כאן חובה להחתים דרכון ושלא יספרו לנו סיפורים. ושהזוג הנואף הזה ישלם על מעשיו הילדותיים אך פליליים. לא טיעון ולא נעליים שלילת רישיון לשניהם!!! לא יכול להיות שדבר כזה יעבור במדינה מתוקנת!!!!
שחיתות  | 14.10.18
19.
שיבוש תדפיס כניסות ויציאות מישראל
כל אדם היוצא ובא בשערי המדינה, כניסתו ויציאתו מתועדים במרשם כניסות ויציאות תדפיס כזה אפשר להזמין ממשרד הפנים והוא אמור לשקף נאמנה ובצורה בטוחה את הכניסות והיציאות של כל אדם בישראל אי החתמת דרכון גורמת לשיבוש המרשם ולזיוף המידע בו, כלומר בעבירה על החוק, משבשים גם את אמינות מרשם הכניסות והיציאות לדוגמה, במשפטי גירושין לפעמים יש צד שטוען שצד אחד הבריח רכוש,טס לחו"ל עם מישהו אחר והעביר את כל כספו מעבר לים ורשם על שם מישהו אחר, בהעדר תדפיס ורישומים יהיה קשה יותר להוכיח ולעקוב אחרי זה. זו רק דוגמה אחת למשמעות החתמת דרכון ביציאה והשפעתו על הליכים גם אנשים שחייבים כספים או מבוקשים במשטרה, בודקים אם הם נמצאים בכלל בארץ באמצעות הרישום הזה.. זאת רק דוגמה אחת, בגלל זה יש כאלה שיוצאים דרך הים... או לדוגמה אדם שמבריח משהו לא חוקי במזוודה, יוכל לטעון להגנתו שהוא בכלל לא יצא מהארץ ומאחר ואין שום רישום כזה שיצא מהארץ, אז טענתו תתקבל כנכונה וזה נקרא שיבוש משפט, למרות שבפועל הוא כן יצא
לא רק | 11.10.18
15.
מישהו חשב על הברחת כספים?
אפי מספר, ככל הנראה, שרצה להסתיר את העובדה שהגברת נסעה איתו בגלל משפט הגירושין המכוער שלו (כאילו שמשהו שהוא מנהל יכול להיות ישר ולא מכוער). בואו נחשוב על עוד אפשרות. אולי הוא הסתיר את העובדה שהגברת יצאה איתו כדי לפתוח על שמה חשבון בנק בחו"ל כדי להבריח כספים מאשתו? משפט גירושין מלוכלך, הוא אמר. הרי העובדה שהוא יוצא עם גברת לא אמורה להפריע לו. אנחנו לא בימי הביניים והוא הגבר ולא האשה בסיפור. לא חייבים לקנות כל דבר כפשוטו.
יעל | 10.10.18
14.
איפה ואיפה
אם היה מדובר באזרח עממי תכף היה מגיע לחקירה ונשאר שם במעצר עד להחלטה בעניינו . אבל כשמדובר באדם מוכר בעל תפקיד מכובד שעובר עבירה מסוג זה , כאן יש תפנית בעלילה והוא נחשב לאדם מעל החוק אני סבור כמו שביבי אומר לא היה כלום כי אין כלום כך ינהגו גם כלפיו , באליטות אחד שומר על השני למקרי הצורך כמו עכשיו . בשורה התחתונה רק האדם העממי משלם את מלוא המחיר במדינת היהודים.
דניו | 10.10.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת