אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מד"א יוצאת ממתחם בזל בתל אביב, הקרקע תשווק למגורים

47 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

47.
נדרשת תחנת מד"א בצפון העיר
בצפון הישן + 2 רבעי שכונות צפוניות גרים כ 200 אלף תושב. לא הגיוני לשרת מסה מטורפת כזו של אנשים מתחנה ביד אליהו והגיוני שתהיינה מספר תחנות ברחבי העיר, כדי שתהיה לאמבולנסים יכולת לספק זמן תגובה קצר. מקומות אפשריים לתחנת מד"א: אזור רידינג, שדה דב, החניונים בשדרות רוקח ליד גני התערוכה, החניונים ליד אצטדיון הדר יוסף. אנשים מצד אחד לא אוהבים את הסירנות קרוב לבית (ולכן בבזל יהיה עכשיו שקט הרבה יותר), אבל מצד שני השירות הזה הוא שירות חיוני מציל חיים.
dw | 11.10.18
43.
איך 90 דירות ב 7 קומות?
7 כפול 4 זה 28 דירות. איך דוחסים פי 3 דירות מהנורמלי? האם מתוכננות דירות כלואות וכוכים? אם כן אז שווי הקרקע לדירה בחיים לא יגיע ל 1.9 מיליון. אלה תהיינה דירות לנזקקים. במקום לדחוס כ"כ הרבה דירות בשטח הקטן אפשר להרים שכונה חדשה ליד חיריה. יש מלא שטח פנוי שם, ושם אפשר לשווק דירות עממיות לזוגות צעירים, במיליון שקל לדירה.
תל אביבי | 10.10.18
32.
עם מחשבה נכונה אפשרי לתכנן שם גם חניון וגינה לציבור + מגדל מגורים איכותי
עם מחשבה נכונה אפשרי לתכנן שם גם חניון תת קרקעי גדול לציבור, גם גינה פתוחה לטובת הציבור וגם מגדל דירות איכותי. חבל להסתפק רק ב 90 דירות יש לצמצם את גודל הדירות ולהכפיל את מספרם. 5 דירות של 2-3 חדרים בקומה, על 30 קומות.
תל אביבי | 10.10.18
17.
אין שום דירה באזור הזה שמוכרים ב 1.9 מליון
במחיר הזה אתה קונה מחסן באזור, אחד היקרים בת"א. מחירים למטר לדירה חדשה באזור מתחילים ב 45-50 אלף, על הנייר (פרויקטים שכרגע רצים באזור, אפשר לחפש את הבניין החדש ביהושע בן-נון שצמוד לבזל. מגדל אסותא או מגדל ארלוזורוב הרבה יותר יקרים) זאת אומרת שב 1.9 אתה יכול לקנות דירת חדר של 38 מטר... שורה תחתונה, מכיר הקרקע שציינו זול ב 20~ אחוז מהמחיר האמיתי.
ע | 10.10.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת