אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המטפלות הסיעודיות הפגינו מול קריית הממשלה בת"א: דורשות שיפור בתנאים

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
הסדר צודק , ועכשיו לעזור למטפלות
אי אפשר להמשיך לרפד את הכיס של בעלי חברות הסיעוד על חשבונם של המטופלים והמטפלות. אי אפשר להנציח עבירה על החוק . יהיה קשה עד שהשוק יתאזן, המטפלות יקבלו ובצדק שכר גבוה יותר, חברות הסיעוד יתייעלו וירוויחו פחות, והמטופלים שמבקשים רק או בעיקר עבודות בית לא יזכו לקבל מטפלת .
יצחק | 10.10.18
5.
שכר רעב
מטפלת שהיא בדרך כלל עובדת כמנקה בעבודות הכי שחורות שאפשר כגון ניקוי כיריים מלוכלכות בית שימוש אמבטיה מסריחה סירים מלוכלכים שנשארו משבת לכלוך של הכלבים בבית. ספונג'ה ועוד עבודות שחורות ומקבלת 2000 שח בחודש. איזו חוצפה. תנו להן 50 דח לשעה. חכמים על המסכנות הללו.
אמת  | 10.10.18
4.
חייבים להמשיך לפקח על שעות העבודה של המטפלים הסיעודים
הסידור החדש שבו מטפל סיעודי חייב להתקשר לביטוח לאומי כאשר הוא מגיע לבית המטופל וכאשר הוא עוזב את ביתו, הוא מעולה. זה מבטיח שהמטופל יקבל את כל שעות הסיעוד המגיעות לו. לפני כן היו המטפלים מנצלים את היעדר הפיקוח ועובדים הרבה פחות מהזמן, אבל את המטופל היו מחתימים על כך שעבדו את מלוא השעות. השלב הבא - צריך לפקח על כך שהמטפל הסיעודי באמת עובד את כל השעות האלה, ולא יושב באפס מעשה עד שהזמן יעבור. עם כל ההערכה למטפלים הסיעודיים על העבודה הקשה שלהם, יש לוודא שהם אכן ממלאים את חובתם לעבוד את כל השעות שעבורן הם מקבלים שכר. כך יובטח שהמטופלים יזכו לקבלת סיעוד אמיתי.
חובה לפקח | 10.10.18
1.
החוסר פיקוח מעלה דרישות בעייתיות
המציאות העצובה היא שמרבית הקשישים הופכים את המטפלות למנקות, מה שאסור להם על פי חוק ולכל הפחות היה צריך לפצות את המטפלת בשכר הוגן של לפחות 40 שח לשעה כמו שכולנו משלמים לעוזרות הבית שלנו ואם המטםלת תתלונן, חברת כוח האדם תגבה את המטופל (בעל המאה) והמטפלת תפסיק מקום עבודה. לפיכך, מוצאים המטפלת והמטופל עסקה כדאית, ניקיון תמורת דיווח כוזב, שניהם מרוצים ואנחנו משלמים. על כן, דרישת המטפלות שלא לדווח טלפונית היא בעייתית אבל הגיונית בנסיבות של מחדל פיקוח וניצול בפועל של המטפלות.
מכירה מקרוב | 10.10.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת