אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דילמת סוכן הביטוח: חופשה אקזוטית בקולומביה או טובת הלקוחות

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
תגובה ל 15
לא "התחלחלת" שהסוכן שלך ישב איתך כמה שעות ולא הוצאת ארנק לשלם על הפגישה, זה בוודאי נראה לך טבעי שהוא צריך לתת לך שירות על הפנסיה העלובה שלך בלי תשלום מצידך, השתקת את המצפון שלך שאמרת הוא בטח מקבל את שכרו מחברת הביטוח.... עכשיו שאתה מבין שהוא רחמנא ליצלן מקבל תגמול על עבודתו את מתחלחל הכיצד? כי אתה כמובן עובד בחינם ואין לך תגמול בגין יעדים... אתה מוזמן לעבוד ישירות מול חברת הביטוח שם טלפן חסר ניסיון יתן לך מענה הוא כמובן עובד בחינם, אל תתפלא שימלאו לך את כל התיק בביטוחים מיותרים. על לקוחות כמוך אני מוותר- יצא טוב לשני בצדדים לא?
סוכן ביטוח ללקוחות שיודעים להעריך. | 19.10.18
26.
שלא יציגו עצמם כנציגי הלקוח. הם נציגי חברת הביטוח ופועלים מטעמם, גם על פי החוק!
שתהיה סנקצייה ברורה נגד ההתחזות הזו כנגד סוכן ביטוח שיטען ויציג עצמו כנציג הלקוח וכמי שפועל מטעמו. הם לא! על פי החוק הם נציגי ופועלים מטעם חברת הביטוח! נקודה. חייבת להיות סנקצייה ברורה נגד ההטעיה הזו והטענה שהם פועלים מטעם הלקוח.
ניגוד עניינים מובנה | 13.10.18
23.
זה התפוח המורעל של סלינגר
משה, פעם אחרונה שאכלנו מהתפוח של האשה זה לא נגמר טוב. עכשיו היא מנסה לעשות שוב. בסך הכל מי שנפגע מהפעילות שלה זה הלקוח. מי שהרוויח בגדול זה חברות הביטוח. ע"ע ביטוח סיעודי . היום נשארו מאות אנשים ללא ביטוח. וכן ביטוח אובדן כושר עבודה מתאים לעיסוק הספציפי. וחוצמזה,,, איפה עובדים מפקחי שוק ההון לאחר סיום קדנציה??? נכון בחברות ביטוח. אז למי דואגים המפקחים באמת??? ללקוח??? חחח למה אין תקופת צינון למפקחים כמו לרמטכ"ל וכו רק סוכני ביטוח מקבלים תמריצים? זו דמגוגיה זולה. מה שנכון בעיתון זה רק התאריך.
אריה | 12.10.18
21.
חופשות על חשבון חברות הביטוח
אני סוכן ביטוח וכתבה כזאת גורמת לי כאב ונזק גדול. אני עושה את הטוב ביותר ללקוחות שלי, ששומרים לי אמונים. אני אף פעם לא רואה כתבה על רופאים שרושמים תרופות ללקוחות לפי המבצע שהם מקבלים מחברת התרופות. וכאן מדובר בבריאות . אף אחד לא רושם ולא אומר דבר. בנקים משווקים נורות בהתאם לעמלה שלהם ומקבלים עמלה שנה ואף אחד לא חושב לצאת בכותרות ענק. אכן כמו בכל מקצוע יש תפוח רקוב. שגורם נזק לכולם. וחבל מאוד. תמיד תזכרו שברגע האמת יש סוכנים שנותנים את נשמתם ללקוח. וכל המשמיצים בכתבה מוזמנים לותר על סוכן וללכת לפתוח פנסיה באופן עצמאי, ואני מאחלת להם בריאות טובה . סוכן ביטוח גאה ומקצועי
סוכן ביטוח גאה  | 11.10.18
19.
ל 6 ו 13
לא להאמין שיש עדין טיפשים כמוכם בקרבנו , ביטוח מציל משפחות ( לא מדבר על תאונות אישיות שהמוקדים דוחפים ) אבל שזה לא יקרה לכם לא תבינו את המשמעות ואני מקווה שיש לכם ביטוח תרופות שלא בסל לדוגמא , ל 13 רמת ההבנה שלך בתחום בולטת ולרעה -תחזור ללמוד ואז תגיב
טיפוסים מהזן הנחות ביותר | 11.10.18
18.
לכל הסוכנים הממורמרים
אני לא סוכן כשאני רואה את המידע הזה אני מתחלחל הסוכן שלי גוזר עלי קופון, אני כבר משלם לו אם יש מסלול אחר/קרן אחרת או שינוי כל שהוא לחסכון הפנסיוני שלי הוא אמור לראות רק אותי לנגד עיניו ולא את החופשות לחול מה לא ברור כאן?? שאלה טובה איך אפשר לעצור את ההתנהלות הבזויה הזאת
יואל | 11.10.18
16.
הכל בגלל המוקדים הישירים
זה פשוט בלתי נסבל כבר איך השחיתות מול העניים כל הבעייה של הרמאויות וההטעיות והגנבות ומכירות לטובת מבצעים ולא לטובת הלקוח מגיעה מהמוקדים הישירים שם אין פיקוח שם אין סוכנים שם אין ידע יש רק ילדים שמלמדים אותם נטו מכירות ובצורה הכי אגרסיבית וכשצריך גם לא תקינה אז מספיק לפרסם כתבות על סוכני ביטוח שקורעים את עצמם ולמדו קשה בשביל להיות סוכנים.. ובסוף הכל הולך למיסים זה נמאס לסגור את המוקדים הישירים עכשיו
מוקדן לשעבר | 11.10.18
14.
כמה מרוויח סוכן הביטוח
תיק גמל ממוצע של סוכן ביטוח הוא בסביבות 100 מיליון שח..הוא מקבל כ20,000שח לחודש ברוטו..עלויות משרד ופקידה הם כ15,000 שח בחודש ..מיסים ..והמשרד מוצף בטלפונים של לקוחות מודאגים טיפול מול מעסיקים ומול בתי ההשקעות.והיום עם כל הרגולציה הטיפול בכל לקוח מורכב ובעייתי וסוכנים נאלצים להחזיק כבר 2 פקידות. שינויי מסלול הצחקתם את הסוכן..מי מוכן לעבוד בחינם? בתי ההשקעות הם הגזלנים הגדולים ומוכנים לתת נזיד עדשים בצורה של טיול לתמרוץ הסוכן..
יוסי | 11.10.18
13.
אני לא מבין דבר אחד!
אני יכול להבין את הרצון של המדינה שיהיה לכל אחד פנסיה. אבל למה להכריח אותנו להפקיד אותו בכל מיני עסקים שלא אכפת להם מהכסף שלי? הרי זה מטומטם להגיד לי לא להמר ולהשקיע את הכסף שלי כדי שלא אאבד אותו, אבל כן לתת למישהו אחר לעשות את זה. הם מהמרים עליו, אם הם מרוויחים - זה הולך לכיס שלהם, אבל אם הם מפסידים - זה על חשבוני. והכי הזוי שהם עוד גובים ממני דמי ניהול, במקום לשלם לי תשואה על זה שהם מרוויחים... למה לא לאפשר לי לבחור בעצמי איפה לשים אותו, נגיד חיסכון בבנק או משהו כזה שאף אחד לא יכול לגעת בו?
חריק | 11.10.18
12.
ובביטוח ישיר אין בונוסים למכירות?
ככה אצל כולם. זה לא אומר שזה בא על חשבון הלקוחות. בונוס בא על היקף מכירות ולא על תמהיל. כלומר יכול להיות שנמכרו ביטוחים אופטימליים בהיקפים גדולים ולכן יש בונוס.אני הייתי בודק את הרקע של הכתבת ואם יש לה אינטרסים.
כתבה שטחית ורדודה. עין צרה. | 11.10.18
11.
ל-2 אתה חי בעבר
אתה חי בעבר.שנות התשעים. היום קולומביה מדינה מתפתחת האם ידעת שמדיין היא היום בירת הייטק של צפון יבשת דרום אמריקה. יש שם מהנדסי הייטק שמרוויחים 1500-900 דולר לחודש בשלוחות פיתוח של חברות בינלאומיות. זו אותה מדיין של אסקובר רק ש-25 שנה אחרי מותו היא עיר אחרת לגמרי. בקיצר, מאחל לך נופש בקולומביה אני בטוח שאחכ תחזור מלא חיים ולא תאמין שחזרת לכאן.
טימי | 11.10.18
6.
חחח עסקי אוויר
מתגמלים סוכנים על זה שהם מרמים את הלקוחות שלהם ומוכרים להם ביטוחים מיותרים , כל זאת על ידי הפחדות ואיומים . אם אנשים היו מבינים סטטיסטיקה וניהול סיכונים (מה שהחברות מבינות) הם היו מסתפקים ברבע מכלל הביטוחים היום . אבל הסוכנים הם אנשי מכירות מהזן הנחות ביותר שקיים .
אזרח | 11.10.18
5.
מאיפה יש כסף לבתי ההשקעות למימון המבצעים
כיום דמי הנינו כבר לא מה שהיה, שולי הרווח של בית ההשקכעת נמוכים מאוד ובכל זאת..התשובה פשוטה ברורה וכואבת: הם ממנפים את כספי הגמל וההשתלמות להנפקות עיסקאות מחוץ לבורסה עמלות שמנות בקניית נכסים עמלות מדמי ניהול מופקעים של קרנות למינהם..אפשר להגיד שגם עם אפס אחוז דמי ניהול חיצוניים הם מרוויחים הון עתק..הם למעשה מרמים משקרים וגונבים כספים מהקופות של העמיתים..לסוכני הביטוח בקיזוז הוצאות לא כדאי לשווק קופות גמל וישנה תופעה של ירידה גדולה בהיקפי השיווק..הסוכנים הם בסהכ כלי בידם ולא יותר.
יוסי | 11.10.18
2.
חופשה בקולומביה זה עונש...
מדינה לא מפותחת, סוחרי סמים, אלימות, רצח, רובים, שחיתות, שוד, גניבות, כייסים, חוסר ביטחון עצמי, חטיפות, סמים, אוי ואבוי למי שייאלץ לקבל טיפול רפואי. אז בקיצור, "חופשה" בקולומביה זה עונש, שמתאים לסוכני ביטוח עצלנים ולא מוצלחים, אלא אם כן התכוונתם לקולומביה הבריטית ואז זה סיפור אחר...
Q | 11.10.18
1.
צודקים
כסוכן הייתי מעדיף שחברות הביטוח לא יעשו את המבצעי חו"ל האלה, גם בגלל שיש סוכנים שבאמת עושים טעויות בגלל הפרסים האלה, וגם בגלל שזה מוציא שם רע על כל הסוכנים . כאילו חברות הביטוח קונות אותנו בפרסים האלה.. סוכן טוב לא אמור לעניין אותו הפרסים האלה, ושוב פעם אני מעדיף שיפסיקו עם זה . מבחינתי אם המפקח יגרום שזה ייפסק אני הראשון שישמח .
סוכן ביטוח | 11.10.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת