אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

התוכנית של משרד התחבורה בנושא האופניים החשמליים - לאישור הממשלה

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
אם זה עובר כל הציבור הפסיד
החוק, כמה מוזר, לא כולל חיוב עיריות לבניית שבילי אופניים שמייתרים את כל החוק. הגבלת מהירות של עד 25 קמ"ש ברכיבה על כביש לצד מכוניות ושאר כלים ממונעים ללא יכולת להשתלב בתנועה או להתחמק מסכנה פתאומית משול לגזר דין מוות לרוכב האופניים. רוכב אופניים חשמליים על כביש חייב להיות מסוגל להגיע למהירות של לפחות 40 קמ"ש אחרת אין לו מה לחפש בין שאר כלי הרכב שעל הכביש, אסור לו לרכב שם. אני אישית, ברגע שהטימטום הזה יתקבל, חוזר למכונית עם פקקים, בלי פקקים, זה כבר לא משנה. הבריאות שלי חשובה הרבה יותר מחצי שעה בפקק.
רוכב אופניים ונהג רכב | 12.10.18
10.
כשאין מספר לאופניים לא צריך לעצור. מה יעשה הפקח?
כול עוד אין מספר רישוי רבים ובעיקר העבריינים לא יעצרו לשוטר או פקח. במום שאני גר (פלורנטין תא) נוסעים מלא באופניים חשמליים במהירות שעולה על המהירות התקנית, תמיד נגד חורי הת ועה, לא מתיחסים לתמרורים, נוסעים באין כניסה, לא עוצרים ברמזור אדום ונסעים על המדרכות והכבישים איך שבא להם. א י כל הזמן רואה שוטרים ופקחים שמנסים לעצור רכבי אופניים לרוב הם מתעלמים וכאילו לא ראו את השטר ובמקרה הטוב הם רק מנפנפים לו לשלום. ה ליכה ברחוב נהיתה מסוכנת ויצאה לסופר זה כמו רולטה רוסית. כבר ראיתי הרבה הלכי רגל עפים.
גל | 12.10.18
8.
עוד קומבינת אפוד זוהר שתתרום רק למי שמוכר אותו
יש לי נצנץ בקסדה,על הכסא הפנס האחורי של האופניים ואור בגלגל,מי שלא יראה אותי הוא או שיכור,או בטלפון,או נרדם,או בכוונה לבצע פיגוע ושום אפוד לא יעזור,תחייבו נראות לפי מה שכתבתי בהחלט חובה וחשוב,אבל תפסיקו לחשוב על פתרונות שתורמים בעיקר למי שמייצר אותם,דיי לראש קטן וקומבינטורי.
זוהר בחושך | 11.10.18
7.
מה עם שבילים?! לא תעשו לפחות שבילים כמו שצריך?!
במדינות מפותחות א' יש שבילי אופניים כמו שצריך, ב' או לרכב על הכביש אם כבר, ג' תחבורה ציבורית מעולה. מה קרה?! רוכבי אופניים לא משלמים איגרות וביטוחים מונפצים באלפי שקלים למדינה אז נדפוק להם חוקים. קודם תעשו שבילים נורמלים אחרי זה תדברו על אכיפה וקנסות
רוכב אופניים ממושמע | 11.10.18
4.
מדינת בצע כסף
היום המדינה צמאה יותר לכסף ומתאים לה כל המקרים הללו שקוראים כאן עם האופניים החשמליות...ככה יוצרים חוקים שידאגו להגדיל את הקופה במקום לדאוג להסברה בבתי הספר ומודעות התמרורים לילדים מתחת לגיל 16 שנמצאים בבתי הספר המדינה יכולה לתת כאן הסברה לקטינים,צריך לעשות יותר שבילי אופניים ולא לחשוב איך מגדילים את הקופה של המדינה מדם של אחרים די כבר עם הקו הזה של בצע כסף של המדינה הזאת שמאישמה את כל העולם בבצע כסף
שלומי | 11.10.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת