אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ריח בחירות: כחלון רומז על הפחתת מס למרות הגירעון

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
איך הפחתת מס רווחי הון תעזור לחזקים שכל מי שאין לו כסף לדירה משקיע בבורסה???
המשקיע הקטן שלא יכול להשקיע 1-2 מיליון שקל בדירה בארץ חייב להשקיע במשהו! איך זה הגיוני לפי שלי יחימוביץ בעלת ההון הקומוניסטית שמס 25% צריך להיות על משקיע עם 100 אלף בבורסה שלוקח סיכון על כספו ומס של 0% צריך להיות על משכיר דירה בשווי 1-2 מיליון שקל? איך?
משקיע קטנציק | 13.10.18
10.
גם אי הגרעון היה בלון
גם שהיה עודף בתקציב זה לא היה אמיתי כי גם הצמיחה כביכול שהיתה היא לא של כלכלה אמיתית הכל ה יה בגלל צריכה פרטית וכולם יודעים שבצריכה פרטית היא כלכלה סיבובית מי שקנה מכונית ושלם הרבה מס לא יקנה מכונית נוספת בעוד חדש לכן היה ברור שברגע שהצריכה הפריטית תיגמר ירדו המיסים ויגדל הגרעון וזה מה שקרה מי שלא זוכר ריגן עשה אותו הדבר בארהב ובאמת בזמנו הכלכלה כאילו שגשגה אולם הכל התפוצץ בזמנו של בוש האב ולמרות מלחמת המפרץ הפסיד לקלינטון
שלמה | 13.10.18
9.
"סיוע לחזקים ולא לחלשים"
משפט מטופש. מי קבע את זה? זאת בדיוק התפיסה בקרב הציבור הטיפש שמחלחלים לו כל השנים שרק בעלי הון יכולים להשקיע בבורסה. חברים, הבורסה פתוחה לכולם. אין קשר לחלש או חזק. גם סטודנטים יכולים להשקיע בבורסה. צריך ללמוד את התחום בדיוק כמו שלומדים כל תחום אחר.
משה | 13.10.18
5.
מדובר בצעד פופוליסטי, בלי קשר לעמידה או אי עמידה ביעד הגירעון.
נטל המס בישראל נמוך ביחס למדינות המפותחות, ובמקביל יש בישראל מחסור כרוני בהשקעות בתשתיות (תחבורה, אנרגיה, בתי חולים, בתי ספר, השכלה גבוהה...). בוודאי שאין שום היגיון בהפחתות מסים כשהגירעון גדול מהתחזית, וגם אם הגירעון היה קטן מהתחזית- היה עדיף להשקיע את העודפים בתשתיות.
מישהו | 13.10.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת