אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

השחיתות בקופ"ח מאוחדת: העליון משרטט את גבולות תרגילי החקירה

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
שאלה
מדוע פרקליטות המדינה אינה מגישה דיון נוסף פלילי דנ״פ? ישנה סתירה מובהקת לפיה העליון פסק במשפטו של ליאור מירז כי ההודאה בפני המדובבים קבילה. ובערעור זה לפתע הוחלט לאחר שליאור מירז נענש לדחות על הסף ההודאה בפני המדובבים כי היו אלימים? דהיינו ישנה פסיקה חד משמעית גם בדנ״פ שהגיש מירז עליו חתומה הנשיאה לשעבר מרים נאור עילה מצויינת להגשת דנ״פ גם במקרה זה
תמוה | 04.11.18
6.
חומר למחשבה
על פרקליטות המדינה להלחם על תקדים לבקשת דנ"פ בנושא. לדרוש מגורמים מוסמכים כגון מבקר לבדוק את פס"ד הסותר את הרשעתו של ליאור מירז בנושא קבילות הדיבוב. נצא מידי הנחה שהתנהלות הדיבוב פסולה. האם שמות שותפיו לעבירה שדיבר עליהם מירז באותו דיבוב הינו מקרי או שיקרי? את שמותיהם של יוסף וסיבוני הזכיר מספר פעמים מבלי להתבלבל ומכך הואשם בשוחד בתוספת סעיף המדבר על עשייה בצוותא. ז"א מן הסתם שהשניים הם אלו שאיתם רקם הדלפה ולקיחת/נתינת שוחד אצל ליאור נתפס מחצית מסכום הכסף אם כך בחלוקה מי לקח את החצי השני וכו'
תקראי הנשיאה נאור | 17.10.18
5.
טעות הטעויות
העליון אינו משרטט גבולות למחדלי חקירה העליון משרטט חוסר אמון מוחלט במערכת המשפט האחד זכאי השני אשם האחד קיבלו הודאותו השני באותו תיק מחליטים שההודאה אינה קבילה. העליון שוכח הילטה קודמת באותו נושא, אותה עבירה העליון אינו מתייחס לעובדות מול ההרשעה הקודמת. הפרקליטות עשתה עבודה נהדרת! הגישה כתב אישום מדוייק. מה עשו השופטים סלט קצוץ ובאו בטענות לפרקליות, לחוקרחם בתיק. שופטי העליון עליכם לבדוק עצמכם.
לשם | 16.10.18
4.
הלא מחדל העליון
אדון דון קישוט צודק!!! בערעור זה דנה השופטת חיות וחבריה בליאור מירז. במקום להתמקד בעבירות בגין הערעור. דנה מחדש את ליאור. שינתה החלטה שניתנה ע"י הנשיאה הקדמה לה מרים נאור שנתנה פסק דין בדנ"פ שהגיש מירז לגבי הודאתו בדיבוב והזכרת שם שותפיו סיבוני ויוסף. לא לשכוח מירז הורשע בסעיף המדבר שהעבירה נעשתה בצוותא. אם כך מי הצוותא? היכן הם? שמם הוזכר ע"י מירז הנשיאה חיות אינה התיחסה כלל לטענות הפרקליטות בהוכחות נוספות המפלילות ומצדיקות הרשעה והחליטה לפסול את שיטת המדובבים.ובכך זיכתה את שיתפיו זה נקרא מחדל!
דרור | 16.10.18
2.
אחד ועוד אחד
עיוות כתבה!! פסק דין הזוי ומגוחך!! סתירה חד משמעית בשני פסקי דין הניתנו בעליון, האחד הורשע (4109/15 ע"פ ליאור מירז) ע"ס דיבוב הנמצא קביל בערעורו על פסק דין במחוזי על הרשעתו. טענותיו בערעור הנ"ל ששיטה ודרך הוצאת הודאתו מפיו למדובבים פסולה. אך ברוב שופטים נקבע שהודאתו קבילה ואינה נתונה ללחץ או אלימות. יתרה מכך ששיטת המדובבים מקובלת על מנת לקבל מפי הנאשם מהלכי אשמותיו. אך בערעורם של סיבוני ויוסף שותפיו לעבירה לכאורה, פוסקים השופטים על זיכויים (מחמת הספק) מכך שהודאת מירז בפני המדובבים אינה קבילה.
שרטוט | 15.10.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת