אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

משרד האוצר: יש פחות עוני מכפי שנהוג לחשוב - במיוחד בקרב החרדים והערבים

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
מוסדות חסד, תורמים מו"ל, חלוקות סלי מזון,
עזרה במשפחה ובקהילה, תרבות של חסכנות והסתפקות בלי טלוויזיה כבלים אינטרנט ומותגים. מוצרי יד שניה ועוד ועוד יש הרבה חרדים שעובדים קשה ועדיין בקושי "שורדים", וגם הרבה עולים וקשישים במצב דומה. לא צריך כלכלן וסטיסטיקן. מספיק להביט באנשים ברחוב. אפשר למצוא הרבה הסברים למה החרדים עובדים פחות, מגדלים ילדים ולמרות זאת לא מתים מרעב. אבל לאוצר ולכותב הכתבה יש מטרה אחת: להשמיץ. אז אל תבלבלו אותו עם עובדות.
דוד | 17.10.18
16.
עוני של החרדים
למה שהם יהיו עניים? חולבים אותנו ומקבלים כסף מהמפלגות הדתיות כדוגמת ש"ס המושחתת והעומד בראשה. לכל אחד יש מכונית עם 7 מקומות הלוואי עלינו.מוסדות שלא עולות להם כסף מבוקר עד ערב. מוניות ספשלים לוקחים את הילדים למוסדות ומחזירות אותם.הם עניים? אנחנו הפריירים שלהם. הנהיגה שלהם מסוכנת כי הם חושבים שאלוהים משגיח עליהם.
יוסף | 14.10.18
6.
אידיוט-שקרן
יש לקחת פקיד עלוב זה-לחדרי החקירות כדי לגלות מה מביא לדברי השקר התרמית וההונאה שפרסם-ומי המנוולים השותפים לו-בשקר זה.להחשיב עובדת בשכר 3000 ש"ח כעובדת "ועשירה"-זו הונאה ושקר המחייבים עקירה מהשורש של תרבות שקר סטטיסטיקה אלה של מכבסת מלים.כל הנסיונות "להמציא"נתוני שקר של אבטלה נמוכה-הינם עבירה פלילית .נכון להיום אחוז המובטלים עומד על -28 אחוז...כן כן ..זו התמונה העצובה של מדינת העוני,3 מיליון עניים-ראש ממשלה חזיר מעל 10 שנים-וחירב חיינו.
אליפז | 14.10.18
5.
נו, באמת.... העוני הוא האמצעי הראשון והחשוב ביותר
של עיתונאים וכתבים להתקדם בתפקיד. הם מדווחים מאות עמודים על העוני, וכל אחד משתדל לביות יותר חזק ויותר קיצוני, בתיאור העוני. ועכשיו אתם באים באוצר, ולוקחים להם את זה? איך כל העיתונאים, אנשי החדשות, והפרשנים יתפרנסו? יש מילים שאסור לכתוב בתקשורת ואסור לפרסם: למשל שיש פחות עניים.....
יוסי | 14.10.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת