אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מחמאת כמהין במטבח ועד חנייה לקורקינט - הדרישות ההזויות של העובדים בהייטק

28 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

28.
ל-8: ומה אתה תספר לנכדים? שגידלת תפוזים בשמש הקופחת?
אקזיט מכניס למדינה מיליארדים ומפרסם אותנו ברחבי העולם. כמה מכניסה אונייה מלאה תפוזים? 2 מיליון דולר? 3? כל הקיבוצים והחקלאים במדינה פשטו רגל. חברתיות ממשלתיות החזיקו מעמד רק בזכות מכסי מגן ומונופולים. הוריך הניחו את היסודות, אבל הייטק הפך את ישראל מדינה מערבית.
נו באמת | 16.10.18
23.
המעסיקים כל כך פוחדים מפסיקות בית דין לעבודה שיתנו לעובדים המפונקים הכל רק שלא יתבעו
וזו אשמת המדינה ובתי הדין שנתנו לעובדים יד חופשית לתביעות הזויות ובלתי הגיוניות והפכה את המעסיק לשק חבטות שתמיד אשם. אין שום איזון בין חובות העובד לחובות המעסיק וזה יגרום לסגירת עסקים והעברתם לחו"ל. תהליך שכבר החל במלוא התנופה.
תבדקו | 16.10.18
19.
לא הבנתי מה לא טוב בזה?
אין סיבה לתת לכולם אוכל אחיד או מרחב עבודה סטנדרטי. אם בקצת מאמץ (כמובן שלא צריך להיות חמדן) החברה יכולה להענות לצרכים מיוחדים של העובדים אז למה לא בעצם? שוב, הכל במידה. אבל יש פה פריצת דרך שצריכה להיות סמן גם עבור עובדים בתחומים אחרים. המעסיק צריך להיות יותר פתוח לצרכי העובד. תפריט המטבח בסופו של דבר צריך להקבע ע"י מי שאוכל.. לא מי שמבשל..
מאיר | 16.10.18
16.
פינוקים במטבח? באיזו חברה יש שעות עבודה הכי טובות
באיזו חברה מסיימים לעבוד בשעות המוקדמות ולעובדים יש חופש רב ולא לחץ מטורף? זה אחלה שיש פינוקים אבל הם נמצאים שם רק בשביל להשאיר אותך עוד שעות במשרד. זמן הוא הדבר החשוב בחיים, לבלות עם המשפחה והחברים, לטייל בעולם ולצבור חוויות. יום העבודה צריך להיות קצר וממוקד, אנשים יוצאים מהעבודה ב7-8 בערב, יופי שיש חמאת כמהין אבל את אור היום ראית?
הדוקטור | 16.10.18
15.
מפונקים זבי חוטם
הסבים והסבתות של החבר'ה האלה אכלו קונצרטינות ועבדו באור טבעי - בשמש הקופחת. איזה מורשת בדיוק בונים כאן היום? מה תספרו לנכדים? שארבעים שנה פיתחתם אפליקציות ועבדתם בגיימינג שלא תרם לשום דבר חוץ מלכיס של הבוס ואל תשאלו איזה משבר היה כשנגמרה תמצית השרימפסונים במקרר יום אחד אחר הצהריים?
דור שלישי | 16.10.18
13.
לדרוש חניה לרכב בעלות 1000 שח לחודש זה הגיוני וחניה לקורקינט ב 100 ש"ח לחודש לא הגיוני?
כתבה הזויה! עובדים בהיטק עובדים כמו חמורים מסביב לשעון אז מנסים להמתיק להם את הגלולה עם תנאים טובים. אז אתה מקבל קפה קולומביאני ..אבל שותה אותו ב- 11 בלילה בעבודה במקום לשתות קפה לאוואצה בבית...
איל | 16.10.18
6.
כשאתה עובד מהבית יש לך את כל הפינוקים הרשומים
עבדתי בכמה חברות, ונכון... זה כיף שדואגים בחינם לכל הפינוקים. ואפילו מפתה מאוד... ולחשוב לעזוב את כל הטוב הזה פשוט לא נתפס. אבל... היום אני יועץ יש לי משרד בבית נוסע רק לפגישות עם לקוחות, האפקטיביות שלי יותר גבוהה ביום יום, אין שיחות חולין ולי אישית זה לא חסר. (יש לי מספיק חברים שהם לא קשורים לתחום שלי וכיף לי לדבר איתם על עניינים שלא קשורים לחיי העבודה ולריכלות משרדית) והכי חשוב בכתבה, יש לי את כל הפינוקים הרשומים ויותר מכך :) מסקנה: גם אם את לא הייטקיסטים, אפשר לחיות יותר טוב בדרכים מקוריות.
גל | 15.10.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת