אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בהלמן אלדובי מסירים את הכפפות בתחרות על העמית הפנסיוני: מציעים 0% דמי ניהול מהצבירה

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
דמי ניהול ותשואת
אני חושב שהכי חשוב זה דמי ניהול. תשואות זה פחות חשוב כי לא יכול להיות מנהל השקעות שיכה את המדד השוק בצורה קונסיסטנטית. וגם אם יש מישהו שמצליח לעשות את זה במשך תקופה, אתה לאו דווקא תדע לבחור אותו. כל זה נכון רק במקרה שבית השקעות מציע מסלול עוקב מדד. מי שמזיל רוק על תשואות של אלטשולר ב 2017 שישווה אותם לביצועים של S&P500 על אותה תקופה. והמסלול עוקב S&P500 דווקא מוצע בחלק מאותם בתי השקעות ה"נחותים" . הרי מה איכפת לי מה הכושר ניהול אקטיבי שלהם עם אני בכל מקרה מקבל תשואת מדד ובדמי ניהול אפסיים? גילוי נאות: במקומות שאין מסלול עוקב מדד (למשל תכנית חיסכון לילד) כן יש משמעות לכושר הניהול ושם אני אישית הלכתי לאלטשולר :)
ל | 16.10.18
8.
אלטשולר שחם לא בכיוון! שומר נפשו ירחק.
שירות מזעזע, תפעול לא בכיוון. קרן פנסיה זו לא קופת גמל לא פעילה, זה מוצר חי שמצריך שירות ומענה בעת מקרה ביטוח. אלטשולר שחם פשוט לא מתפקדים מזה כשנה וחצי, להעביר לשם קרן פנסיה ועוד לאחר שזכו במכרז ברירת מחדל על כל ההשלכות של כמות וסוג העמיתים שיגיעו / יופנו לשם זו התאבדות.
דוד | 16.10.18
3.
ל1 ו 2
ל1 אין לך מושג על מה אתה מדבר לך תלמד תתחום לפני שאתה מגיב מדובר על קרנות פנסיה חסכון ל35 שנה. חוץ מזה שאין להבטיח תשואות מה גם שאם אתה בודק את 2018 אלטשולר מדשדשים למטה בתחתית טבלת התשואות ( בקרנות ההשתלמות) ול2 תנסה לפתוח קופה כל שהיא באלטשולר השרות שלהם זוועה. תראה לי בית השקעות 1 בארץ שלוקח לו חצי שנה לשייך כספים לתוך קופה של לקוח,? איפה זה קיים? לך גם אתה ותלמד את התחום. בקיצור שניכם לא מבינים שום דבר.
רובין הוד | 15.10.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת