אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נציגי האוצר והשוטרים מתקדמים לקראת הסכמות במתווה משכורות השוטרים

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
גם שוטרים וגמלאי המשטרה נפגעים ממצבי חוסר ביטחון תעסוקתי
גם גמלאי המשטרה נפגעים מ "אי ביטחון תעסוקתי" אחרת איך מסביר לי כבוד נציג האוצר , שלא העיד אמת בבית הדין לעבודה, מהיכן מגיעות כל כך הקצבאות החלקיות, שפירושן פחות מ- 45% קצבה. שמא לכל אלפי הגמלאים הללו, שנותרו חסרי עתיד, הייתה בעיית התאמה אישית?! שוטר שנדרש לפרוש לאחר 15 או 20 שנות שירות, על אף שיש לו הערכות תקופתיות גבוהות, ראשית זהו במפורש חוסר ביטחון תעסוקתי, שנית פורש שכזה מוצא את עצמו אבוד בשוק העבודה האזרחי. ויוצא שהתוספת "אי ביטחון תעסוקתי" מכבדת דווקא את וותיקי צה"ל שלגביהם כבר אין בעיה של "ביטחון תעסוקתי" אם כן, מגיע כנ"ל גם לכל המשרתים בביטחון הפנים.
גמלאית | 16.10.18
4.
זה מה שקורה כאשר אין זכות ההתאגדות לאפשר להתעמר בכ
בושה למדינה הגוזלת כספם של עלה השומרים בגופם על המדינה לאזרחיה כולל שב"כ מוסד משטרה ושב"ס, יש חוק האוסר עליהם להתאגד והאוצר עושה בזה שימוש הגרדום לחפור בו.... אוי לאלה שבזים גם לאותם אלה שמסרו נפשם על הגנת המדינה. מתבייש בהם...
דוד | 15.10.18
2.
המדינה לקחה הלוואה מהשוטרים ותחזיר אותה עד 2025
קראתי ונדהמתי. קודם כל גונבים מהשוטר הפשוט וממשפחתו שאותה הוא מפרנס, אחר כך ניגררים שנים לבתי משפט ובסוף פורסים את מה שמגיע לו עד 2025 . מדינה עשירה אזרחים עניים . אין באף מקום בעולם מדינה שקודם כל חושבת על עצמה ורק אז על האזרחים שלה שמהם ובזכותם היא קיימת חיה נושמת ...וגונבת.
אורן | 15.10.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת