אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הקטל נמשך: 3 פועלי בניין נהרגו היום - 36 מתחילת השנה

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
הפועלים נהרגים
תרבות של הקבלנים תרבות הפועלים רעה מאוד הקבלנים לא משלמים מחיר הממשלה לא עושה כלום ראשי הרשויות המקומיות גם לא עושים כלום כי הם בדף כלל לא עושים כלום ואחרון המוסד לביטוח לאומי שמשלם את הכסף גם לא עושה כלום חברות הביטוח הפרטיות לא מיקרות את הפוליסות כמיתחיב מנהג שעושה תאונה
לורן | 15.10.18
3.
מדובר במקצוע מסוכן, וצריך להשתדל למקס' בטיחות
אך בדיוק כמו בדרכים שיש הרוגים למרות מאמץ לאומי להורדת אחוז הנפגעים, גם בבניה יש סכנה, ועם כל הבטיחות יהיו עדיין נפגעים. לכן חשוב להגביר בטיחות והוראות אפקטיויות שיועילו והכי חשוב ניתן לאכוף. ועם זאת להשוות למדינות אחרות ולראות האם כמה מקום לשיפור יש. ובלי להגזים אומר שראיתי פועלים ערבים שמסכנים את חייהם בצורה קיצונית ולזה שום נוהל לא יעזור. ולדעתי זה עיקר התאונות.
יוסף חיים | 15.10.18
2.
דבר לא יעצור רשלנות אישית בעבודה
מה השביתה והקשקשת יעזרו ? לפני שבוע, פועל עבד בחפירה כשסלע נפל מעליו. היום - פועל ייצק בטון ממשאבה כשהוא עומד כמו לוליין על קיר ברוחב 30 סמ בגובה 9 מטר. בכל המקרים מיגון פשוט היה עוזר. הפועלים יודעים ומודעים. אבל מדובר בתרבות של לקיחת סיכונים אישיים. וזה לא ישתנה.
JOJO | 15.10.18
1.
פשוט בושה! בטיחות בבנייה צריכה להיות חוק בארץ!
תשלומי מיליונים על כל פועל שנהרג תגרום לקבלנים להתחיל לתת יותר יחס לבטיחות! בכל העולם כבר עובדי בצורה טובה - למה רק בארץ הכל באיחור? כי אין עונשים! גם כלא זה עונש טוב לקבלנים שלא שומרים על בטיחות ובגלל זה פועלים נהרגים.
אלעד | 15.10.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת