אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חברות כרטיסי האשראי: "ביט ופפר פיי ידחקו אותנו מהשוק"

92 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

91.
אתם רוצים להיות במשחק תורידו עמלות יא עושקים
בתור בעל עסק קטן גובה העמלות והקלות שימוש של האפליקציות האלו מעולה. למה צריך לשלם לחברות האשראי עמלות גבוהות על כל עסקה ותוסיפו על זה מכשירי סליקה וניירות ותקלות ותשלומים מיותרים שצריך כל חודש לשלם אם אתה לא עומד בתיקרה שהציבו לך. ועוד לא דיברנו על ביטולי עסקה שלקוחות יכולים לעשות עד שנה בעסקאות טלפוניות ועוד מלא חסרונות . אז למרות שהאפליקציות שייכות לבנקים זהו מענה מעולה לעסקים קטנים.
אחד שאכפת לו | 25.10.18
84.
חברות האשראי זה המונופול הגדול ביותר בארץ
חאלס לחברות האשראי העמלות הגדולות הכסף הגדול שהם עושים מהלקוחות הגיע הזמן לשינוי טכנולוגי שנותן פתרון מושלם ללקוחות ועסקים וכולם מרוויחים עמלות מאוד נמוכות וכולם מרוצים הגיע הזמן שחברות האשראי התעוררו למהפכת הטכנולוגית בתחום ויורידו את העמלות המטורפות שהם לוקחים לעסקים!
משלם הרבה עמלות  | 16.10.18
81.
הקוזאק הנגזל
פשוט חוצפה. גובים סכומים מטורפים על סליקה. בעיקר עסקים קטנים. נותנים הלוואות יקרות ללקוחות ומתלוננים שמישהו הזיז להם את הגבינה. מילא אם הייתה פה פעולה רגולטורית אבל זו תחרות שוק מצד אחד ושיפורים טכנולוגים מצד שני. בסין אין כצעט כרטיס אזראי הכל בטלפון.בטח חברות כרטיסי האשראי שם מבקשים לעצור את הקדמה בשם הרווחוות הגזלנית של כרטיסי האשראי.
אזרח | 16.10.18
77.
מה שחשוב בכתבה: 2/3 מהעסקים לא רוצים בכלל לשלם 2% מהמחזור לאף גוף גזל!!
אין מתנות חינם ותפסיקו להתלהב מ"קדמה". מטרתם: לקיחת כפסכם וכספי העסקים הקטנים. האפילקציות מחר יעלו כסף ולמישהו והמטרה של בעלי ההון הישנים (חבורת האשראי) לשים יד על כספכם ואנשי האפליקציות מנסים לקחת את זה מהם. בסופו של דבר כולם רוצים אל הכסף שלכם והשלטון נתן לכך (באדיבות יהיר לפיד).
האח הגדול עובד עליך: "חוק הפסקת מזומן" רק בא לשרת את גופי הענק שיקחו את הכסף הזה מהצבור!! | 16.10.18
73.
עכשיו קיבלתם גושפנקא לפנים למה מפחידים אותכם מהביטקוין
מספרים לכם סיפורי הונאות ופונזי כי הבנקים וחברות האשראי מבינות שרובכם אנשים מטומטים, סוג של דגים שבולעים כל מה שמספרים להם. ולכן, חצי מהאנשים בישראל אשכרה חושבים שביטקוין זו הונאה כלשהי בלי שהם הקדישו 5 דקות לנסות ללמוד את הנושא. עכשיו אתם מתחילים לראות את הפרצוף של מי שמשתין עליכם ומאכיל אותכם לקרדות. רוצים לבטל לכם את אפליקציות התשלום הסופר נוחות (שלא יהיה ספק שהן רק הכנה לביטקוין שנוח פי כמה וכמה) כי רוצים שתשלמו יותר כסף כדי שהם יבנו עוד וילה בקיסריה על הגב שלכם, אז תחשבו כמה רחוק בסיפורי הפחדות הם ילכו שהבנקים וחברות האשראי משקשקים מהביטקוין. קיצר קיבלתם פה 2 דברים: א. ראיתם את הפרצוף האמיתי שלהם וגיליתם בתדהמה רבה שאתם לא מעניינים את החברות האלה אלא רק הכסף שלכם. (מזעזע אה? איך לא קלטנו את זה קודם?) ב. אחרי שגיליתם בתדהמה רבה מאוד שלא אתם מעניינים אותם אלא הכסף שלכם, אולי תתחילו להבין שיש סיבה שמפחידים אותכם כ״כ מפני הביטקוין. ספויילר - התשובה נמצאת בסעיף א׳.
שטופי מוח | 16.10.18
61.
את הקידמה אי אפשר לעצור
אבל את הבנקים אפשר, וצריך. אין שום סיבה שהבנקים יהיו אלה שיפעילו את מערך הסליקה הזה. צריך עוד חברות בשוק האשראי כדי ליצור תחרות, אבל לא כדאי שאלה יהיו הבנקים בדיוק מאותן הסיבות שהוחלט להפריד את החברות האשראי מהבנקים. הממונה על ההחלטה תעבוד בבנק עוד כמה שנים... מוכרים אותנו
כלכלן | 16.10.18
58.
הבנקים ממש לא טלית שכולה תכלת
אפליקצית הארנק כבר קיימת ואילו יש עליה עמלות מסויימות בעיקר אם זה ארנקים בין בנקים. איפה היו הבנקים כל זמן שכרטיסי האשראי היו בבעלותם..... אם זה מוזיל לצרכן אבל מזיק לעסקים ( אשראי ) זה לא כדאי. ואזכיר נשכחות כספומטים היו בחינם בטענה שזה חוסך לבנק כספרים, והפלא ופלא.... הכספרים נחסכו ופתאום יש עמלות. אם הבנקים יציעו ארנקים גם לבתי עסק וכרגיל בחינם על המפקחת להתנות זאת ב 30 שנה ללא עמלות כלל עם ערבות מופקדת. נראה עכשיו את הבנקים
אבי | 16.10.18
57.
אל תאמינו לאף מילה של חברות האשראי. יש להן נשק והן לא רוצות להשתמש בו
כיצד התמודדו עם זה בארה"ב. מאוד פשוט. החלו להעניק הטבות לצרכנים. אין כמעט צרכן היום בארה"ב שעושה שימוש בכרטיס אשראי ולא מקבל 2% החזר כספי על כל קניה, מיילים בחברות תעופה, נקודות בבתי מלון וכך הלאה. ואם הצרכן לא מקבל כלום, הוא מקבל כרטיס אשראי שלא עולה לו כסף. כן, בחינם. ולאחרונה יצא כרטיס למשל שנותן בחברת אמריקן גם מייל לכל דולר וגם ללא כל עלות שנתית. לא יאמן (חשבו מה אתם מקבלים באל על... חח). את זה כמובן הן לא רוצות להפעיל. כי זה יעלה להן. אז במודל בו לא מקבלים כלום, אין להן יותר זכות קיום. אם הן יעלמו, יש סיכוי שאולי הסוחרים שלא ישלמו להן את העמלה המטורפת יורידו מחירים (כן, משלה את עצמי אבל זה יתכן במקומות בהן התחרות עצומה). לכן יש לשלוח את חברות הכרטיסים הביתה לחשב מסלול מחדש.
שיסגרו מצידי  | 16.10.18
54.
אולי במקום לתקוף תתאימו את עצמכם לשינויים?
חברות אשראי יקרות, במקום לנסות להרוס, תנסו לבנות. תבנו אפליקציות. תבנו דרכים יותר נוחות לשלם ולנהל את התשלומים. לשלם עם כרטיס פלסטיק ואז לחכות חודש שתגיע חתיכת נייר בדואר (לא אלקטרוני!) זה מיושן ופרימיטבי. נכון שאתם דינוזאור זקן ועייף ומאוד עשיר, אבל אם לא תעשו שינויים, תקרסו כמו שמגיע לכם.
יהב | 16.10.18
53.
לא ניתן
לעצור את זה. בסין האפליקציות השתלטו תוך שנתיים על כל השוק!!! כיום אי אפשר לשלם אפילו במזומן בסין רק דרך אפליקציות!!! חברות האשראי כנראה יקרסו.אלה אם יחייבו לבצע את הסליקה דרכם. בכל מקרה גם הבנקים יקרסו. כי בתוך שנתיים שלוש יקומו בנקים וירטואלים עולמיים בבעלות וואצאפ/ אמאזון /גוגל.
חוזה בכוכבים | 16.10.18
50.
ביטלתי 3 כרטיסי אשראי לפני שבוע
לא מספיקות כל העמלות שמחייבים אותנו ממילא, התחילו לחייב אותנו 17 ש"ח עבור החזקת כ"א = 51 שקלים בחודש = 600 שקל בשנה רק עבור הזכות להחזיק כ"א. אז אמנם צריך להסתגל לחיים בלי כרטיס האשראי אבל מנסיון - זה אפשרי ולא מסובך. יש היום המון אלטרנטיבות. להוציא מזומן מכספומט ללא כרטיס דרך האפליקציה. לשלם בקניות אונליין עם PAYPAL לשלם לאנשים עבור שירותים בהעברה בנקאית פשוטה. בקיצור נמאס להיות פראיירים.
מיקי | 16.10.18
49.
אף פעם לא הבנתי מה הקטע של אפליקצית תשלום
כאלו למה אפליקציית תשלום עדיפה לי מכרטיס אשראי? לכרטיס אשראי לא יכולה להיגמר סוללה, הוא נכנס לארנק בניגוד לטלפון, הוא ישרוד הרבה יותר טוב פגישה עם מים... זה בדיוק כמו רב קו מול תשלום ב NFC של טלפון נייד באוטובוס. לא ראיתי אף אחד בארץ משלם באוטובוס עם טלפון. מבחינת פרטיות גם לאשראי וגם לאפליקציה בעייתים באותה מידה. למרות שיש לי רושם שסינים חיים באשליה שאפליקציה נותנת להם יותר פרטיות ולכן משתמשים בה יותר מאשר בכרטיס אשראי. יש אולי יתרון מסוים לאפליקציה כי מספר כרטיס אשראי פחות מאובטח וברגע שיש אותו לצד ג הוא יכול להשתמש בו ללא כרטיס עצמו, אבל זה מכוסה ע"י ביטוח של חברת אשראי נגד גניבות
ח | 16.10.18
45.
למה שחברות האשראי לא ייצרו אפליקציות דומות משלהן?
וככה לאט לאט יעלימו את כרטיסי האשראי האלה מהעולם?! לאפליקציה של ישראכרט יקראו "ביטכארט" לאפליקציה של לאומיקארד יקראו "לאומיביט" ולשל ויזה כאל יקראו "ויזהביט" לדוגמא כן... ככה הן יפסיקו ליילל, ייצרו עוד יותר תחרות בשוק, וככה אף אחד לא מפסיק, והבנקים לא מתקדמים ואין להם יד על הלעיונה...לא מבין מי יושב ומנהל את החברות האשראי והאסטרטגיות שלהן, צריכים לפטר אותו לאלתר..למה לבכות ולהתלונן, פשוט להילחם מלחמת חורמה...עסקים זאת מלחמה כדי להצליח ולהיות הטוב ביותר צריך בתחבולות נקיות וחוקיות לעשות מלחמה.
יוני | 16.10.18
37.
כך זה כבר עובד בוונצואלה ובארגנטינה
כשהכסף לא שווה את ערך הנייר עליו הוא מודפס - נאלצים להשתמש בביטקוין. אם יש לך קרוב משפחה בונצואלה שגווע מרעב אין לך שום דרך אחרת להציל אותו חוץ מלקנות ביטקוין ולשלוח לו לארנק דרך האינטרנט. בלי בנקים , חברות אשראי או כל מתווח אחר
תגובה ל -2  | 16.10.18
25.
הצעה פשוטה לטובת הלקוחות - אפס עמלה, ושחברות האשראי יקימו אפליקציות גם
שיחייבו 0 עמלה על העברות כספים דרך אפליקציה, או לפחות עמלה חודשית קבועה על העברות שנקבעת לפי עיגול למעלה לאגורות של רווח של עשירית פרומיל = 0.0001 ), וזה יכלול את כל העמלות, כולל עמלת שורה. כבר היום הבנקים דורשים עמלת שורה על חלק מההשקעות וזו עמלה גבוהה יחסית לתשלום
האזרח הלא מצוי | 16.10.18
24.
כשתאגיד מיושן
מתחיל להשתמש בכלים משפטיים לחסום תחרות, זה הסימן הכי גדול לכך שהוא עומד ללכת לאובדון. חברות אמיתיות לא פוחדות מתחרות. הן רואות אותה מגיעה לפני שהיא הופכת להיות ממשי ותוקפת אותה עם חדשנות. רוצות חברות האשראי להתחרות בפפר וביט? הן היו צריכות לדבר עם אפל ופפר כבר לפני חמש שנים ולעבוד איתן על כניסה של אפל פיי וגוגל פיי. אנשים היו מכניסים את האשראי לטלפון וסולקים איתו (כפי שמקובל בכל מקום הגיוני בעולם). פפר וביט מנצחות כי הן פשוטות לשימוש ולא דורשות מחשבה. זה הכל. מאחוריהן עומד בנק, לא איזה רובין הוד. אנשים משתמשים בזה בגלל שהם טובי לב, אלא כי זה פשוט. חברות האשראי סירבו לשנות ולהתקדם ולכן עכשיו אוכלות קש במירוץ וכל מה שנותר להן זה להגיש בקשות עם עורכי דין שאומרות "אוי אוי אוי נרדמנו בשמירה ועוד רגע נפסיד מלא כסף ואין לנו שום רעיון יצירתי להתמודד בדבר המוזר הזה שנקרא "תחרות" "
ASD | 16.10.18
23.
תחרות יוצרת חדשנות
אחרי עשרות שנים שהבנקים וחברות כרטיסי האשראי לא יצרו שום חדשנות בעולם התשלומים, סוף סוף נפתח טיפה השוק ומיד החלה חדשנות. זה מלחיץ אבל הכרחי ונקווה שהמפקחת מבינה את המשמעות של שוק חופשי. אגב ישראל היא אחד השווקים המפגרים ביותר בטכנולוגיות תשלומים זמינות.
אורי גרוס | 16.10.18
10.
בארץ מפגרים ב-15 שנה אחרי אירופה
אם חברות האשראי היו רוצות הן כבר מזמן היו יכולות להטמיע יכולת לשלם בנגיעה של כרטיס דביט או קרדיט. זה עובד באירופה כבר שנים וכבר אף אחד לא חותם על כרטיסי אשראי, לכל מקום יש את המכשיר שרק נוגעים בו והתשלום עובר. אם זה תשלום גדול אז צריך לתקתק קוד. מי מנע מהם לעשות את זה כל השנים? עכשיו הם נזכרים כשלבנקים נמאס והם פתאום עושים משהו?
בושה | 16.10.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת