אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אריק פינטו יפתח היום את מצעד הבנקאים בוועדת הטייקונים

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
הבנק לא מתעלל באנשים נכים ואנשים מוגבלים
הבנק עוזר להם הוא שילב אותם בכבוד ונתן להם ביטחון כלכלי ויציב מי באמת לא עשה כלום בנושא שבגלל אנשים כמוהו 63% מהמקומות פה בארץ לא מונגשים לנכים תמיר עצמון הוא אדם כזה שלא אכפת לו מאנשים עם מגבליות הוא טייקיון רמאי ושקרן שהקים עמותה רק בשביל הרווחים שלו ואיך אני יודעת אין לו סבלנות אמיתית לדבר עם אנשים רק כסף וכסף שניגשו אליו למשרד תמיד טרק את הדלת ואמר לא עכשיו הדלת של המשרד שלו הייתה סגורה משך דיירת ביידים שלו פרץ באלימות והיא לה בדלת והיתעלם והוריד מעצמו אחריות על למצוא עבודה לאנשים עם מגבליות
אלפית המיים | 21.10.18
7.
לפתיחת שוק הבנקאות
הגיע הזמן לחשוב על פתיחת השוק לתחרות מואצת. יש לקבוע כי גם חברות ביטוח יכולות להיות בנקים ובנקים יכולים לתת שירותי ביטוח. להורות לבנקים ולחברות הביטוח למכור את המניות המוחזקות בבעלות צולבת . צעד שני הוא לקבוע שבנק הדואר יהיה בנק ככל הבנקים. במקום להפריט סתם את הדואר. להפוך אותו לבנק.
הגיע הזמן  | 21.10.18
1.
הכנסת נטולת שיני חקירה וכולם מתנגדים לעשות מה צריך
פצצת הסרוב הפקידותי של הממשלה, הפקידות הבכירה, נציגי משפחות הברונים השודדים ומערכת המשפט, לעבור לממשל דמוקרטי אמיתי, הם אסון ממשי לעם היושב בציון! כשניפגש בפעם הבאה בצורך אמיתי ללמוד ולנתח "תקלות הורסות מדינה" והכלים לא יהיו והמדינה תסתכן בחורבן אמיתי וחיסול ממשי ומוחלט, תזכרו מי מעל בתפקידו (גם 120 חברי הכנסת הנוכחית). אסון ההונאה רובץ לפתחנו, ושום דבר לא נעשה! וגם הח"כים שמבינים את עומק השבר מועלים בתפקידם! המשימה היחידה שהכנסת צריכה להתמקד בה הינה הסדרת הכלים השלטוניים!
שמיל | 20.10.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת