אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גז עצבים

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
למה רשויות אכיפת החוק בישראל מאפשרות שוד של המוני בית ישראל ?
דלק נדל"ן לוותה כסף מעם ישראל באמצעות אגרות חוב. לא מניות אלא אגרות חוב !!! ולפי הידוע חובות יש להחזיר. אלא שבמקרה דנן בעל החוב מסרב להחזיר את חובו בטעונים שונים ומשונים על אף שיש ביכולתו הפיננסית לעשות כן. אז נשאלת השאלות: איפה רשויות אכיפת החוק בישראל, איפה הרגולטורים שנרדמו ואפשרו לעוולה הזו להתרחש, איפה חברי הכנסת שאמורים לייצג את העם, איפה עם ישראל שיצא להפגנות ענק על מחיר הקוטג' ולא איכפת לו משוד כספי חסכונותיו.
יצחק | 26.10.18
20.
הוא לא ממש לבד מול תשובה - יש מאחוריו את בני שטיינמץ וטדי שגיא. כותרת מטעה.
"ב־2010 ייסדו הלמן ואלדובי את השותפות הזדמנות ישראלית, שחברה לנאממאקס של בני שטיינמץ וג'נסיס של טדי שגיא כדי למצוא יחדיו מרבצי גז באזור." ומה עם מילה על זה שמרעילים את כל תושבי המדינה למען הטייקונים? למה האסדה מוקמת כל כך קרוב לחוף?!?!?! דופקים אותנו שוב!
מאוכזב מהריקבון | 26.10.18
19.
עלוקה בריבוע
קנה זכויות באתר לא מוצלח. באסה. לא שווה לו להשקיע כסף לניצול המאגר, או קי... לא מוכן לחתום על ניצול משותף עם תשובה. זכותו... אבל למה הוא דורש (!!!) שהמדינה תלחץ על קפריסין כדי לחלץ אותו מההשקעה הגרועה? כדי שיוכל להתעלק על הפעילות של תשובה בקפריסין? למה זה בעיה של אזרחי מדינת ישראל?? במילים אחרות - מדובר בעלוקה שרוצה להתיישב על היכולות של תשובה. ומכיון שעל הדרך הוא גם מתעלק על משרד החוץ - זו עלוקה בריבוע. חבל שהעיתון נופל ל fake news כזה. לא מדובר בדון קישוט שנלחם בתשובה, אלא במקיע שמנסה להציל את הכסף שלו על הגב של כולנו.
אברי | 26.10.18
17.
תשובה. תאוות בצע שלא נגמרת
תשובה הצליח לחדור עמוק לתוך השלטון במדינה . יצר תלות הון. שילטון. הבן אדם לא זוכר מאין יגיע. תאוות הבצע לא יודעת. גבולות . מוכן. לפגוע בדלי הארץ בגבעת עמל. בכדי לגאוף לכיסו שקלים. מעטים. לחשבונו. הטפוח. במילא . תשובה עשה. תספורות על חשבון. הפנסיה. של מעמד הפועלים במדינה . יקום. הגוף או העו"ד. שימצא את הדרך למצות עימו את הדין ויחזיר את הכספים. שנגזלו מדלי. הארץ . ולמר תשובה מציע שיעשה. תשובה. ויחזיר את גזל. לא לוקחים. מכאן לעולם הבא. פרט למעשים טובים. אתה ונכדייך. ו10 דורות אחרייך מסודרים
משה | 26.10.18
16.
מדינת הקומבינות האין סופית
תשובה עושה "לביתו" על חשבון כל הציבור - זה ברור לכולם. כל השאר טובים קצת יותר או קצת פחות אבל אני שמח שהם מעלים את האמת החוצה. מה שמעניין אותם זה רק החשבון בנק של עצמם. אני ואתם לא מעניינים אותם כקליפת השום ולא נהנה אפילו באגורה מ"תגליות" הגז. המיסוי היה צריך להיות הרבה הרבה יותר כבד ולהפנות אותו לרווחה, חינוך ובריאות שמצבם בארץ קטסטרופלי.
יוסי | 26.10.18
7.
צמד הלמן אלדובי אנשים שחיים רק בדרך. מניפולציות.
איך שגלגל מסתובב מסתובב. הצמד הזה פשוט חסרי בושה. כל מי שמחזיק את כספו דרכם פשוט מסתכן. מעניין מה קרה להשקעת עשרות מליוני הדולרים מכספי הפנסיה שהתאדו בארהב. הגיע הזמן שהעיתונות תתחיל להיות רצינית יותר. לאיש שחושב שהשכל נמצא רק במחיצתו אני מציע לחשב מסלול מחדש. לא רק אתה מסוגל לגרום נזקים ללא שום סיבה. הנה אכלתה בדיוק את מה שנהגתה כלפי אחרים. הכדור לעולם ישאר עגול. חבורת כשלונרים שחשבו שהקשרים הפוליטיים שלהם יקדמו את חלומם. פוליטיקה זה מקצוע. שבת שלום.
תשואה אדירה.  | 26.10.18
3.
צעדי ענישה נגד תשובה
יש להעניש את תשובה בכל דרך אפשרית על פי חוק כדי לסגור את נושא ישי. הזדמנות ישראלית צריכה לפעול ומהר ולקדם הסכמים במחיר מוזל, לחבר אסדה באופן חד צדדי ולהתחיל שאיבה. ואז שדלק יחפשו את הזדמנות ישראלית בסיבוב. הנהלת הזדמנות יכולה לצאת בגיוס ושימוש במזומנים שבקופה ולהצמיד אסדה. לשותפים של הזדמנות במאגר יש יותר כסף מתשובה.
אזרח מודאג כמו עו״ד בכתבה | 25.10.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת