אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האם תוכלו למנוע מהשכנים שלכם להשכיר את דירתם ב-Airbnb

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
השכרת בריכות שחיה בבתים פרטיים
בוא תראו מה קורה בראשון לציון בשכונת נחלת יהודה. אנשים גרים בבית ומשכירים את הבריכה הפרטית למסיבות רווקות 3 פעמים בשבוע לפחות.. בסכום של 4 אלף שח, כל השכנים סובלים ואותם כמובן לא מעניין כלום רק הכסף. אין גבול לחזירות והעליבות של הישראלים.
ניר | 26.10.18
7.
יפה מאוד. בניין משותף זה לא צחוק
חיים בבניין משותף דורשים מהדיירים התחשבות אחד בשני ומחוייבות למתקני הבניין וניקיונו - אחרת כולם סובלים. דירות airbnb, באופן אינהרנטי, מזמינות את כל הצרות האפשרויות עבור דיירים בבניין משותף. אולי יש תרבויות ואיזורים בהם אנשים קצת יותר מתחשבים אחד בשני, ואז המודל יכול לעבוד, אבל ישראל היא לא הדוגמא לכך ולכן לא פלא שהדיירים גמרו בליבם לסלק את המטרד.
כככ | 24.10.18
6.
יכול להגיד שבסביבת מגורים, זה פוגם מאוד במרקם החיים.
גם מבחינת הבניין - כל שני וחמישי מתחלף לך שכן, אין כבוד לסביבה, אין קשר אישי והקשר הקהילתי נפגע. בהחלט יש מקום להסדיר. ואל תגידו לי "כל אחד שיעשה מה שהוא רוצה" אפילו ארה"ב יש חוקים שמגנים על הדיירים הקבועים. קצת התחשבות לא תזיק.
דני | 24.10.18
2.
כשמחירי המלונאות ירדו ב- 90 אחוז - כמו שראוי - לא יהיה AIRBNB
היום כשמחיר לילה במלון בת"א עולה אלפי שקלים והחזירות הנוטפת תאוות בצע היא לא רק מותרת אלא אפילו מוערכת - למה זה לא בסדר לכולם להרוויח?? רק מליארדרים יכולים להתעשר מתיירות? להשכיר לתיירים - זה מותר, זה רצוי, זה ראוי וזה האיום הגדול על התעשייה החזירית של בתי המלון. מה הסיבה שמלון בת"א יעלה אלפי שקלים ללילה - ומלון בלונדון יעלה פחות?? מלון בניו-יורק יעלה פחות? ת"א עיר עם תיירות - אין לאף אדם מונופול על הלנת תיירים. צריך להזין את פרטי כל מי שמתנגד לדירת AIRBNB במאגר המידע של AIRBNB ולמנוע ממנו מלהשתמש בשירות הנפלא הזה - בכל מקום בעולם.
אליהו הנביא | 24.10.18
1.
מלשינים לעיריה ולמס הכנסה
ממתינים לשנה שנתיים של פעילות ומלשינים. מס הכנסה והעיריה שימחו לגבות מבעל הדירה מיסים לפי עסק ולא לפי דירת מגורים, כולל ריבית והצמדה לכל התקופה אחורה. אם הוא עובד בשחור כמו רוב המשכירים לטווח קצר, ינקנקו אותו. אם הוא משלם מיסים כחוק, המיסים כל-כך גבוהים שהעעסק לא כדאי.
אוליבר טוויסט | 24.10.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת