אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המפרק מונה לשיפוט, תיקיו הועברו לבכיר בלשכת עורכי הדין

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
הבחור הזה לא מתמחה בכלום
המלך הוא עירום. הוא התחיל בדיני עבודה התפזר לכל תחום משפטי אפשרי. תמא 38. קבלנים. עמותות. חדלות פרעון ומה לא ועכשו פירוקים. ובתוך כל זה אינספור תפקידים במועצת הרבנות בלשכת עורכי הדין . בדגל התורה והכל בתוך שנים בודדות. לא יודע כמה הוא מוכשר. כן יודע שמשרד צריך להתמחות בנישה ספציפית. מה שלא קרה. אחרי המהלך שנעשה. כל משרד בודד של עורך דין זוטר יוכל "להתמזג" עם מאות תיקים של פירוקים על עובדיו. מה הבעיה. כל שצריך במיזוג הוא עוד כמה מטרים מרובעים במשרד החלפת שלט לפלוני פלוני ושות' והנה מיזוג...
עורך דין | 26.10.18
15.
לכל חסרי המושג שמגיבים
אין שום פסול במכירת התיקים. לאיש כאן אין מושג כמה עבודה הושקעה בהם. מאידך, לבד מהבעיתיות בהעברה למי שלא כלול במאגר, גם העברת כל התיקים למשרד אחד היא בעייתית: קל בהרבה לשבעים משרדים להתמודד עם עוד ארבעה תיקים מאשר לאחד להשתלט על 300 שלא היו לו ובמובן הזה, ההסבר קלוש.
אין שם | 25.10.18
13.
זה ממש לא הגיוני
מנהל מיוחד זה מינוי של בית המשפט. הכונס הרשמי אמור להמליץ מתוך הרשימה שלו ולא להיות סדרן עבודה של לשכת עורכי הדין ולא להתחנף לבכירי חשכה - ללא ניסיון בתחום - ולשופטים לעתיד כמו ארז טדי. יאללה אתם כונס רשמי לא סדרן רשמי למקורבים!!!!!!!!!! תתביישו!!!!!!!!!!
אחת שיודעת | 25.10.18
12.
מה זה משנה כמה מוכשר הוא? הוא לא עבר את המכרז ולא במאגר
יש עוד הרבה עורכי דין טובים שלא במאגר בדיוק כמוהו, והכנ"ר לא מוכן לתת להם שום תיק ובצדק. אז למה במקרה הזה פתאום כן? זאת השאלה האמיתית. מעניין כמה כסף ואיזה אינטרסים ושל מי בדיוק מעורבים כאן. וחוץ מזה מה פתאום עו"ד ארז מתייחס לזה בתור תיקים "שלו"? אלה מינויים של בית המשפט, לא לקוחות שהוא מפנה אותם למישהו אחר.
סתם אחד | 25.10.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת