אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רוסק עמינח בכנסת: "לא נוכל לדבר על לווה ספציפי"; קיש: "נשקול הקמת ועדת חקירה ממלכתית"

32 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
ראש הוועדה זה בידיים שלך
הרשות המחוקקת התרגלה להיות מירמס לראשות המבצעת (הממשלה) ועכשב הם מתבזים מידי בעלי ההון, זה פשוט מבזה. ראש הוועדה זה בידיים שלך, אל תגלה רפיסות, אל תכניס לוועדה אף אחד שקשור בבנקים בדרך כל שהיא בהווה או בעבר (רצוי למנוע כניסה לכנסת) עד שלא תקבל תשובות מראשי הבנקים. בנתיים קדם מספר חוקים הנוגעים לבנקים: הכנסת 10 בנקים מובילים מחו"ל לשוק הישראלי. הפיכת כל המשכנתא לדירת מגורים ראשונה להלוואת נון ריקורס עם עדיפות להחזר ההון העצמי. חובת הצעה של משכנתא בהחזר קרן שווה (לא שפיצר) באותה ריבית כמו משכנתא רגילה נראה אם הבנקים ימשיכו להתל בכולנו.
אורן | 30.10.18
27.
תגובות (לעיתים) של קנאות וצרות עיין כי..
אנחנו אמורים להיות חסוינים וחסויים לכנסת ישראל ולממסד לא כספר פתוח באים בנקאים טייקונים ומבססים את זה חוקית ואנשים עוד משתלחים בהם?? היינו צריכים לנשק את ידייהם, זאת ועוד שיתנו אשראי למי שירצו אפשר לחשוב שפישמן לא הכניס קודם עשרות מליארדים לקופת המדינה ממיסים ומרכישות... אחרי שפושט רגל נזכרים לתקוף את הבנקים המסכנים שעומלים להחזיר את החובות להם
להקיא | 28.10.18
18.
זלזול בתקנון והחוק
במרתף הבנק שוכבת לה תיבת פנדורה, עם פתיחתה כל הנהלת הבנק תועמד לדין הציבור והמשפט. בין לבין מגרסת הנייר פועלת יום ולילה להעלים ראיות מפלילות. מתן אשראי והלוואות ללא ביטחונות, מעשה איוולת שאין כדוגמתו בתחום הבנקאות, למעשה זו עבירה על התקנון של המערכת הבנקאית. אם נקרא לילד בשמו, זו עבירה חמורה על החוק.
רפי | 28.10.18
15.
מישהו מחברי הוועדה מבין בכלל בבנקאות??
מאוסף השאלות הרדודות של חברי הוועדה ומהתשובות המתחמקות שראשי הבנקים נתנו עד כה עולה כי הוועדה הזאת מורכבת מאנשים שהקשר שלהם לבנקאות ולתהליכי מתן אשראי הוא מקרי בלבד במקרה הטוב. מצב זה נותן "כר נוח" למנהלים המתוחכמים של הבנקים "למרוח" בלי שום בעיה את חברי הוועדה המתפתלים,ולהסית את הוויכוח כל פעם מחדש לכיוון הנוח כל כך של הסודיות הבנקאית.. כמה אירוני!!!!! בקיצור, יש לנו פה עוד הצגה רדודה מבית היוצר של כנסת ישראל.. אם לא היה מדובר פה על מציאות עגומה וכואבת זה בטח היה מצחיק..
אחת העם | 28.10.18
8.
מגבלת הכוח
כל היסטוריון יגיד לכם, שחטא היוהרה של בעלי הכוח, היא חוסר ההבנה שלכול כוח יש מגבלת כוח. וכשבעל הכוח חוצה את מגבלת הכוח, ניטל ממנו כול הכוח שהיה לו לפני כן.. האמניו לי. אם זה היה נכון לגבי נפוליאון, זה בוודאי נכון לגבי היפיפיה החכמולוגית שמנהלת את בנק לאומי.. כל מה שהם עושים כרגע מוליך אותם לוועדת חקירה ממלכתית. שם אין תשובות כאלה. הליצנים האלה לא זוכרים איפה סיים את חייו גדול הבנקאים בישראל, ארנסט יפת. .
הרקולס | 28.10.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת