אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

השוק אולי מריע לשולץ, אבל חלק מהקרדיט מגיע דווקא לויגודמן

39 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

38.
מובטלים בגלל ויגודמן
אלפי עובדים הלכו בגללו הביתה אני אחת מהם מקבלת 4,200 מהלשכה אחרי 22 שנות עבודה, מנסה בכל כוחי למצוא עבודה, לא פשוט כלל. קיבלתי הוקרות כמעט כל שנה על עבודה טובה, ובסוף על לא עוול בכפי נזרקתי החוצה כל בוקר קמה למציאות לא פשוטה לגבי עתיד כלכלי לא ברור בהתחשב בילדים, החזרת משכנתא וכו'.. ולבסוף ויגודמן מקבל רמז להצלחה?! פשוט הזוי, הוא צריך לשבת בכלא על פשע כלכלי! על הגדלת אבטלה בפשוטי העם שרק רוצים לשרוד!!!
מיכל | 06.11.18
21.
טבע שוקעת בבוץ החוב הענק שלה,לא רואה איך היא יוצאת מזה?!?!
תישאר מניה בסיכון גבוה לאורך הרבה זמן כי אין מנועיי צמיחה כמו הקופקסון,והתחרות הגנרית בעיצומה?!?!, מאחל לטבע רק הצלחה, ימים יגידו!!!, בינתיים מנסים לשמור על המומנטום החיובי במסחר במניה שנפגע לאחרונה ומתקשה לעשות זאת גם עם שחרור כל מיניי הודעות חיוביות....
hu | 04.11.18
13.
כל המנכלים האלה חבורה של מהמרים
משווקים אותם כיחידי סגולה כדי להצדיק משכורות עתק. בסופו של דבר רבים מהשיכבה האמצעית של הניהול היו יכולים לעשות עבודה לא פחות טובה ובמשכורת בכמה סדרי גודל יותר שפויה. על מר ויגודמן אין מה לדבר, אפילו רולטה היתה מקבלת החלטות טובות יותר.
בני | 04.11.18
6.
חם או יפת(2), התרופות הן ריטוקסן והרצפטין
2 תרופות בלוקבאסטר, שטבע אמורה להשיק גירסת ביו סימילר שלהן ב 2019. אלה עוד 2 מנועי צמיחה לשנים הקרובות. אינני בטוח אם אין עוד מתחרות ביו-סימילר, קשה לי להאמין, כי זה בוכטות כסף, אולם מאחר ומדובר במוצרים מורכבים הם עדיין צפויים להיות רווחיים למדי. אם רק טבע תהיה? YYY. הלוואי, אבל אני מעדיף להיות זהיר ושמרן יותר כדי לא להתאכזב.
dw | 04.11.18
2.
יש לטבע בצנרת הגנרית
שתי תרופות ביולוגיות בשיתוף פעולה עם החברה הקוריאנית שמייצרת לטבע את התרופה למיגרנה. התרופות האלה נמכרות ב 6.5 מיליארד דולר ביחד והראשונה שבהן אמורה לקבל אישור בקרוב. שתיהן לא יסבלו מתחרות גנרית נוספת בשנים הקרובות כך שטבע תוכל למכור בהנחה קטנה יחסית ואם תשתלט על שליש מהשוק מדובר על כמיליארד דולר מכירות ושולי רווח יפים. לדעתי הסיבה המשמעותית ביותר לעליות בחודשים האחרונים הן התרופות האלה שיאפשרו לטבע לעמוד על הרגליים עד שהתרופות האחרות יצברו מכירות.
חם או יפת | 04.11.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת